Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Też mnie wkurzył, ale bez przesady. Jakbysmy mieli każdego wywalać za błędy to nie mielibyśmy kim grać.
1
@Remi70 Oby to go czegoś nauczyło, wkurza mnie tylko, że to zawsze przydarza się w cwierćfinale Ligi Mistrzów...
0
@Mak200 Wiesz jaka jest różnica miedzy sytuacją Barcelony a Realem? Real mimo słabej formy wie jak grać z najlepszymi drużynami, jak nie zdominują rywala to się cofną i wyczekają, jak nie mogą mieć posiadania to zagrają z kontry, a Barca nie ważne naprzeciwko komu gra, zawsze próbuje grać tak samo, w tym przypadku takie granie przez Barcę Atletico pasowało bo idealnie wpasowało się w to co Atletico ma najlepsze czyli szczelna obrona i dluga piłka za obrone i wyjście sam na sam. W tym meczu wystarczyło się trochę cofnąć, żeby Atletico wybić najmocniejsze atuty to nie po co.. Jakbyśmy grali naprzeciwko PSG to pewnie też próbowalibyśmy grać tak samo, mimo że nie mamy takiego samego potencjału jak oni. Z najlepszymi drużynami trzeba się dostosować, Real to umie, a my zawsze jesteśmy naiwni.
0
Po co nam obrońcy skoro itak stoją na połowie boiska. Cholernie szanuję cie Panie Flick, ale trochę mnie ostatnio irytujesz.
1
@Remi70 To się nazywa cwaniactwo. Cubarso był ostatnim obrońcą, nie miał prawa go nawet dotknąć.
0
@Mak200 Zobaczymy za tydzien, jak nie będe mieć racji to odszczekam to
0
@ap0f1s On mógłby mieć i 15 napastników a itak by nie podał.
0
Stało się to co przed tym dwumeczem przeczuwałem, ale bałem się o tym pomyśleć, już tradycyjnie Atletico w lidze mistrzów nas kopie po dupie a my nic.
1
@Czarny19 Też o tym pomyślałem. I tak od 11 lat...
4
Następnym razem Panie Yamal dotnij jeszcze ze 30 razy piłke więcej w polu karnym.
1
@KashTan Mówisz o superpucharze? To żadne trofeum. Ligi jeszcze nie wygraliśmy, a Real Ligi Mistrzów jeszcze nie przegrał. Zbyt często widziałem ich powroty. Typowe myślenie gimbusa...
0
@MiKoFCB Bo to wina Raphini przecież, że Cubarsi ma orzeszek zamiast mózgu
1
@damcio24 Całkowita racja. Dociągnąć ten wynik do końca i przy 1:0 byloby cięzko na Metropolitano, ale szło by powalczyć, a tak to możemy jechać do Madrytu jedynie na kebsa.
3
Jak sie mental nie zmieni zarówno u zawodników, jak i trenerów i w zarządzie, to my przez kolejne 20 lat ligi mistrzów nie wygramy.
5
Baby shark da da da da da da
2
Grajmy dalej tak wysoką linią obrony. Porponuję kolejne mecze w ogóle bez obrony zagrać.
1
@Sebolinho Kogoś musiał w zaistaniałej sytuacji ściągnąć, a w takich sytuacjach najczęściej ściąga sie napastnika, bo ściągnięcie pomocnika to utrata środka pola a obrońca dodatkowy musi być. Tu możemy podziękować tylko Cubarsiemu.
0
@Czarny19 Poprostu wtedy był Raphinia, nasz kapitan i lider.
3
Ku... co my mamy z tymi czerwonymi w ćwierćfinałach...
0
@Oster273727 Mając wybór Balde, Rashford to wybieram Rashforda.
0
@Oster273727 A kto wtedy na lewą obronę?
2
@BonusKiller Wiesz co, też tu często krytyuję Lewego, ale tym razem stanę w jego obronie, bo gadasz głupoty.
1
@Kacper1432 A w ilu z tych wygranych meczów z Atletico gralismy bez Raphini? Wraz z Raphinią odchodzi od nas jakieś 40% potencjału, a do tego myślę, że wielu tutaj pamięta, że Atletico w lidze, a Atletico w lidze mistrzów to dwa inne zespoły. Jakieś 10 lat temu też w lidze ich łoiliśmy, a w lidze mistrzów bodajże 2 sezony z rzędu nas eliminowali. Wierzę w Barcę, wierzę że możemy wygrać ten dwumecz, a nawet dojść do finału, ale musimy zagrać swój najlepszy football. Nie zmienia to jednak faktu, że też uważam Atletico za faworyta tego dwumeczu.
5
Ja nie wiem... Bayern próbuje wjechać z piłką do bramki... Czy oni wiedzą, że gole zza 5 metra też się liczą?
21
Jak zagramy tak jak w rewaznżu Pucharu Króla z nimi to awans będzie możliwy. Liczę, że zakończymy jutrzejszy mecz z conajmniej dwubramkową zaliczką, w innym wypadku będzie problem na Metropolitano.
0
A co do Cancelo, to weryfikacja dopiero przyjdzie teraz w Lidze Mistrzów z Atletico i przy odrobinie szczęścia z Arsenalem
0
@adamp4991 Miewał dobre mecze, to prawda, tylko że Balde już bodajże 4 sezon gra w głównym zespole Barcelony jak się nie mylę. Pierwszy miał bardzo dobey jak na to, że dopiero wszedł z juniorów, drugi był słaby, trzeci, pierwszy za Flicka bardzo dobry i teraz znowu bardzo słaby. Brak mu regularności. Rozumiem zniknąć na 2/3 mecze, a nie na całe sezony. O ile w drugim sezonie jeszcze go można było wytłumaczyć wiekiem i brakiem doświadczenia, tak w tym momencie to powinien być już ukształtowany piłkarz po tylu meczach, a tak nie jest.
0
Balde jest poprostu cienki. To piłkarz na Seville czy Valencie, a nie na Barcelonę.
6
Cancelo strzelił Lewndowskim xD
1
Ferran to z 5 cm na pustą by nie trafił...