Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niech poprawi forme i zejdzie do 3 mln za sezon i jako zmiennik może zostać.
0
Aż mi go szkoda... Niech się już zaczyna uczyć grać w piłkębprzy użyciu laski.
0
@th@les Spoko to itak za jego xD
3
@SaintTemplar Lewego od dawna już weryfikują lepsze drużyny
0
@Pablozeusz Ja bym go sciągnął pewnie już w połowie, ale może własnie dlategocnie jestem trenerem xD
0
@Sebolinho Oglądam każdy mecz. Zacznij patrzeć obiektywnie, a nie przez pryzmat patrioty. Ide o zakład, że jakby Lewy był niemcem to by też gra ci się jego nie podobała.
0
@Sebolinho Tak pewnie zespół robi na zlość Lewemu i mu nie podaje... Jak slysze takie farmazony to nóż w kieszeni mi sie otwiera. Brak podań do Lewego wynika tylko i wyłącznie z tego, że Lewy stoi w miejscu jak kołek, w ogóle nie biega, nie wybiega na pozycje nie próbuje uciec obrońcy. On to sie nadaje na ławeczkę z rancza a nie do grania. Szanuję za to co zrobił w karierze, ale w tym momencie to jest poziom co najwyżej Aston Villi czy AS Romy a nie Barcelony.
0
@MirusAmisz Nie oczekuję tego od Lewego bo to rozumiem, poprostu chciałbym kogoś spoza tej dwójki, ale niestety budżet nas ogranicza.
1
Nie wiem czy nie wolę, żeby Real wygrał. Wtedy nadal trenerem będzie Alonso i może jeszcze trochę uda się powiększyć przewage w lidze. Oczywiście uważam, że Alonso nie jest złym trenerem, myślę że ma potencjał być w ścisłym topie, ale tam ewidentnie gwiazdeczki go nie polubiły bo kazał im coś więcej robić i już niestety po trenerze. Kolejny powód jaki bym chciał, aby Xabi został to ten, że wtedy są większe szanse, że tej małpy Viniego nie będę musiał oglądać w LaLiga w przyszłym sezonie. Małpy dlatego, że się tak zachowuje a nie dlatego, że czarny jak większość osób interpretuje.
0
Cieszyłbym się, jakby ci napastnicy byłi na w miare równorzędnym poziomie względem innych z topu napastników
0
@RumbleDelivery W jakim świecie ty żyjesz? Idąc twoją logiką to nawet jak ktoś coś sprostuje lub się do czegoś odniesie, to nie oznacza automatycznie, że to co gosć powiedział jest 100% prawdy, bo też ten kto prostował mógł kłamać lub coś zatajać, żeby nie odbiło się to na jego reputacji. Taki tokiem rozumowania to niczego nie jesteśmy pewni w 100%, a newsy są właśnie po to by przekazywać dalej plotki. W jednej jest ziarno prawdy, a w drugiej nie, ale nigdy nie wiemy niczego na 100%.
4
To pokazuje jaką Araujo ma słabą psychike, zreszą to nie pierwszy raz gdzie to pokazuje.
2
Wszystko fajne, ale powiedzenie, że Tebas to szlachetny człowiek zaburzyło całą jego wypowiedź... Ale niestety tego fragmentu redaktorzy nie wiedzieć czemu nie zacytowali.
2
@Epean Wracaj na strone prześcieradeł. Ja też tam wchodze i czytam rózne artykuły bo uwazam, że na tej stronie niestety jest więcej ciekawych newsów niż tu, ale nie mam tam konta i nie komentuje... Czytam komentarzy dla beki, ale nie komentuje...
1
To miło z ich strony, że pomogli mu spakować walizki.
0
@4Fabregas4 W zasadzie z grubsza się z tobą zgadzam poza Araujo. To nie pierwszy mecz który nam zawala, robi to regularnie, ze słabszymi zdarza sie mu to dosyć częśto, a z mocnymi to nie wiem czy jakiegoś nie zawalił w ostatnich 2 latach...
