0

@Kubajnos345 no są braki i to wielkie...

0

@Kubajnos345 lepiej w 100% skupić się na lidze, patrząc na to co sędziowie drukują. Wygrany Superpuchar oraz Liga to byłby dobry sezon patrząc na braki kadrowe.

0

@Litman dla mnie Kounde największy regres i zawód obecnego sezonu.

21

Akcja arbitrów: ,,powstrzymać za wszelką cenę Barcelonę"

0

@Aequlibre Atletico postawi autobus i c**j, sędziowie ładnie podrukowali.

2

Wczoraj to nawet stroje były słabo dobrane.

0

@BORO_12 więc dalej będą braki.. może ligę ugramy albo i nie..

2

@Arden to tylko dowód na to, że jak chcą to tak wydrukują mecz.

0

@BORO_12 9 i ŚO?

0

@BORO_12 ale czy klub będzie w stanie dokonać wzmocnień?.. nie oszukujmy się, 4-5transferów potrzeba..

2

@Sysia11 z tą pewnością co do ligi to bym się wstrzymał, sędziwie nam na to nie pozwolą.

0

@BORO_12 patrząc na naszą kadrę, będę mega zadowolony jak uda się dowieźć ligę.

2

@Sysia11 z tak dziurową obroną i bramkami w ataku to nie sztuka zagrać tak znakomicie z Barceloną.
Do tego 12sty zawodnik sporo im pomógł.

2

@FCB_dimiC podobnie to wygląda w lidze na czym zyskuje w każdym meczu realik.

0

@mekston przy normalnym sędziowaniu rewanż byłby sprawą otwartą.

0

@Fabik87 nie przepadam :) wolę np. Faworki do kawki.

1

@kocuur okrągłe 0

5

@Gibbon_FCB jak byś to ustawił?

1

@TR3YWAY i popić browarkiem :)

0

Font=farmazoniarz


1

@blakkudium jestem ciekaw ile tak naprawdę brakuje do zasady 1:1...
Senesi+Schlotterbeck/Bastoni to wymarzone tranafery na ŚO.
Marzy mi się jeszccze Grimaldo na LO i powrót Forta.

1

@BORO_12 @blakkudium
wywiad mógł tak wyglądać by nie spieprzyć negocjacji ale macie rację, lepiej się nie nastawiać.

2

@blakkudium to serio Kane? czy jednak Mbappe?

5

@Kapitan hawk wolałbym ich zwycięstwo w sobotę.

2

@blakkudium nie ma co się nastawiać, lepiej się miło zaskoczyć. Ja i tak mocno się nastawiam, że z Levante mogą być w składzie Pedri i Gavi.

7

J. Alvarez wysoko


1

@blakkudium niestety, też tak obstawiam.

7

Fajnie by było ale nie ma co się nastawiać


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

1

@Fake69 obstawiam Fermina

0

@BORO_12 i to jest dziwne, zawsze Kounde kojarzył mi się z takim pracusiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?