Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wy wszyscy, którzy krytykowaliście (oczywiście słusznie to nie ulega wątpliwości) Ferrana po jednym słabszym meczu z Valencią i zachwalający Roberta i domagający sie jego powrotu do podstawowej 11, który wszedł na zmęczoną Valencię, która nawet w pełni sił była była beznadziejna, nadal uważacie, że Lewy jest lepszy niż Ferran?
6
@Guillegavira Araujo akurat jest szybki. Szybko biega, a jeszcze szybciej popełnia błędy xD
0
@chrissssty69 Czyli uważasz, że te dwie sytuacje w meczu z Valencią są najważniejsze i decydujące i innych dobrych meczów Ferrana nie powinno się brać pod uwagę tak? Lewemu też zdarzają się mecze gdzie marnuje dobre sytuacje, a jeszcze częściej się zdarza, że tych sytuacji w ogóle nie ma przez to, że ciągle stoi w miejscu i nie wychodzi na dogodne pozycje.
0
@Cules69 Widocznie jednak ma to jakieś znaczenie skoro większość trenerów trzyma tą informację do końca. Lepiej by przeciwnik tracił czas na nauke planów A i B niż żeby się skupili tylko na jednym planie i mieli więcej czasu na opanowanie go do perfekcji. No ale co tam wiedzą trenerzy, przecież ty wiesz lepiej.
0
@danijacek W czym jest lepszy? Jak dla mnie Robert ma lepsze wykończenie, to nie ulega wątpliwościom, ale poza tym to Ferran jest lepszy, bardziej ruchliwy przez co ciężej obrońcom go upilnować. Dzięki temu sam ma więcej lepszych sytuacji i robi też więcej miejsca kolegom z drużyny. Lewy był TOP jakieś 5-4 lata temu, może jeszcze w pierwszym swoim sezonie w Barcy, ,choć już wtedy zaczynał się zjazd, teraz jest już zbyt słaby ma Barcę i nie zmieniły mojej opini dwie bramki ze zmęczoną i żałośnie grającą w tym meczu Valencią. Nie winię Lewego za jego grę, bo to nie jego wina. Wieku nie oszukasz. Tylko, że trzeba potrafić spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie, że to już nie ten poziom.
1
@LinekMichal Tak mocny psychicznie to chyba nie jest nikt, nawet po kilku głębszych.
1
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę.
10
Coraz bardziej nam we wszystkim ograniczają prawa. Najgorsze jest to, że spora część osób jeszcze temu przyklaskuje.
12
Możesz odejść z Realu, ale Real nie odejdzie z ciebie.
5
Na tej chorej stronie nie da się nawet napisać jakiegoś dłużsego komentarza bo wywali ci reklame w nieodpowiednim momencie, a ty pisząc komentarz naciskasz przypadkiem na ta reklamę i idzie wszystko wp.... Zróbcie coś z tym bo jest masakra... Pod tym względem biali są lepsi od nas... Ja rozumiem chęć zarobku, ale kurcze nie utrudniajcie ludziom zwykłych czynności..
0
@MagdJanko Instynkt strzelecki ma, tego mu nie odbieram, tylko że ma mało sytuacji by z niego skorzystać, nawet w Barcelonie, bo jest zbyt pasywny i za mało się porusza po boisku, za mało wychodzi na pozycje i ucieka obrońcom, a niestety bez odpowiedniej ilości sytuacji instynkt strzelecki jest niewykorzystany.
0
@MagdJanko Ale akurat prawde powiedział. Już od dłuższego czasu obserwuję zarówno w kadrze jak i Barcie, że chłopaki grają lepiej bez Lewego i jako kontrargument proszę nie wspominaj o meczu z Finlandią bo tam było za dużo czynników pozaboiskowych wpływających na piłkarzy. On jest za bardzo statyczny, zero ruchu i gubienia krycia. Cenię go jako piłkarza za całokształt kariery, bo był naprawde topowym piłkarzem, ale wieku nie oszukasz.
2
@Marusek Szkoda to, że Probierz w ogóle został selekcjonerem, zmarnowany czas, a największa szkoda, że polską piłką rządzi ten gównomózg Kulesza. Za czasów Lato myślałem, że ciężko będzie o gorszego prezesa, no ale Kulesza udowodnił, że da się.
2
@wariacik96 Wolę takiego Yamala, wyrazającego siebie tak jak to robi niż Viniciusa, który wszędzie prowokuje, obraża innych, a później robi z siebie ofiarę. Pewność siebie to klucz do sukcesu, kwestia tylko jak to wyrażasz, możesz być stonowany jak Messi i trzymać to w sobie, możesz eksponować jak Yamal swoimi wypowiedziami i stylem bycia, a możesz jak Vinicius, który myśli że jest Bogiem i wszystko mu wolno i wszystko się mu należy. Najbardziej lubię pierwszy wariant, ale drugi też szanuję jeśli jest przy tym szacunek do innych, ale trzeci to brak szacunku do kogokolwiek i tego nie zaakceptuję nawet jeśli Yamal też się kiedyś taki stanie. Mam nadzieję, że tak nie będzie i niech sobie jest taki jaki jest teraz.
0
@SirChuck U nas w ekstraklasie robią dokładnie tak samo, tylko dlatego też jesteśmy tam gdzie jesteśmy, myślałem że w bundeslidze będą bardziej racjonalni ludzie.