2
W sumie co za różnica... Czy Araujo jest na boisku czy go nie ma itak gramy w 10
2
@LinekMichal No własnie i tu jest cały problem. Mówimy o gościu co nie ma zielonego pojęcia, że należy podatki odprowadzać do państwa.
4
Gościu i ty będziesz dawać lekcje jak zarządzać finansami?
0
@Murazor A bierzesz pod uwagę, że liczby biorą się nie tylko z dobrej gry zawodnika ale też dobrej gry kolegów? Taki przykład, jeśli wykłada kolegom ciasteczka, a oni źle się ustawiają albo nie trafiają to jak ma mieć asysty? To samo tyczy się bramek, ze wsparciem dobrych kolegów we wszystkich jest łatwiej i liczby się ma lepsze.
0
@4Fabregas4 Chyba pierwszy raz się z tobą całkowicie zgadzam.
2
Hmmm... zapomniał jeszcze dodać, że w kiblach zamiast papieru trójwarstwowego, będzie pieciowarstowy i piłkarze nie są przyzwyczajeni do takiego podcierania tyłka.
0
@AxelF Wiem, że to zupełnie inne typy, ale koniec końców wniosek ten sam.
0
Wybór mìedzy Laportą a Fontem to jak wybór między Kaczyńskim i Tuskiem... Żaden z nich nie powinien mieć władzy...
0
@kejdzi Twierdzisz, że na młodych nas nie stać, a na starych i kupowanie nowego napastnika co 3 lata nas stać? Wydaje mi się, że też nie...
0
@angelus Tamte lata mimo, że najlepsze w historii klubu to mama takie osobiste odczucie, że były mimo wszystko troche zmarnowane, bo byliśmy tak dobrzy, tak bardzo zdominowaliśmy piłke nożną, w zasadzie nie mieliśmy rywali i mogliśmy wygrać 3 lub 4 razy z rzędu lige mistrzów.
1
@Comentateiro Bierz pod uwagę, że mimo wszystko mamy młodych zawodników, dopiero wchodzących na arenę dla tych najlepszych. Poprzedni sezozn był w ich wykonaniu genialny, no i tak często się zdarza, że po 1 super sezoznie jest zjazd, bo osiągneli bardzo dużo i teraz myślą, że nie muszą już taka ciężko trenować bo są bardzo dobrzy. Zauważyłem, że tak często się zdarza w drużynach dopiero wchodzących do czołówki, szczególnie kiedy w niej jest tylu młodych zawodników. Ten sezon będzie słabszy, przewidywałem to już przed sezonem, ale myślę że w kolejnym sezonie wrócimy do gry o najważniejsze trofea.
16
@Adam065 W grudniu 2045
1
@jacek905 Od lat się mówi, że trenowanie w Hiszpani jesg na zupełnie innym poziomie intensywnościc niż w Niemczech czy Anglii. Hiszpanie mam wrażenie, że na treningach bardziej pracują nad techniką i taktyką niż nad samym przygotowaniem fizycznym, które jest równie ważne. Jednak mimo wszystko Flick bardziej stosuje niemiecką szkołę trenowania i u niego nie można powiedzieć by treningi były za mało intensywne, mam wręcz wrażenie, że ci hiszpańscy piłkarze nie wytrzymują tych treningów bo są nauczeni do czegoś innego i przez to też mogą się rodzić problemy fizyczne. Za mało intensywności to źle, za dużo też źle. Ale to jest tylko moja subiektywna opinia oparta na odczuciach, bo nie jestem w środku i nie wiem co tam się dzieje.
0
@Who_you_mam Oceniam sytuacje taką jaka jest w tym momencie. Jeśli wrócą do zdrowia i gra Barcy się odmieni to wtedy zaktualizuję moje zdanie, choć moim zdaniem dzizury po Inigo w tym sezonie nie damy rady zakleić.