8

@BarcaKings965212 W Atletico to nawet Kane i Haaland by więcej nie strzelili. Z ich grą łatwiej strzelić samobója niż gola drużynie przeciwnej.

0

Ciekawe czy tak samo odklejony jak Florentino.

1

Moim zdaniem sędziowie powinni bojkotować każdy mecz Realu. A jak nie będą umieli znaleźć sędziego to z automatu walkower dla przeciwnika Realu. Sędziowie są bardzo słabi w lidze Hiszpańskiej ale mówić, że są skorumpowani to już przesada.

1

@David_Martin Nie stać nas na Alvareza i Haalanda, między innymi przez wygórowany kontrakt Fatiego. Może jeszcze coś z niego bedzie, ale z jego wysokim kontraktem nie chce ryzykować, dlatego jak jest okazja pozbyć się balastu to trzeba to zrobić.

0

@SeWo77 Myślę, że jak się nie gra, to złoto smakuje dużo gorzej niż jak się gra.

2

Byłem jednym z twoich największych krytyków na tej stronie, mimo że mam ogromny szacunek i doceniam to co zrobiłem podczas całej swojej kariery i w pierwszych sezonach w Barcelonie. Wieku oszukać się nie udało jeszcze nikomu, ale dziękuję za wszystko co dałeś zarówno temu klubowi jak i mnie, bo szczególnie przez pierwsze dwa i pół sezonu nie raz ciągnąłeś tą grę i dałeś nam fanom i klubowi wiele radości. Z całego serca dziękuję.

0

A czy to ważne czy zdobędziemy 100 pkt czy nie? Mistrzostwo jest, sezon można powiedzieć skonczony, to jak dla mnie chlopaki mogą już balować do końca sezonu.

2

Można powiedzieć, ze odkąd Barca jest w eleven to nie wygraliśmy Ligi Mistrzów. Może pora na zmianę

17

Wygrałeś 3 Ligi Mistrzów z rzędu,a mogłeś ani jednej, jakby sędziowie sędziowali trochę lepiej.

0

@Rupert_Haubica Problem jest taki, że ta pijawka nie będzie chciała odejść nawet za darmo. Będzie robił do końca pod górkę klubowi, którego niby tak bardzo kocha. Jedyna okazja na pozbycie się Ter Stegena na dobre to był styczeń. Wtedy jeszcze jak miał jakieś ambicje na mundial to by odszedł, ale zaprzepaściliśmy tą szansę.

54

Mam nadzieję, że ujrzę go jeszcze w naszej szatni. Nie wywalam Flicka, niech spokojnie pracuje, ale kiedy przyjdzie moment rozstania, to moim marzeniem jest Luis Enriqe.

3

@grzechu1999 Taa frajerzy, bo przecież mieli napisane w excelu, że w tym sezonie będzie miał dużo kontuzji. To kim Barcelona w twojej opini jest, że nie sprzedaliśmy Ansu Fatiego Manchesterowi United za, nie pamietam już czy to było 100 czy 200 milionów. Przecież też pewnie powinniśmy mieć w zarządzie jakiegoś magika i wróżbite.

4

@LeoMessiiBarcaPepa Jakby udało się skołować nowego napastnika i obrońce o co będzie trudno, to liczę że już powalczymy o Ligę Mistrzów.

2

Arbeloa: To moja wina. Następny cios przyjmuję na siebie.

3

@Azrik Disney +

1

@Gandalf55 Też szukałem, już sie poddałem, chciałem odpalić serial i na disneyu + sie meczyk znalazł. Więc disney +

5

@Hindus Bayern z poprzedniego roku a Bayern z tego roku to przepaść.

4

Skoro jest zdolna to czemu po drodze odpadamy ze średnim Interem i słabym Atletico?

1

@kaamil1910 Dryblingu. Ale mecze bez niego pokazują ile jest dla nas wart i nawet jak dla mnie nie powinno być tej ankiety.

0

@Murazor FIFA pójdzie na układy z każdym za dolary. A jeśli zakaz zakrywania ust, które sie wzięło od rasizmóm itd nie jest dla ciebie lewicowe, to ty jesteś odklejony. Bo tylko oni o to płaczą.

1

@Sekstet2009 Oczywiście, że też tak może być, ale jak ktoś ma ich okiełznać to tylko on. Jak on nie da rady to nikt tam nie da rady. Inna kwestia jest taka, czy to ten sam Mourinho co 15 lat temu.

2

@mekjulele Co do Barcoli to nie miałbym nic przeciwko, ale nie widzę Raphini na 9.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Greenalley Akurat Tah to nie wina Tebasa, a tego, ze zarząd wolal nie sprzedawac Araujo i dac mu podwyżkę niź Taha.

0

@mint To powiem ci inaczej. Nie jestem ani lewicowy ani prawicowy, konfederacji też nie popieram, choć uważam, że oni najbardziej sensownie gadają, ale od gadania do czynów jest duża różnica. Ja bym najbardziej chciał, żeby było coś pomiędzy. Ale niestety Koalicja, która za taką się podaje nie dowozi, więc w Polsce nie ma partii, którą bym popierał

0

Super... Dajmy jeszcze wiecej władzy lewicowcom!!! Totalnie chorzy i odklejeni ludzie. I zanim zaczniecie mnie atakować PiSu i Koalicji tak samo nie znoszę jak Lewusów.

0

Nie wiem czy tęsknie za rywlizacją z Mourinho. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Z jednej strony za tymi emocjami, które nam towarzyszyly nie tylko podczas El Clasico, to było coś super dla kibica, z drugiej strony, tak jak w tekście powyżej jest napisane, to już była wojna totalna, to już troche nie była piłka nożna, nie był sport, to była rzeź, pod tym względem nie tęsknie. Ogólnie od tamtego momentu nienawidziłem Mourinho i cieszyłem się kiedy w końcu odszedł i powoli zaczął się staczać, jednak po latach, stwierdzam, że trochę brakuje mi go w elicie, takich trenerów trochę dzisiaj brakuje i mimo tego, że go nie lubię uważam, że zasługuje na jeszcze jedną szansę powrotu do elity. Martwi mnie tylko to, że jak ktoś ma okiełznać tą rozwaloną szatnię Realu, to jest to właśnie on, a wolę jak jest tak jak teraz. :)

2

Ciekawe czy mu prześwietlili właściwą nogę.

0

@Elvisek Czyli rozumiem, że jak z szefem podpiszesz kontrakt na przykład na 2 lata na pensje 10 000 miesięcznie i po roku szef stwierdzi, że cie nie chce, to powinien mieć prawo poprostu tak zerwać z tobą kontrakt bez wypłacania ci niczego tak? Klubu nikt nie zmuszał do oferowania i podpisywania takiej umowy.

1

@ramon59 A ty powinienieś doedukować sie w czytaniu ze zrozumieniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?