9

@Encore bez szału wg. mnie

1

@Ptasior mam nadzieję, że on nie jest opcją..

2

@mmaciass wieku nie oszukasz... tak to wygląda w tym sezonie.

4

Zobaczymy jak to się skończy


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

19

to było do przewidzenia


5

@Rewolucja123 że Valverde na 100% nie byłby wyrzucony

7

@ToWinaSedziego dwie asysty kolesia co powinien mieć czerwo w pierwszym meczu, tak się tworzy historię xDD

6

@Bilon87 15lig mistrzów realiku (a tak naprawdę lig sędziowskich) oraz wszelakie układy, układziki i wałki pod ten mały klubik.

3

@BorzyKrzys dobrze, że nie sędziuje od jakiegoś czasu.

1

@ranger3120 Sporting/City

13

@macio_944 na pewno słabsze niż w poprzednim sezonie.

0

@regatta52 albo Newcastle, spokojnie.

3

Coś w tym jest


0

@majkiii ale Marmush też by kosztował krocie...

3

@ViscaelBarca2007 ciekawe ile by Galatasaray chciało za Osimhen-a...
chociaż podobno trudny charakter

1

@PatrychoO to musi być fejk, ta maskotka za bardzo zadowolona..

0

@tarantino10 wątpię, tam takie wałki są kręcone, że nic tego nie zmieni.

1

@Lionel_Messi10 Nic dodać nic ująć. Tak właśnie wygląda historia realiku i ich trofeów. (ustawka jedna wielka)

0

Komentarz usunięty

19

Cyrk, jawna ustawka pod realik


0

@4drian0 daj twitter zamiast x w linku.

0

Joan Laporta odpowiada CTA po tym, jak przyznali się do błędu ws. faulu Echeverriego na Kounde:
"Uważam, że uznali, że nasza skarga była uzasadniona. Całego tego bałaganu można było uniknąć, gdyby interwencja VAR. To był rażący stempel, a wszystkie takie zagrania są karane. Błąd jest rzeczą ludzką i gratuluję im [przyznania się do błędu], ale nie oddadzą nam tego punktu. Mamy nadzieję, że to się nie powtórzy. To dodatkowa motywacja dla zawodników. Musimy być znacznie lepsi od rywali, aby wygrać. Zespół jest skoncentrowany, mamy talent, zaangażowanie i zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Jestem przekonany, że wygramy La Ligę wbrew wszelkim przeciwnościom." [@diarioas] (via: BarcaInfo)

7

Czekamy


1

@Dieselzor Battlefield 6

0

@MaFCB myślę, że większym priorytetem jest 9 od LO a co do ŚO to zgoda.

50

,,jako zawodnik realu nie jestem przyzwyczajony do karnych przeciwko realikowi" xDD

2

@BORO_12 z Diazem nawet było łatwiej, on czekał na Barcelonę ale jak się okazało, że transfer bez szans to poszedł do Bayernu

6

Jest na liście ale zapewne na tym się skończy..


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

0

@barteq jeszcze nie wiadomo.

1

@Jakchcesz samych sukcesów z Barceloną, cierpliwości do zarządu i zdrowia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?