1

@oleoleole Jak widze takie opinie to mam dość. Laporta może nie podejmuje zawsze dobrych decyzji, zresztą to jest kwestią sporną jedni go bronią, a inni krytykują, ale widząc co Bartomeu zeobił z tym klubem, poprostu zruinował twn klub otraliśmy się przez niego o bankructwo i nadal ocieramy, że zastanawiam sie czy tak piszą prawdziwi kibice. Rozumiem, że można Laporty nie lubić nie zgadzać się z nim, ale pisanie że Bartomeu wróć to trochę jakbyśmy sami życzyli klunowi najgorzej

0

Kolejna kompeomitacja, a na konferencji Xavi itak pewnie powie, że zagraliśmy dobry mecz wynik jest niesprawiedliwy, sędzia beznadziejny i murawa zła. Tak jak powiedział, że zostaje bo widzi postęp w drużynie. Gdzie ten postęp? Z Realem przegraliśmy tak samo frajersko jak ostatnim razem i z gironą też historia sie powtarza.

0

@KAPEK_5 Nie widzę sensj zmiany ustawienia, tylko dlatego że Deco chce kupić obrońce, który nie umie bronić. Może i koszt jego transferu nie jest wielki, ale dla Barcelony, która ma wielki problem z jakimkolwiek transferem, każdy wydany milion, to bardzo dużo i tym bardziej powinniśmy wydawać rozsądnie, a nie na byle ochłapy bo tanio. Jestem zdania, że jak mamy kupować zawodników tylko dlatego, że jest tani, a nie bo go potrzebujemy czy, że jest wystarczająco dobry, to lepiej w ogóle nie kupować i odłożyć te pieniądze na lepszy transfer w przyszłości.

0

@ArcziArtt Czemu uważasz, że Cię obrażam? Z tym odklwjonym chodziło mi o to, że nie patrzysz na Real obiektywnie. Mogłem to inaczej napisac, więc przepraszam.

0

@ArcziArtt Jesteś odklejony, nie mówię, że Real był lepszy, ale wynik był na styku i każda drużyna mogła wygrać. Real był konkretniejszy. To jest piłka nożna, wygrywa zespół co potrafi strzelić więcej bramek, a nie taki który wymieni więcej podań czy ma większe posiadanie piłki. Nie lubię Realu, ale potrafię ich docenić, nikt nie potrafi się tak dostosować do przeciwnika jak oni, pokazali to idealnie z City. Może czasem grają brzydko, ale na końcu wynik i puchary są po ich stronie.

1

@Mavcin1980 Zgadzam się, prawda jest też taka, że mamy Balde, ten sezon ma słaby, ale wydaje mi się że w obronie zjada Cancelo.

1

Nie wiem jak wy uważacie, ale moim zdaniem nie powinniśmy wykupować cancelo. Gość w ataku jest donry, robi swoje, ale w obronie to amator... Ja rozumiem, że zazwtczaj jest tak, że jak boczny obrońca jest ofensywny to gra gorzej w defensywie, ale co innego grać gorzej, ale na jakimś poziomie, a nie jak junior

1

@kigani Czyli twierdzisz, że zawsze będziesz nieudacznikiem, bo masz brzydki ryj?

0

@Remi1899 Też jestem wkurzony na mecz, wynik, Araujo, też różne rzeczy podczas meczu krzyczałem w przypływie emocji, ale teraz na chłodno potrafię uczciwie ocenić sytuację. Araujo zawalił nam cały mecz zgadzam się w 100%, ale nie oceniam go przez pryzmat tego jednego meczu, tylko przez cała karierę u nas, a dużo daje drużynie, napewno to jeden z naszych najlepszych zawodników i prawda jest taka, że jakby nie jego genialna gra to może już nie mielibyśmy nadziejì po pierwszym meczu. Ten mecz mu nie wyszedł, ale zdarza się najlepszym, grunt żeby wyciągnął wnioski i mam nadzieję, że to sprawi, że będzie jeszcze lepszym piłkarzem. Pozbywanie się go bo mu jeden mecz nie wyszedł to jest brak logiki, nawet jeśli to był tak ważny mecz.

