3

@Mario999 To nie kwestia premier league. Arsenalowi brakuje poprostu doświadczenia i spokoju w tej fazie ligi mistrzów. Real gra co sezon, a Arsenal miał troche przerwy. Poprostu wychodzo brak pewności siebie.

0

@RymsonPL Jakxna niego patrze to się zastanawiam czy ma problem ze wzrokiem i nie widzi swoich kolegów dalej niż 5 metrów od siebie czy poprostu dalej nie potrafi kopnąć piłki.

0

Narazie Arsenal próbuje coś zrobić, ale za dużo prostych i niepotrzebnych strat.

4

Liczyłem na wygraną Arsenalu, ale później zobaczyłem Kiwiora od pierwszej minuty...

0

@Rifek To tym bardziej musimy to wykorzystać. Mówimy tu tylko o 2 lub 3 letniej przerwie, a nie o 10 latach

0

@Rifek Mamy lepszą szkółke niż ma Milan. Bardziej przy takim zarządzaniu jakie mamy teraz grozi nam powtórka z milanu

0

@scotti Jest na to sposób, wstrzymać się z transferami na jakieś 2 lata może 3 i zaakceptować brak pucharów przez ten okres.

4

FC Barcelona - Na boisku miód, w gabinecie smród.

0

Zaraz pewnie nam środek zapobiegawczy cofną i w ogóle będziemy w d...e

0

Droga redakcjo po niektórych tutejszych komentarzach wnioskuję o utworzenie fcbarcajunior.com, a konta na tej stronie zweryfikować poprzez zdjęcie/skan dowodu osobistego.

2

@Lukasz999 Widać za krótko piłke oglądasz chłopcze... Oczywiście, że będziemy faworytami, ale nigdy się nie lekceważy rywala, nawet jakbyśmy grali z Sociedad to można przegrać, to jest sport, wystarczy jeden gorszy dziem, głupia czerwona czy cokolwiel innego... Wszystko może się zdarzyć, a jeśli po drugiej stronie jest Real to tym bardziej... Nie ma drugiej drużyny na świecie, która potrafi tak cierpieć na boisku. A w ogóle to nie jesteśmy jeszcze nawet w finale, więc żebyś się dziś wieczorem nie zdziwił... ale mam nadzieję, że przejdą i idziemy po tryplet, ale ja już w sporcie za długo siedze, żeby wykazywać się takim brakiem pokory.

0

@Greg1991 Co do tego to zgadzam się w 100%. Yamal mam wrażenie, za bardzo chce i to mu przeszkadza, ale myślę że primadonna Lewy nikomu karnych nie odda.

0

@Greg1991 Nie mówie, że mają podawać tylko do Lewego, ale do piłkarza, ktĺry jest na lepszej pozycji. Oczywiście jak masz dobrą pozycje to uderz, nie zawsze trzeba oddawać piłke, wszystko kwestia sytuacji i wyniku i formy w danym dniu.

0

@Greg1991 Ja uważam, że nie ma takiego zawodnika, który nie musi podawać... Oczywiście można miec przyzwolenie na indywidualne akcje, ale na ogół to gra zespołowa i nawet Cristiano Ronaldo podawał, nie zawsze ale jednak. Największym egoistą jakiego widziałem był Robben. Był świetny, ale myślę że jakby więcej podawał to i Bayern by więcej pucharów wygrał

0

@Alo_Vi Pewnie dlatego, że nawet w takim wieku Lewego można czegoś nauczyć, ale Lewy to piłkarz, a nie asystent. Nie wiem co jest dziwnego w tym, że trener rozmawia z piłkarzem... Choć w dobie internetu rozmowa w cztery oczy bez whatsappa czy messengera faktycznie staje się coraz bardziej dziwna...

0

@Elvisek Ja nie mówię, że nie jest, ale nie wierzę, że jest od pilnowania taktyki jak to kolega wcześniej napisał, bo od tego jest trener, a z piłkarzy to każdy ma swoje zadania i tylko na tym maje sie skupić, oczywiście moga sie naradzać i tak dalej, ale nad ogólną taktyka czuwa trener i jak ma coś do przekazania to przekazuje.

3

@Elvisek Myślę, że Flick jest na tyle inteligentnym trenerem, że ustawienie piłkarzy umie kontrolowac sam, nie potrzebuje do tego Lewego, do tego nie narzucałby mu dodatkowych obowiązków bo on ma się skupić na graniu w piłke, a nie menadżerowaniu.

0

@erwimkloss Nie mówię, że nie. Nie bronię go, zrobił głupote, ale z drugiej strony co miał powiedzieć? Niez z góry wiem, że przegramy. Komentarz Je..ć Argentynę czy jakos tak bo już nie pamiętam, powinien sobie darować, bo to nie przystoi żadnemu sportowcowi, ale co do reszty to odpowiedział tak jak wierzył w tym momencie.

0

@erwimkloss Zgadzam się, że zawodnik musi być pokorny, ale jednocześnie pewny siebie i jedno drugiego nie wyklucza. W tym wywiadzie pokazał swoją pewność siebie i wiare w drużyne mimo, że większość na Brazylie nie stawiała patrząc w jakiej są formie. Powiedział kilka słow za dużo i niepotrzebnie i został za to ukarany, ale pewność siebie to on ma, to trzeba mi przyznać, brak mu tylko troche pokory, ale myślę, że dzięki tej porażce będzie już ją miał.

32

Jeślicna końcówke sezonu do bramki wskoczy Ter Stegen to bedzie to mocno nie fair. Liczę, że Wojtek dokończy sezon, a w kolejnym walka o numer 1 będzie otwarta.

8

Ciekawe czy Real teraz złoży skarge na sędziów.

0

@Xawery35 Sędziowanie jest fatalne w LaLiga, to nie ulega wątpliwości, ale nie róbmy ciągłych teorii spiskowych.

8

Szacunek Jules!

0

@kamillek88 U nas w kampani prezydenckiej to kiełbasa wyborcza nabiera nowego znaczenia, po publicznym jedzeniu różnych tworów dla kilku głosów więcej :D

0

@Xawery35 To komentarz na poziomie tych ze strony białych.

4

Chcą karać to niech karzą Tebasa za wstawianie meczu zaraz po przerwie reprezentacyjnej, to nie my prosiliśmy o ten mecz w czwartek, zresztą osasuna też nie... A to, że Inigo zdążył się wykurować na ten mecz nie oznacza, że na reprezentacje mógł jechać, poprostu trafiłcmu się drobny uraz, który wykluczył go z 2 meczów, ale już się wykurował, niech nie robią zbędnej dramy...

0

Spodnie opuszczone za nisko? Panie van der Vaart, a dla porównania Pan w ogóle nosi spodnie? Bo z takim bólem dupy pewnie ciężko...

2

@JosepPep Jeszcze bym dodał, Wojtek ciągle w walce o wszystkie trofea, Juve bez szans na jakiekolwiek.

0

@Krystiansigma2734 Proponuję pisac takie rzeczy po sezonie, a nie w trakcie.

1

Nico super zawodnik, ale wtedy Raphinia albo Yamal musiałby iść na ławkę. Raphinia jest dla nas zbyt ważny, a boję sìę że Yamalowi Nico zablokuje rozwój. Nico ławki też nie zaakceptuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?