1

Tebasa można nie lubić co jest jak najbardziej zrozumiałe, ale wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.

3

Deska klozetowa ma więcej do zaoferowania niż on...

0

@Alistar74 Wkurza mnie mówienie jak to Messi został pokrzywdzony... Ja też nie lubie Laporty, też mnie wkurza, ale kurcze nie ma na ten moment nikogo lepszego na jego miejsce, bo kto? Font?! On nie ma pojęcia o czym mówi i z czym będzie miał do czynienia. Wracając do Messiego, przecież jak tak bardzo chciał zostać w Barcelonie i jeśli tak bardzo kocha ten klub i nie wyobrażał siebie nigdzie indziej to przecież mógł zejś o 50% z pensji, wtedy myślę że Laporta by go zostawił. Czemu tego nie zrobił? Sory, albo kocham kase albo klub... Dziękuję Messiemu za wszystko co nam dał i bardzo go doceniam, ale też bez przesady, kibicujemy Barcy czy Messiemy? Co powinno mieć większy priorytet dobro klubu czy piłkarza? Widzę, że niektórzy tu tego nie rozumieją, albo są poproalstu kibicami jednego zawodnika, a nie klubu...

2

@aszymbeher Nie cieszy mnie monopol mafii, ale jeśli ma to się zmieniać na twór w stylu Superligi, który w ogóle już będzie zamkniętym podwórkiem dla najbogatszych, to wolę, żeby się nic nie zmieniało i takiego zdania byłem od pierwszego nagłówku o superlidze.

2

@iksajotien Moim zdaniem nie powinni w ogóle do jednego wora wrzucać ŚP z DP. Inne zdania, inne priorytety.

1

@kejdzi Co by nie mówić w swoim czasie uważam, że nie było lepszego obrońcy niż Ramos. Można go nie lubić, zresztą je też go nie lubie, ale to jakim był obrońcą to potrafie docenić. Bardziej śmieszy mnie Varane przed Pique. Pique może to nie był ten poziom co Ramos, ale napewno był bardziej stabilnym obrońca na przestrzeni wielu sezonów niż Varane.

2

@Ojciec_Dyrektor Nawet w tym jest gorszy niż Lewy. Może juz nie teraz, ale w czasach Bayernu to Lewy zmarnował podejrzewam mniej jedenastek niż Mbappe tylko przez okres w Realu.

0

@tarantino10 Czyli uważasz, że potencjalne 5-0 w finale to byłoby większe upokorzenie niż odpadnięcie z drugoligowcem?

0

@th@les Karma wraca.

3

@korn234 Myślę, że gdyby to był pojedynczy mecz to nikt by go nie krytykował, ale jako że zawodzi już od jakiegoś czasu to już ludzie chyba mają prawo krytykować i wymagać więcej?

5

Ferran Torres, nawet jak nie spier.....ł to spier....ł...

0

Niektórzy tutaj przed transferem pisali, że na słabszych rywali w lidze Cancelo będzie idealny, tymczasem on sie nie radzi z drużyną ze strefy spadkowej w drugiej lidze.

5

Niech Flick tego Cancelo jak najszybciej ściąga, bo to tykająca bomba jest.

0

@RC28 No, tylko są lepsi.

5

Coś czuje, że stracimy Roonego po tym sezonie, bo skoro nie dostaje grać w takim meczu to kiedy?

1

@hasan 7 No chcieć to i ja chciałbym, niestety świat nie jest taki piękny, liczy się kasa i wpływy ;)

0

@hasan 7 Jesteś naiwny jeśli myślisz, że coś takiego będzie miało miejsce. Jeśli Rosja zostanie dopuszczona, wszyscy potulnie spuszczą głowy i będą robić czego sobie zażyczy Infantino.

0

@Litman Kości w jego ciele też.

3

Jak wróci do Barcelony to niech go nawet na trybuny nie wpuszczają bo i tam się połamie, no ale karma wraca.

1

@Luccas To wtedy w ogóle nasza obrona by się posypała. Poprostu powinien dostawać więcej odpoczynku. Wiadomo, że nie zawsze się da, ale ostatni mecz w pucharze króla powinien zaczynać drugi skład, a nie że na galowo wychodzimy.

3

@Cule1797 Yamal pewnie by grał wszystko nawet jakby nikt nie był kontuzjowany. Jak bardzo doceniam Flicka tak akurat jeśli chodzi o roszady to mam mu wiele do zarzucenia.

1

@slayer No niestety akurat dzieci są zawsze największymi ofiarami takich sytuacji, mimo że to nie one są winne.

0

@Batys Chwilę by się pogotowało w mediach i by się znudziło ludziom w końcu. W dzisiejszych czasach rozwody są normalne i częste. Mam wrażenie, że już coraz mniejsze wrażenie to robi na ludziach.

0

@Adam065 Nie mówię, że nie zasłużył. Poprostu ja chciałbym, żeby wygrał ktoś z naszych, ale nie umniejszam nic Dembele.

1

Zasłużył na nią, drugą część sezonu miał troche słabszą przez co Lamine wysunął się w drużynue na prowadzenie, ale jakbym mógł ją dać to dałbym ją obu za poprzedni sezon. No ale mówimy o nagrodze, która ma dziwne kryteria i wyniki, a jak pewien Polak zdominował konkurencję to odwołali używając idiotycznych wymówek.

8

@Batys Nikt go przecież nie zmusza z nią być. Jakby mu źle było to by dawno od niej odszedł, na rozwód go stać.

1

@tbas Lubię Gaviego, ale przed kontuzją jak był na boisku to wcale Barca lepiej w destrukcji nis grała, a w ataku brakowało kreatywności. Mam nadzieję, że wróci do formy z początków, ale boję się, że podzieli los Fatiego.

0

Aż mi głupio, że byłem za tym, żeby go sprzedać latem do Chelsea za 60 baniek. W tym momencie to najlepszy piłkarz Barcy obok Joana Garcii.

1

Nawet Bóg potrzebował więcej czasu by coś stworzyć niż Marca potrzebuje na ocene nowego trenera.

1

@Sebolinho No jak ma ktoś zdobyć Ligę Mistrzów jak nie my (w co naprawdę wątpię, ale nie oznacza to odrazu, że źle życzę Barcie, poprostu jestem realistą) to fajnie by byłp, żeby to właśnie był Arsenal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?