Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubajnos345 no są braki i to wielkie...
0
@Kubajnos345 lepiej w 100% skupić się na lidze, patrząc na to co sędziowie drukują. Wygrany Superpuchar oraz Liga to byłby dobry sezon patrząc na braki kadrowe.
0
@Litman dla mnie Kounde największy regres i zawód obecnego sezonu.
21
Akcja arbitrów: ,,powstrzymać za wszelką cenę Barcelonę"
0
@Aequlibre Atletico postawi autobus i c**j, sędziowie ładnie podrukowali.
2
Wczoraj to nawet stroje były słabo dobrane.
0
@BORO_12 więc dalej będą braki.. może ligę ugramy albo i nie..
2
@Arden to tylko dowód na to, że jak chcą to tak wydrukują mecz.
0
@BORO_12 9 i ŚO?
0
@BORO_12 ale czy klub będzie w stanie dokonać wzmocnień?.. nie oszukujmy się, 4-5transferów potrzeba..
2
@Sysia11 z tą pewnością co do ligi to bym się wstrzymał, sędziwie nam na to nie pozwolą.
0
@BORO_12 patrząc na naszą kadrę, będę mega zadowolony jak uda się dowieźć ligę.
2
@Sysia11 z tak dziurową obroną i bramkami w ataku to nie sztuka zagrać tak znakomicie z Barceloną.
Do tego 12sty zawodnik sporo im pomógł.
2
@FCB_dimiC podobnie to wygląda w lidze na czym zyskuje w każdym meczu realik.
0
@mekston przy normalnym sędziowaniu rewanż byłby sprawą otwartą.
0
@Fabik87 nie przepadam :) wolę np. Faworki do kawki.
1
@kocuur okrągłe 0
5
@Gibbon_FCB jak byś to ustawił?
1
@TR3YWAY i popić browarkiem :)
0
Font=farmazoniarz
1
@blakkudium jestem ciekaw ile tak naprawdę brakuje do zasady 1:1...
Senesi+Schlotterbeck/Bastoni to wymarzone tranafery na ŚO.
Marzy mi się jeszccze Grimaldo na LO i powrót Forta.
1
@BORO_12 @blakkudium
wywiad mógł tak wyglądać by nie spieprzyć negocjacji ale macie rację, lepiej się nie nastawiać.
2
@blakkudium to serio Kane? czy jednak Mbappe?
5
@Kapitan hawk wolałbym ich zwycięstwo w sobotę.
2
@blakkudium nie ma co się nastawiać, lepiej się miło zaskoczyć. Ja i tak mocno się nastawiam, że z Levante mogą być w składzie Pedri i Gavi.
7
J. Alvarez wysoko
1
@blakkudium niestety, też tak obstawiam.
7
Fajnie by było ale nie ma co się nastawiać
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
1
@Fake69 obstawiam Fermina
0
@BORO_12 i to jest dziwne, zawsze Kounde kojarzył mi się z takim pracusiem