Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyganiał kocioł garnkowi xD
8
Ah tak kandydat do zwolnienia Arbeloa! Myślę, że jego zespół jest czterokrotnie razy gorszy niż był przed jego przybyciem. Więcej już nic nie trzeba dodawać.
0
Dobrze, że chociaż mocny w gębie, bo trenerem jest tragicznym.
0
@rumilas Oczywiście rozumiem twój punkt widzenia i się z nim zgadzam, że jak już chciał udzielić tego wywiadu to mógł wybrać inny moment, ale wiadomo moment napewno nie jest przypadkowy. I ja nie mówię, że nie można go w ogóle krytykować bo sam to nie raz robiłem, tylko poprostu niektóra krytyka tutaj jest poniżej pewnego poziomu.
4
@emjot Można, ale niektórzy tutaj to robią poniżej pewnego poziomu. Jak mówiłem, można uważać go za słabego trenera jesli ktos ma takie zdanie, ale można to robić z troche większym szacunkiem.
14
Widzę, że wszyscy na tej stronie jadą po Xavim. Można uważać, że z niego słaby trener, ale tutaj wszyscy po nim cisną jakby conajmniej był też trenerem Realu albo zrobił nam jakąś wielka krzywdę. Czy wszyscy zapominają, że to nasza legenda i nie tylko nasza? Moim zdaniem nie było ani w Barcie ani na świecie lepszego pomocnika niż Xavi i Iniesta. Jako piłkarz dał Barcie więcej niż ktokolwiek mógłby wymarzyć, a jako trener może nie poszło mu tak dobrze jakby wszyscy oczekiwali, ale uważam że nie poszło mu też tak słabo jak większość tutaj pisze... Albo mamy krótką pamięć, albo większość tutaj to dzieciaki nie wiedzące co nam w przeszłości ten człowiek dał.
4
@Kaisuj Co do Raphini się zgadzam, byl słaby za Xaviego i nie zdziwie się jak to on lub Lewy był tym do odstrzału co jest dla mnie nie do pomyślenia, patrząc na to jak Lewy cały kolejny sezon wyglądał i ile Raphinia do tej pory nam daje, ale też trzeba przyznać, że Xavi zbudował fundamenty, to on stworzył Pedriego, Cubarsiego, Yamala Balde czy Gaviego. Można mu zarzucać słaby styl, odpadanje z Ligi Mistrzów, ale też nie należy zapominać, że przyszedł w trudnym okresie i dał nam pierwsze mistrzostwo od długiego czasu. Myślę, że na tamten moment był idealnym trenerem, ale też zgadzam się z tym, że decyzja o rozstaniu z nim była słuszna
3
@turhiay Przed napisaniem swojego komentarza, twojego jeszcze nie było, ale widzę, że myślimy podobnie.
3
Panie Laporta, skoro tak bardzo chciałeś się pozbyć Xaviego bo twierdzisz, że niektórzy go bronili mimo ze wyniki nie, to czemu poprostu nie uszanowaliście decyzje Xaviego, który pierwszo sam chciał odejść?
0
@FcPortoFan1999 Jak swego czasu Lewandowski w Legii.
2
@Azi Flick na niego stawia bo nie ma większej alternatywy.
0
@4Fabregas4 Lautaro mnie nie przekonuje, a Kane to kolejny emeryt, którego będziemy musieli za 2 maks 3 sezony zastępować.
2
@matix19(2) Zazwyczaj krytykuję Lewego, ale też uważam, że Lewy conajmniej jedną sytuacje Ferrana ze wczoraj by wykorzystał, a może obie.
