Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheo23 Co do godziny się zgadzam, ale ja tam jednak wolę niedzielę na taki mecz :)
1
@marcin9185 Ja mam wrażenie, że wczesne godziny popołudniowe nie leżą Barcie, kiedy nie oglądam meczu Barcy, który jest grany przed 16 to zawsze słabo to wygląda.
0
Ja uważałwm przed j uważam dalej po, że przedłużenie umowy de Jongowi było błędem.
1
@Cules69 Porównanie Alvareza i Ferrana jak dla mnie nie trafione. Może i maja podobną ilość bramek, ale ile Atletico sobie stwarza sytuacji a ile Barca? Ile Ferran miał sytuacj, a ile Alvarez? Jakby grali w tym samym zespole to takie porównania są na miejscu, ale nie jak grają w dwóch różnych i to przede wszystkim stylowo różnych drużynach. To trochę jakby stwierdzić, że Garcia to słaby bramkarz bo ma dużo bramek puszczonych i porównywać go z innymi z ligi, którzy mają tych mniej
3
@Pablozeusz Co do sytuacji pokroju Griezmana/Dembele to z każdym sprowadzonym zawodnikiem może sìe to stać, nieważne kto i za ile przychodzi. Alvare już jest dobry i ma potencjał na bycie jeszcze lepszym. Oczywiście nie mam pewności czy odpali ale też za bardzo nie mam alternatyw. Haaland jest jeszcze droższy, a też potrafi znikać z rywalami z czołówki, a za Kane też trzeba dać nie mało, a po dwoch, trzech sezonach temat poszukiwań napastnina znowu wróci, a nas na to nie stać. Do tego wszystkiego wydaje mi się, że profil Alvareza bardziej pasuje do Barcy niż profil Haalanda.
0
@Alo_Vi Akurat jeśli tak to zwracam honor, co do tego ile teraz płacimy nigdy nie miałem zastrzeżen, a co do potencjalnej przyszłości to pożyjemy, zobaczymy.
2
@Natalia12345 Nadal możemy na nich trafić w finale, choć w tym momencie nie wiem kto gorszy, Paryż czy Bayern. No, ale na to mimo wszystko są małe szanse, bo o ile pokonać Newcastle i Atletico będzie trudne, ale jest to w naszym zasięgu, o tyle pokonać Arsenal to już wydaje mi się, że jest to bardzo, bardzo ciężka sprawa i faworytem nie będziemy, ale trzeba wierzyć!
23
Mam ogromny sentyment do Guardioli, ale uwazam, że powinien odejść z City i zrobić najlepiej sobie conajmniej roczną przerwę. Tak będzie lepiej i dla niego i dla City. Ten zespół przestał się rozwijać, wręcz przeciwnie, pikuje w dół od 2 lat. Ewidentnie pomysł na ten projekt się wyczerpał. Tyle kasy wydanych, siedzi tam chyba 8 lat i tylko 1 Liga Mistrzów, trochę słabo.
31
Jak patrzę na City, to stwierdzam że Benfica była godniejszym rywalem dla Realu niż Manchester.
0
@Alo_Vi Sam mówisz, że Lewy nam dał tyle, że mu zalegamy. Tak sie składa, ze podpisał taki kontrakt, wcale nie mały i myślę, że jest adekwatny do tego co nam dał. Ale to już przeszłość.
0
@Alo_Vi To może ścisgnijmy Messiego, Xaviego czy Inieste za to ile kiedyś dali Barcelonie. Przecież według twojej logiki to powinniśmy im za to płacić do końca życia...
0
@Lisek Nie wiem czy machanie łapami i ciągłe okazywanie niezadowolenia do młodszych kolegów można nazwać wspieraniem młodych.
0
@niepijpiotrek Nawiązując do twojego nicku, chyba ktoś musiałby nieźle wypić, żeby kupić Ferrana.
0
@turhiay Nie mam nic do tego przepisu w polityce, ale jestem na nie jeśli chodzi o zarządzanie klubem.
1
@MateuszDoniec Jak dla mnie chory przepis. Jak ktoś jest dobrym prezydentem to chciałoby się jak Pereza mieć go dłużej u siebie, a nie że przyjdzie na jego miejsce wymuszony jakiś bałwan i wszystko zepsuje. I nie mówię teraz o Laporcie tylko ogólnie.
0
@seicel Mam wrażenie, że w przypadku niektórych piłkarzy to mózg nigdy nie jest w pełni rozwinięty.
0
Mendes już poķazał w Valenci co się dzieje kiedy się go za blisko klubu wpuści.
0
@fcbmaro Zawsze dobrze Lewemu życzyłem, szczerze mu kibicowałem jak gral w Bayernie żeby wygrał Lige Mistrzów i pobił rekord Mullera, jak obie rzeczy mu się udały bardzo się cieszyłem mimo, że Bayernu nigdy nie lubiłem to w czasach Lewego bardziej im kibicowałem. W tym momencie staram się być poprostu realistą.