0

@Remi1899 A ty won z tej strony za głupie pier....nie

0

@BORO_12 Na ten moment nie, ale mówię o przyszlości 5-10 lat

0

@BORO_12 nie jestem fanboyem Xaviego, fakt byłem jednym z tych co najdlużej go bronili, ale w pewnym momencie sezonu i ja stwierdziłem, że nic z tego nie będzie i najlepiej żeby odszedł, ale ostatnio forma drużyny zwyżkuje. Mimo to nadal nie uważam, że Xavi to odpowiedni trener dla nas, tak naprawde nie wiem co o nim myśleć. Wydaje mi się, że w przyszłosci to może być top 3 trener, ale brak mu jeszcze doświadczenia, co nie zmienia faktu, że wczorajszy mecz tak samo jak zawodnikom i jemu wyszedł, taktycznie rozmontował Lucho

1

@BORO_12 Prawda jest taka, że Enrique już tym namieszał, że ściągnął asensio i wpuścił tego Barcolo czy jak mu tak, w te 5 minut gośc zrobil więcej niż asensio przez całą połowę, i zanim zespół się przestawił na tego zawodnika, to juz mieliąmy bramki. Mozna mówić, że to geniusz Enrique, ale nie że Xavi przespał przerwę. PSG musiałp się rzucić do ataku bo musieli wygrać ten mecz wiedząc, że kolejny mecz grają na wyjeździe. Fakt wyszedł troche brak koncentracji, ale nie da się przez pełne 90 minut być skoncetrowanym i akurat PSG trafillo w odpowiedni moment

3

@BORO_12 A nie pomyślałeś o tym, że jak drużyna grała słabo pierwszą połowę i przegrywali to musieli coś drastycznie zmienić? A co Barca miala zmienić, Xavi jedyne co mógł powiedzieć to dobra robota, grajcie tak dalej i nie odpuszczajcie. PSG zmotywował nie tyle lucho co niekorzystny wynik, tak samo bylo w przypadku Barcy jak przegrywaliśmy 2-1.

5

No napewno nauczył się grać na playstation w fife

4

@Kibic_83 akurat lewe skrzydło też by się przydało od zaraz, bo tych co mamy to bardzoiej pasują do prawego skrzydła, ale Bernardo też mi bardziej pasuje na prawe skrzydło bo ma genialne uderzenie z lewej nogi, dlatego nie wiem czy aż tak nam jest potrzebny. Piłkarz świetny ale zacznijmy w końcu sprowadzać piłkarzy, których potrzebujemy i będą do nas pasować, a noe tylko dlatego, że jest dobry, bo potencjał piłkarza też trzeba umieć wykorzystać.

1

Przepisy są tak zawiłe, że każdy może to ocenić w inny sposób. Jak dla mnie powinni wprowadzić przepis że spalony jest tylko wtedy kiedy piłka jest skierowana bezpośrednio do piłlarza na spalonym i ją dotknie, w każdym innym przypadku jeśli piłkarz na spalonym nie dotknie piłki jak dla mnie nie powinno być spalonego. I jestem takiego zdania od zawsze, a nie przez wzgląd na tą sytuację.

6

@barcanawieki Prawda jest taka, że na tym odejściu stracił zarówno on jak i Barcelona i obie strony straciły bardzo dużo. Chciał wyjść z cienia Messiego i został w cieniu samego siebie.

0

@waletpl Peszko to by już odpadł w hotelu przy flaszce. :D

1

@MarianoItaliano Tak oczywiście że się cieszę, że Real stracił punkty, ale chyba nikt o zdrowych zmysłach nie chce tak zdobywać przewagę nad przeciwnikiem, dzisiaj real jutro my, zresztą w la lidze to norma i to jest chore. Jestem ciekawy jak bardzo układy tabel w ostatnich 20 latach by się różniły jakby wszystkie błędy sędziowskie wyeliminować. Chyba nie ma drugiej takiej ligi na świecie w której sędziowie mieliby tak duży wpływ na wyniki.

1

@Adddi Może masz rację, ale to nie zmienia faktu że sędzia nie powinien był używać wtedy gwizdka, to jakby się to skończyło jakby nie użył tego się nie dowiemy, może akurat bramki by nie było, ale sędzia odebrał tą szanse. Ja obstawiam że Bellingham tak czy siak doszedłbt do tej piłki. Ale można tylko gdybać. Takie usprawiedliwianie decyzji że jakby nie gwizdek to by obrońcy lepiej sie zachowywali jest nie na miejscu, bo można Realu nie lubić, źle im życzyć, ale trzeba mieć trochę empatii w sobie i zastanowić sie co byśmy przeżywali jakby była taka sytuacja w meczu Barcelony. Na wyniki drużyn wpływ powinna mieć gra a nie sędziowie

1

@PJ777 W sumie to może nie bylby taki głupi pomysł, przerobić go na śpd i mógłby być nowy busquets na lata z lepszą motoryką

