10

@4Fabregas4 Skoro jesteś takim specjalistą to co tutaj robisz? Pewnie kilka klubów szuka trenerów, albo jak zwolnią Flicka czy sam sie zwolni bo kiedyś do tego dojdzie, to zgłoś swoją kandydaturę. Oprócz zarządzania treningami i meczami, trener musi jeszcze zarządzać ego piłkarzy, a nie oszukujmy się, nikt ambtiny nie lubi siedzieć na ławce, nawet jeśli to dla jego dobra, dlatego właśnie chciał wpuścić Gaviego, ale Gavi zachował się super przytomnie i szacunek dla niego. Ansu w tym momencie zasługuje jedynie na transfer i podejrzewam to Flick i klub chcą wymusić nie dając mu grać, nie oszukujmy się skoro Ansu nie radzi sobie z Barbastro, to z nikim nie da rady.

3

Całym sercem jestem za Flickiembi wspieram go, ale kurcze nie rozumiem czemu przy takim wyniku do połowy, już podczas przerwy nie ściągnął kounde, czy cubarsiego, yamala czy raphinie. Sezon jest długi i obyśmy nie mieli powtórki z jesieni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Midast Moriba i Fati to 2 różne przypadki, nie można ich umiesczać do jednego wora, bo o ile w przypadku Moriby zgadzam się z tobą to w przypadku Fatiego już nie. Moriba zagrał kilka dobrych meczów i już myslał, że jest nowym Yaya Toure, ale Fati od naprawde dosyć spory kawałek grał nawet mie tyle dobrze co genialnie, a później przytrafiły mu się 2 bardzo poważne kontuzje, zmarnowały sie prawie 2 lata, powrót po takich kontuzjach nigdy nie jest łatwy, a też jak wrócił to odrazu został rzucony na głęboką wodę, a jego miejsce zajął pod jego nieobecność Lewandowski. To napewno nie jest łatwe, szczególnie dla takiego młodego chłopaka, psychika pewnie nie dała rady, a może też źle był zarządzany jego powrót po tak długiej przerwie, tylko jeszcze pogorszyło jego pewność siebie. W przypadku Gaviego, Flick dużo lepiej to rozwiązał, ale Fati naprawde miał potencjał na bycie nowym Messim. Tak czy inaczej potencjał został zmarnowany i uważam, że już dostatecznie dużo szans otrzymał, teraz nie widzę innego wyjścia niż jego odejście, za wszelką cenę. Jak sobie pomyślę, że jakby jego kariera jednak inaczej się potoczyła, to teraz Lewy by grzał ławkę i mielibyśmy genialny atak. Raphinha, Ansu, Yamal, szkoda, ale taki jest sport.

0

@Maku Jedyny atut Balde to szybkość, i jak przeciwnik gra wyżej wysuniętą obroną, to jeszcze cos tam Balde potrafi zrobić, ale jak przeciwnik gra niską obroną, jak większość w La Liga, to pomysły Balde się kończą po rozpędzeniu się i wbijania na siłe i na ślepo bez pomyślunku w pole karne piłki. Jak już potrzeba coś pomyśleć, inaczej rozegrać, to tej boiskowej inteligencji mu brakuje, takie jest moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać, ale mam prawo myśleć inaczej niż ty.

0

@pep71 Prawda jest taka, że Balde nie jest od niego lepszy... Potrzebny by nam był nowy lewy obrońca.

1

@Robert_Kubica Dlatego o tym piszę, klauzula musi być wyższa i żeby nie było tak, że część z tego jeszcze trafia do zawodnika. Jak ma odchodzić i ktos ma za niego zapłacić to niech wszystko trafi do klubu.

1

@AndreSantos Otóż to, mam nadzieję że klub lepiej to rozwiąże niż z dembele.

0

Myślę, że ma szanse nawet na więcej, ale nie wszystko zależy od niego, jeszcze musi mieć kolegów którzy mu w tym pomogą i zapewnią tytuły, szczególnie w Europie.

0

No cóż, dobrze że Laporta nie potrafi się zarejestrować na strony bukmacherskie.

0

@sokot Wiesz, że miałem właśnie to samo pisać? Ale później zobaczyłem twój komentarz. Wielka Sevilla, zawsze pokrzywdzona i wiecznie nieskalana

1

Ogólnie uważam to bardzo miłe, że zrobili sobie zdjęcie z kibicem Realu, nie ważne czy to dziecko czy nie, to zawsze fajna sprawa i pokazanie klasy, zarówno przez piłkarzy jak i kibica, ale jednak zasłonięcie herbu było uważam niepotrzebne, szczególnie że nie wygląda mi to na przypadek, a działanie z premedytacją, nie wiem czemu ma to służyć, oprócz jeszcze większych podziałów. Wygraliśmy, super sprawa, byliśmy lepsi, ale szacunek dla rywala i ich herbu powinien być zawsze, nie ważne jaki to klub. Nie znoszę Realu, większości ich kibów też bo zawsze ich jedyny argument, to wygrane 5 lig mistrzów w 7 lat i że mają 14 zwycięstw w tych rozgrywkach, a wy nie. Podejrzewam, że jakby spadli do 5 ligi to itak byloby, ale mamv 14 lig mistrzów, nie ważne że teraz są nikim, no ale jednak co innego niechęć, a co innego szacunek do rywala. Uważam, że szanować rywala trzeba zawsze, niezależnie od tego kim są i jak bardzo się ich lubi lub nie, szczególnie że własnym zachowaniem wystawiamy opinię o sobie i swoim klubie, a nie o nich.

