Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamp4991 Miewał dobre mecze, to prawda, tylko że Balde już bodajże 4 sezon gra w głównym zespole Barcelony jak się nie mylę. Pierwszy miał bardzo dobey jak na to, że dopiero wszedł z juniorów, drugi był słaby, trzeci, pierwszy za Flicka bardzo dobry i teraz znowu bardzo słaby. Brak mu regularności. Rozumiem zniknąć na 2/3 mecze, a nie na całe sezony. O ile w drugim sezonie jeszcze go można było wytłumaczyć wiekiem i brakiem doświadczenia, tak w tym momencie to powinien być już ukształtowany piłkarz po tylu meczach, a tak nie jest.
0
Balde jest poprostu cienki. To piłkarz na Seville czy Valencie, a nie na Barcelonę.
6
Cancelo strzelił Lewndowskim xD
1
Ferran to z 5 cm na pustą by nie trafił...
0
@Kyonego No twój argument przekonuje mnie nieco bardziej. W zakresie przepisów ekspertem nie jestem, szczególnie w nożnej gdzie wiele sytuacjo nie wiadomo jak zagwizdać, sugeruję się tylko moimi odczuciami. :)
2
Jakby on to trafił...
0
@Tigana Jakby złamał mu nogę to też brak czerwonej bo nie wyhamował?
0
@moooskiiii Nie upieram sie, że napewno mam rację, bo całkiem możliwe, że ty ją masz, ale jednak dla mnie możliwy skutek tej sytuacji jest jednak decydujący.
4
Rozumiem, że trafił w piłkę, ale on mógł tutaj mu złamać nogę... Jak dla mnie to powinna być czerwona, mimo że stwierdzam to z bólem... Nie rozumiem już tych przepisów...
0
Ehhh.. Ferran wchodzi... Czemu mam wrażenie, że czym ma dłuższe kudły, tym gorzej gra?
0
@danijacek Skoro tako z ciebie znawca i taktyk to co tutaj robisz? Czemu cie nie ma na ławce i nie zarządzasz zespołem?
0
@Hadim Też bym do Rashforda nie podał, bo itak nie trafi.
2
Jak Barca wykupi Rashforda za te 30 baniek, to będzie to kpina.
0
Ja uważam, że czas Lewego w Barcy minął, już nie ten poziom na ten klub, ale jeśli chodzi o reprezentację, to tam itak długo nikogo lepszego na tą pozycję nie będzie, więc szkoda żeby kończył.
2
Ogólnie uważam, że karma wrociła. Z Albanią powinniśmy dostać 3 bramki w plecy i byłoby po jakichkolwiek marzeniach, ale Albańczycy nam podarowali prezenty swoją nieskutecznością, a tym razem to gnietliśmy Szwedów niemiłosiernie, ale podarowaliśmy im 2 głupie bramki.
2
@FCBach Za Urbana. Wolę przegrać w ładnym stylu gdzie czułem, że byliśmy lepsi, niż wygrywać tak jak na Mundialu w Katarze za Michniewicza i się wstydzić za tą grę. Byliśmy najgorzej grającym zespołem na tym Mundialu. Michniewicz zrobił z nas pośmiewisko na cały świat. Na koniec pamiętajmy, że to jest sport i tylko sport. Wyniki są ważne, ale wydaje mi się, że ważniejsze jest to co sobą reprezentujesz i jakie wrażenie po sobie zostawiasz.
0
@rodineusz Jaką funkcję w zarządzie piastujesz? G*wno dowodzący?
0
@piotrochmann Pewnie wkurzył cie fakt, że Raphinia w zwykłym, niepotrzebnym meczu towarzyskim został wystawiony i doznał kontuzji, więc jak nie krytykować takiego wejścia Araujo w zwykłym towarzyskim meczu. Gdyby to był mecz o stawke to ok, walka o piłke, nie trafił i tyle ale to mecz towarzyski.
1
@Herbert Olmo już myślę, że sie dawno spłacił. Ma dużo kontuzji, miewał słabsze momenty, ale z reguły nam coś daje. Jako gość wchodzący z ławki jest idealny.
1
@severius Z całą pewnością piłkarze są tam bardziej bezpieczni niż ty na swoim podwórku.
2
Robi wszystko, żeby trafić do Barcelony. Czyli rozumiem, że będzie grać za darmo? Skoro tak to drzwi są otwarte.
1
Rozumiem, że wielu z was tutaj jest wkurzonych, że to w meczu towarzyskim, ale z drugiej strony ile okazji mają selekcjonerzy żeby przygotować odpowiednio piłkarzy na najważniejszy turniej czterolecia? Mają raptem po kilka meczy w roku, dlatego też nie może dziwić fakt, że wystawiają najmocniejsze jedenastki bo kiedy mają ze sobą sie zgrywać i trenować taktykę i wprowadzać poprawki? Winnym przede wszystkim jest FIFA, bo faktycznie wkurzające jest to, że klub płaci piłkarzowi a później przez reprezentację piłkarz zostaje wykluczony. Wystarczyłoby moim zdaniem zrobić coś takiego jak w siatkówce, np od sierpnia do końca marca, bądź kwietnia sezon klunowy, a maj, czerwiec sezon reprezentacyjny i w Lipcu odpoczynek dla piłkarzy. Oczywiś ie to jest tylko przykład, który by pewnie potrzebował kilku poprawek, ale coś w tym stylu byłoby najbardziej fair. Dla reprezentacji też byłoby lepiej jakby mieli 2 miesiące ciągłości a nie półtorej tygodnia rozwalone przez cały sezon.
4
Najsłabsze momenty w tym sezonie przypadały w czasie kontuzji Raphini... Niestety czarno to widzę, bez niego gramy na 50% możliwości. Niestety bez niego będzie ciężko powalczyć w lidze mistrzów, w lidze też pewnie zaczniemy tracić punkty.
5
@Aequlibre Zdecydowanie popieram. Ale Infantino ma głeboko w d... zdrowie piłkarzy, grunt, że kasa się zgadza.
4
A ja chciałbym, żeby ich przeklęty klub upadł. Niestety, niektóre życzenia się nie spełniają.
0
Nie wiem co sie dzieje w tym sezonie z Raphinią. On więcej sie leczy niż gra.
0
@4Fabregas4 W punkt.
0
Nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć w tej ankiecie. Ja jestem zdania, żeby przedłużyć Lewego, a Ferrana sprzedać, jednak Lewego byn przedłużył tylko jak zejdzie te 50% z kontraktu. Jeśli na to się nie zgodzi to wtedy Lewy również powinien odejść.
0
Ferran to już dawno popłynął...
1
Nagłówej zrobił mi dzień xD. Co on sie leczy na NFZ? XD