0
@Cules69 Jak to jest, że Ferran ma ciągle setki( których nie strzela bo jest cienki), a Lewy nie. Twoja logika mi się nie zgadza bo skoro jest za mało podań do Lewego to do Ferrana też ich nie powinno być a jednak są. W sumie z tym, że do Lewego jest mało podań cześciowo się zgadzam, ale to wina Lewego, który nie biega i nie wychodzi na czyste pozycje tylko stoi i macha łapkami. Ferran jest bardziej ruchliwy, wychodzi na pozycje to i podań dostaje więcej, to że jest cienķi i ich nie potrafi skończyć to inna kwestia, ale wkurza mnie ciągłe usprawiedliwianie Lewego na tej stronie tylko dlatego, że jest Polakiem. Skoro kibicujesz Barcie to wszyscy piłkarze powinni być dla ciebie równi, a nie że Lewego wywyższasz bo jest Polakiem.
PS. Zobacz sobie ile samolub Yamal ma asyst... Oczywiście czasem za bardzo chce coś zrobić sam, ale nie mów że w ogóle nie podaje.
1
@Pawlak1992 Obstawiam, że to ostatnie :)
0
@Pawlak1992 Sorki, nie zauważyłem błędu, w sumie sam nie wiem skąd się wzięła xD
1
@FC33 Racja, kiedyś w każdej mocniejszej drużynie był świetny napastnik, w tym momencie ciężko znaleźć 2 albo 3 napastników na odpowiednim poziomie, bo w sumie poza wiekowym Harry Kanem i Mbappe, kþory yylmo gra na pozycji napastnika, ale jest skrzydłowym, to ciężko kogoś znaleźć. Jest jeszcze Haaland, ale nie do końca mnie przekonuje zwłaszcza z mocniejszymi rywalami i jest Alvarez, który wydaje sie ok, tylko pytanie czy się odnajdzie w drużynie już ze ścisłego topu.
1
@Marus4231 Oczywiście, że uwazam że mało. Wtedy powinniśmy minimum wygrać 3 lm z rzędu, ale ten pamiętny wulkan nam nie pomógł, choc wiadomo, że nie można wszystkiego na to zwalać. Ale też uważam, że ta Barcelona wtedy była taka mocna i miała taki potencjał dzięki niemu, mimo że może nie wyciągnął z tego maksa. Co do jego kombinowaniem z taktyką to sie zgadzam, czasami przed wielkimi meczami przekombinowuje, ale ogólnie uważam go za świetnego trenera. Mimo to jednak uważam, że jego projekt w Manchesterze City sie wypalił i powinien odejść bo od 2 lat nie wygląda to za ciekawie. Z tym składem to oni powinni dominować wszystkich.
1
@Marus4231 Śmieszy mnie zawsze takie gadanie, tak jak w przypadju Flicka, że wygrał LM z Bayernem bo miał samograj, tylko ktoś ten samograj musiał stworzyć, a przed Flickiem kiedy ostatniraz wygrali LM? A w przypadku Guardioli to w ogóle nieuzasadnione zarzuty. Jego Barcelona miała jeszcze więcej wychowanków w składzie niż ma teraz Flick i wygrał z nimi 2 razy Ligę Mistrzów, a tych wychowanków trzeba dostrzec, dać im szansę i rozwinąć.
0
Przyganiał kocioł garnkowi xD
8
Ah tak kandydat do zwolnienia Arbeloa! Myślę, że jego zespół jest czterokrotnie razy gorszy niż był przed jego przybyciem. Więcej już nic nie trzeba dodawać.
0
Dobrze, że chociaż mocny w gębie, bo trenerem jest tragicznym.
0
@rumilas Oczywiście rozumiem twój punkt widzenia i się z nim zgadzam, że jak już chciał udzielić tego wywiadu to mógł wybrać inny moment, ale wiadomo moment napewno nie jest przypadkowy. I ja nie mówię, że nie można go w ogóle krytykować bo sam to nie raz robiłem, tylko poprostu niektóra krytyka tutaj jest poniżej pewnego poziomu.
4
@emjot Można, ale niektórzy tutaj to robią poniżej pewnego poziomu. Jak mówiłem, można uważać go za słabego trenera jesli ktos ma takie zdanie, ale można to robić z troche większym szacunkiem.
14
Widzę, że wszyscy na tej stronie jadą po Xavim. Można uważać, że z niego słaby trener, ale tutaj wszyscy po nim cisną jakby conajmniej był też trenerem Realu albo zrobił nam jakąś wielka krzywdę. Czy wszyscy zapominają, że to nasza legenda i nie tylko nasza? Moim zdaniem nie było ani w Barcie ani na świecie lepszego pomocnika niż Xavi i Iniesta. Jako piłkarz dał Barcie więcej niż ktokolwiek mógłby wymarzyć, a jako trener może nie poszło mu tak dobrze jakby wszyscy oczekiwali, ale uważam że nie poszło mu też tak słabo jak większość tutaj pisze... Albo mamy krótką pamięć, albo większość tutaj to dzieciaki nie wiedzące co nam w przeszłości ten człowiek dał.