2
Katalończyk miał znaleźć się na krótkiej liście klubu ze względu na swój ofensywny styl gry. XDD. Pękłem ze śmiechu. Doceniam Xaviego za to co dla nas zrobił, że przyszedł w ciężkim momencie i wyciągnął nas z tego bagna i zrobił solidne fundamenty Flickowi, ale mówienie czy pisanie, że preferował ofensywny styl gry gdzie wygrywaliśmy większość meczów 1-0 to jest niedorzeczne. Ktoś to tak twierdzi to ostatni raz Xaviego widział chyba jeszcze jak biegał w koszulce Barcy na boisku a nie trenował.
3
@Pawel1985 Myślę, że nawet w 4 lidze na większości boisk jest lepsza. Pod tym względem Polska bardzo się poprawiła. Pamiętam za dzieciaka jak graliśmy mecz to często się śmialiśmy, że teraz będzie cięzej bo mamy pod górkę. XD
0
@Pedryrodryges Jeśli byś go w tym momencie wypożyczył to dostałby przesłanie od klubu, że w niego nie wierzą i na niego nie liczą. To byłby ogromny cios mentalny przez co pewnie byloby po piłkarzu i nawet na wypożyczeniu by sie nie odnalazł. Po tak długiej i żmudnej rehabilitacji klub musi go stopniowo wprowadzać i pokazywać mu, że w niego wierzy, a co z tego będzie to przekonamy się pewnie pod koniec sezoznu, czy jest w stanie wrócić do tego co było czy nie, natomiast szanse na to musi otrzymać.
1
@Kalipso Kiedy nie masz kasy to trzeba sprzedawać. Nie jesteśmy City ani PSG, że możemy tylko kupować bez możliwości sprzedaży, wręcz przeciwnie, musimy więcej sprzedawać niż kupować.
0
@Pyrzo_Barca Co popiera twoja tezę, że Fermin jest lepszy od Olmo? Bo z tego co pamiętam w zeszłym sezonie Olmo raczej nie zawodził, a Fermin robił to regularnie. Liczby też są po stronie Olmo.
5
@Kasy Fabregasa już dałem do ignorowanych, bo ja rozumiem, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale jego wypocin to poprostu nie mogłem czytać bo aż sie we mnie gotowało. Polecam to samo.
4
@Cules69 A lewy strzela hattricki? Też nie. A argument, że Lewy ma grać tylko dlatego, że jest gwiazdą drużyny to nie argument. Na boisku gra lepszy, na ten moment Ferran nie zawodzi, ma liczby, a Lewy miał kontuzję i nie wiadomo jak forma, ale nie można mu dac pierwszego składu za darmo. Uważam, że powinien wejść w następnym meczu w okolicach 60 minuty i jak chce pierwszy skład to niech zasuwa i wykorzysta ten czas jak najlepiej.
1
@kanver_ A to jest więcej jak pewnwe. Pytanie tylko czy w Hiszpani jest chociaż 1 arbiter, który powinien dostać El Clasico. Moim zdaniem nie.
0
@ACRAB95 Tylko zauważ, że Barceloną od wielu już lat zarządzają niekompetentni ludzie i tak naprawde dopóki to się nie zmieni to oczywiście będą sie zdarzać super sezony, może nawet Lige Mistrzów wygramy, ale nigdy nie zdominujemy ich tak jak Real. Musiałby nam się trafić drugi Perez, gość z głową na karku. Nie lubię go, ale szanuję za to co dał Realowi. Myślę, że jak jego już zabraknie to Real może też przeżywać wielki kryzys i to przez wiele lat. Chyba, że znowu im się trafi ktoś kompetentny, ale mieli już dobry zarząd przez wiele lat, więc liczę, że też troche pocierpią.
0
@ACRAB95 W przypadku Xaviego, Iniesty i Busquetsa był inny problem, poprostu nie było innych zawodników na zbliżonym poziomie. Oni byli kosmitami.
0
@ACRAB95 Tylko, że wtedy go sprzedają za 20 baniek a nie 80, a przy naszych problemach finanasowych taki zastrzyk gotówki by się przydał i to nie po to by nakupić szrotu jak napisałeś, tylko żeby nikogo nie kupić i ustabilizować trochę finanse. Nie każdy zarobiony pieniądz trzeba odrazu wydawać, to nie fifa i football manager.
1
@oyche 30 baniek tez nam nic nie da jak zaraz chłopak sie rozwinie i będzie wart z 70 albo 80.
0
Żeby zostać Legendą to musi jeszcze poprowadzić klub do wygranej Ligi Mistrzów, a prawdopodobnie ma na to ostatni sezon. Będzie ciężko bo w tym sezonie po odejściu Inigo nasza kadra jest słabsza niż w zeszłym sezonie. Z transferów to uważam tylko Garcia na plus, może coś z Bardghija będzie, ale to zawodnik jeszcze nie na teraz. W Rashforda nie wierze w ogóle.
1
@Barca_bwo Nie spodziewałem się, że ktoś się ze mną zgodzi.
0
Jakby trzeba było kogos z tych młodych sprzedać to wolałbym już Fermina. Pewnie mnie zaraz zjecie, ale jakoś nie mam do niego przekonania. Prezezon miał świetny, ale jakoś w pierwszym meczu nic nie pokazał. W zeszłym sezonie też za wiele nie pokazał oprócz paru przebłysków. Wiem, że nie ocenia się po jednym meczu i może jeszcze pokaże na co go stać, wtedy sam przyznam się do błędu, ale na ten moment mnie nie przekonuje, a mamy kilku piłkarzy na tą pozycję, natomiast jak nam wypadnie Frankie to zaczną się problemy jak pozbędziemy się Casado.