0

@antyPinokio Radzę sie wstrzymac z takimi kometarzami, tez bolą mnie ostatnie niepowodzenia, ale bierzmy pod uwagę, że do reprezentacji wszystko działało super, to nie wina xaviego że nam rozwalili na zgrupowaniach kontuzjami obronę, a bierzmy pod uwagę, że to tak naprawde było ostatnie zgrupowanie przed mundialem, więc pewnie trenerzy w reprezentacjach dokręcili śrubę na treningach, żeby byli gotowi na mundial, a to że w klubach będzie piach przez jakiś czas to ich to nie obchodzi, mimo że kluby opłacają piłkarzom pensje, dlatego tutaj potrzeba zmian. Mnie mimo wszystko bardziej bolą niepowodzenia w lidze mistrzów niż w el clasico, bo to na przestrzeni całego sezonu można odrobić

3

@JUNIORcom To był napewno karny, ten na Lewym możliwe, że też, choć za mało powtórek, ale nie bądźmy hipokrytami, karny dla realu napewno sie należal. Kolejny mecz, który przegrywa nam obrona

1

@noface Tylko bierz pod uwagę, że z Bayernem grali u siebie a z Interem na wyjeździe, a do tego Bayern już miał ustawiony mecz, wygrywali 4-0. Na twn moment jak miałbym obstawiać, że Victoria urwie komuś punkty to u siebie ze slabą Barcą, a nie na wyjeździe z podbudowabym Interem

0

@S_E_B_A Myślę że tak, o ile zależałoby jej na Polaach a nie na tym żebyw ygrać kolejne wyboey, ale z góey mówię, że nie wiem która partia. Fakt wojna Ruskich i covid dużo w tym zakresie namieszały, ale u nas pozamykali wszystko rozdawali pieniądze na lewo i prawo mimo, że nasze państwo to do potęg finansowych nie należy i teraz to wszystko razem z wojną odbija się nam totalną czkawką i wszyscy na tym cierpimy.

4

@jondeca Myślę, że w sumie w naszym kraju już tak jest patrząc na pensje większości Polaków. Odprowadzają podatek z pensji, ceny coraz wyższe i końca nie widać i coraz ciężej ludziom wyżyć. Niby dają jakieś tarcze i inne "pomoce", ale gdzieś indziej oddajesz im to x2. Więc my juz oddajemy większość naszych miesięcznych środķów państwu i nawet 40/50% społeczeństwa sie na to godzi dalej głosując na pewną partię. :)

1

Ludzie, wstrzymajcie się trochę z krytykowaniem i ocenianiem Laporty raptem po kilku miesiącach użędowania. Przypominam że jak pierwszy raz do nas przychodził to też obiecywał beckhama i mu się to nie udało. Nie wszystko co robił zrobił dobrze, ale jednak dał klubowi zdecydowanie więcej na plus niż na minus. Też uważam, że źle się zachował z Messim i było mi wczoraj przykro jak go nie było, ale możeto nam wyjdzie na plus w przyszłości. Dlatego wstrzymajmy się z ocenianiem Laporty conajmniej 2 sezony.

1

@Quavosk Na ogól to tutaj się nie udzielam, mimo że kibicem Barcy jestem od 15 lat ale jak czytam rakie wypowiedzi to się aż we mnie gotuje. Nie porównuj zabójstwa z premedytają do covida. Skoro uważasz że wszyscy powinni się szczepić to podziękuj partii rządzącej, że nie zrobili obowiązkowych szczepień. Skoro jednak nie są obowiązkowe to każdy ma prawo podjąć decyzję czy chce się szczepić czy nie. Ja ogólnie nie jestem antyszczepionkowcem, ale nie zaszczepię sie dopóki nie będe mieć 100% pewności, że ta szczepionka w ten czy inny sposób mi nie zaszkodzi. Skoro jednak jesteś 100% przekonany skuteczności tej szczepionki to nie rozumiem twojego rozgoryczenia. Przecież skoro jesteś zaszczepiony i każda osoba która jest to są odporni na covida i im nic nie grozi więc czemu sie czepiasz nie zaszczepionych? To ich ryzyko. Jeszcze na konie dodam, że covid jest groźny fakt ale te wszystkie zgony co są w telewizji to jest wszystko przekłamane. Spotkałem kilku ludzi co im bliska osoba umarła, które nawet nie miały styczności z covidem, a mimo to miały wpisane że umarły na covid bo szpitalnie nie wiem z jakiej paki dostają za to pieniądze. To tyle. Zanim zaczniesz uświadamiać innych to pierwszo zacznij od siebie. Dzięki

0

Poda mi ktoś strone, na której jest mecz? bo tam gdzie ja patrze strasznie zacina. Najlepiej z polskim komentatorem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?