5
@Azi Jak ktoś ewidentnie jest za słaby na ten klub to się dziwisz, że go krytykują i nie chcą go tu widzieć? Przede wszystkim kibicując klubowi, to właśnie chcesz, żeby klubowi jal najlepiej szło, a nie pojedynczym piłkarzom. Oczywiście piłkarzy należy wspierać i wierzyć w nich, z tym zgadzam się w 100%, alw kiedy gość gra już u nas któryś sezon i ani jednego nie miał tak naprawdę dobrego to jak go wspierać i nie krytykować? Jak ktoś wypycha Pedriego to zgodzę sie, że ma nierówno pod sufitem, ale jak krytykują i wypychają gościa, który od kilku sezonów pobiera dużą pensję, kosztował nie mało i nic nie daje w zamian no to chyba mu sie należy?
3
Brawo chłopaki, jak przegrywać to w ten sposób. Możemy dzisiaj być z nich dumni.
1
@Sebolinho Jeszcze bym im parawany rozłożył.
2
@RC28 Wystarczyłoby, że zaczeli by stopować czas i wszelakie symulki i przedłużania by się skończyły.
0
@Marek_z_Marek Napewno gorzej nie będzie.
2
@FanLeal8 Też jestem tego zdania, ale własnie żółta, a nie czerwona. Czerwona tylko w przypadki naprawde jakiegoś chamskiego obrażania sędziego. Jak dla mnie w tej sytuacji nic takiego Mastantuono nie powiedział. Na żółtą ok, ale nie na czerwoną.
1
Jak do 30 minuty będzie 2:0 dla nas to zacznę wierzyć.
4
@Wiktor91 Za to Getafe ich wyjaśniło.
0
@szymonekk Legia może im dać lekcję w tym zakresie.
1
@Murazor Jak się pięknie zestarzało :D
0
@4Fabregas4 Chętnie zobaczyłbym kogoś innego niż Laporta, ale kogo? Może Fonta, który poza obietnicą sprowadzenia Messiego spowrotem nie wiem po cholerę, nie ma nic więcej do zaoferowania.
1
Idealny człowiek w idealnym miejscu. Powtarza wszystkie farmazony rm tv i Pereza, a to że trenerem jest beznadziejnym? Cóż jak widać nie trenowanie ma być jego głównym obowiązkiem tylko sianie propagandy. Miło patrzeć jak ten klub się stacza, choć zawsze myślałem, że niżej upaść się nie da, ale oni przekraczają kolejne granice.
6
Większość się tu śmieje, ale uważam, że to nie jest śmieszne. Jak sędzia dał mu bezpośrednią czerwoną to myślałem, że ostrą wiązankę na sędziego puścił, a tu tak naprawde nic takiego nie powiedział. Jak dla mnie kara nieadekwatna do tego co powiedział. Żółta dla mnie to jest maks w tej sytuacji. Chyba, że dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną to ok, ale pewności nie mam. Tak czy siak Hiszpańscy sędziowie popełniają błąd za błędem i nic już nie można powiedzieć, to troche chore, a mówię że to nie jest śmieszne bo w następnym meczu może to spotkać naszego piłkarza. Czerwona powinna być dla Rudigera, a nie dla Mastantuono.
32
Arbeloa po meczu:
To najmniej ważny puchar w tym sezonie.
1
Miałem ten uraz. Przez 2 tygodnie praktycznie na to jedno oko nic nie widziałem, takie było opuchnięte, wolałem mieć je zamknięte bo chwile dłużej miałem otwarte i mnie bolało. Byłem wtedy miesiąc na L4, ale po powrocie do pracy jeszcze przez 2 tygodnie nie czułem się z tym okiem komfortowo. Co prawda u mnie te oko przyjęło potężny strzał od twardej nasprężynowanej bednarki w pracy, którą inny pracownik stojący obok mnie puścił. Może u niego będzie lepiej, szczególnie że nad nim bedą czuwać najlepsi specjaliści. No i ja miałem zabieg a on z tego wynika, że nie.
1
@maticr7 Spoko, to też pewnie dzięki Negreirze co?
0
@MrJanKo No pisząc "albo nawet dwóch" miałem też na myśli Balde. :)