1

Może faktycznie jest coś prawdy w tym, że agent mieszał i nie przekazywał całej prawdy Araujo. Jeśli faktycznie tak było powinien się z nim rozstać i poszukać innego agenta.

1

@partymaker Masz rację, nie jest zły, jest tragiczny.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ja nie mówię, że to co wymieniłeś nie zasługiwało na kartkę bo oczywiście, że tak. Chodzilo mi tylko o to że wymieniłeś tylko błędy sędziego na niekorzyść Barcy, a popełniał masę błędów w obie strony.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Bądź obiektywny, gavi też powinien obejrzeć kartkę za kopnięcie w głowę zawodnika Realu, już nie pamiętam czy tp był Rudiger czy ktoś inny. No i jak nie lubię Vinirgo wręcz nie znoszę to dostał żółtko bo sie wkurzył, że sędzia nie widział faulu Szczęsnego na Mbapppe, akurat tu mógł się zirytować, bo to była dość klarowna sytuacja i powinien sędzia do widzieć bez pomocy Varu tak jak i faul na Gavim na karny, jak tego nie widział to ja nie wiem...

1

@AlberoLuqe Myślę, że nasi itak by odpuścili, mając dobry wynik praktycznie wygrany mecz po co mieli szarżować, tracić siły, kiedy sezon ma jeszcze wiele meczów i ryzykować kontuzje. Jedynie co to właśnie przez szczesnego musieli nasi grać do końca na najwyższych obrotach mając jednego zawodnika mniej, przez co stracili jeszcze więcej sił.

0

@Dfd222 W sumie to wystarczy lewą stronę wzmocnić, zarówno obronę jak i atak. Balde dzisiaj zagrał nawet nieźle, ale zbyt rzadko miewa dobre mecze, mam wrażenie że on gra dobrze tylko jesli przeciwnik gra wysoko i ma przestrzeń, przeciwko słabszym ekipą które bronià głębiej robi się bezużyteczny, no a lewego skrzydła to my nie mamy od czasów Neymara.

0

@Calc Ja tez wolałbym żeby został, to oczywiste, ale jesli chce odejść to trzeba sprzedać za jak największą sumę i iść do przodu, ważniejsza drużyna, nie jednostki.

7

Nie wiem co jest bardziej kompromitujące dla Realu, to że stracili 5 bramek w czterdzieści kilka minut czy to, że nie potrafili strzelić gola z akcji grając przez ponad pół godziny w przewadze jednego zawodnika.

0

@Kamilb1988 Ja szczerze mówiąc przed ligowym el clasico miałem dobre odczucia, przed Bayernem też gdzie przed meczami z nimi nigdy nie bylo dobrych odczuć i oba mecze były super wyniki, teraz niestety mam złe odczucia, za dużo złego w ostatnich dwóch miesiącach działo się wokół klubu, na boisku forma nie dopisywała a zarząd nie pomagał i wprowadził jeszcze większy chaos, a Real jest chyba w najlepszym momencie w tym sezonie.

0

@Kamilb1988 Myślę, że taki fachowiec jak Flick nie podejmuje decyzji przez 1 genialny moment.

21

Znajdź różnicę: Olmo - Araujo

0

@kejdzi Sugeruję zrobić zrzutkę, bo chłop nie ma za co żyć.

0

@Wiktoria13 No właśnie też tak myśle, to że chce odejść to jedno, ale kto powie trenerowi, że nie chce grać, szczególnie w tak prestiżowym meczu.

0

@escarabajo Może i masz rację, że lewej strony to my nie mamy, ale mogę się założyć o skrzynkę browara, że Rashford nic nie zmieni w tej sytuacji poza dodatkowym obciążeniem itak już nadwyrężonego budżetu płac. Wolę nie mieć nadal lewej strony, ale bez niego niż z nim.

0

Jak ma odejść to lepiej go sprzedać teraz niż w lipcu, bo z każdym okienkiem będzie tracić na wartości przez kończący się kontrakt.

1

Temu to nawet jak już jakimś cudem coś wyjdzie to itak musi w inny sposób zrobić wstyd...

0

@Robkin Też sobie czasem o tym pomyśle, ale kto to wtedy wiedział, że zaliczy taki zjazd, wtedy nawet jakby oferowali 300 mln to nie wyobrażałem sobie by go sprzedać.

0

Jeśli chce odejść, droga wolna, ale tylko transfer definitywny, wypożyczenie nic nam nie daje, skraca ławkę, a jeszcze każą dopłacać do pensji, totalnie bez sensu, ale znając naszych inteligentnych ludzi zarządzających klubem to na taki deal pójdą i jeszcze im będą ręce całować...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?