Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Sebolinho Szczerze mówiąc nawet nie czytałem nawet tego artykułu, bo mnie najzywczajniej w świecie takie cyferki nie interesują. Ja poprostu widzę co jest. Mimo wszystko nie zgodze się z tym, że Lewy przez swój profil nie pasuje do Barcy bo w Bayernie, który grał dosyć podobnie, zresztą trenował go między innymi sam Flick. Do tego pierwszy sezob w Barcie był całkiem dobry w jego wykonaniu. Poprzedni do listopada i słynnego kryzysu całej drużyny był też wybitny. Później już zrzucił trochę z tonu i przeplatał gorsze mecze z lepszymi, ale jeszcze się bronił liczbami. W tym sezonie już niestety nie. I tak jak mówię nie winię go za to. Masz rację z tym, że Lewy dostaje mało piłek, a jak już dostanie to zazwyczaj jest gol. Wykończenie ma dalej świetne bo tego z wiekiem się nie traci. Z tym, że Ferran jest bardziej wybiegany tez masz rację i on znowu ma dużo sytuacji, ale marnuje na potęgę. Tylko właśnie z czego bierze się mniej sytuacji Lewego? Oczywiście moim zdaniem. Lewy jest mniej wybiegany przez to, że już nie ma tyle sił co wcześniej. Oczywiście nigdy nie był tak wybiegany jak Torres, bo tak jak mowisz to inny profil, ale też nie był tak ociężały i statyczny jak jest teraz. Skoro w Bayernie dostawał multum podań, tutaj też w tamtym sezonie do listopada i w pierwszym sezonie otrzymywał sporo podań i było więcej bramek, bo Lewy więcej sie pokazywał do podań, więcej wybiegał na dobrą pozycję. Teraz tego nie ma bo to jest zależne od fizyczności. Mam poprostu wrażenie, że dużo osób zwala winę na innych zawodników, że Lewy mało strzela bo nie dostaje podań, ale nikt się nie zastanowi czemu dostaje tak mało podań i że w tym tez może być wina Lewego. Często go krytykuję, ale nie robię tego bo mi to sprawia przyjemność, bo zawsze go lubiłem, kibicowałem, dobrze życzyłem, nawet jak był w Bayernie. Poprostu staram się być obiektywny.
0
@torondirn Z Realem zagrał dobrze to prawda, ale wystarczy że zagra raz dobrze na 5 meczy i co nie można go już krytykować? Mamy go za to na rękach nosić? Lewy był wspaniałym napastnikiem, no ale właśnie, był. Wieku nie oszukasz i to nie jego wina, każdego to spotyka, itak długo trzymał wysoki poziom. Doceniam całą jego karierę, jest Legendą, doceniam to co zrobił dla Barcy, ale w tym momencie jest za słaby na Barcę, za słaby na topowe kluby i to jest fakt, a nie moje widzimisie. Kto tego nie widzi to cytując Laporte to jest bardziej ślepy niż ktoś kto stracił wzrok. Ma pojedyncze dobre mecze, ale my potrzebujemy napastnika, na którego w każdym meczu można liczyć,a nie takiego co odpali raz na 5 spotkań. W tym momencie nie zapewnia nam tego ani Lewy ani Barcy.
0
@Sebolinho Arsenal na ten moment jest najlepszą drużyną na świecie i nie chodzi mi o wyniki tylko o to jak grają. Więc z takimi ekipami itak nie mamy szans bo w takich meczach najważniejsze jest obrona, której nie mamy.
0
@Granto Ja po 20 urosłwm jeszcze kilka cm. Jak zacząłem się spotykać z moją dziewczyną wtedy to była minimalnie wyższa niż ja i tak w sumie dosyć długo się utrzymywało. Szpilek nie mogła założyć. A po 20 roku życia dostałem jeszcze kilka cm i jestem w sumie od niej o pół głowy wyższy.
0
@bartoszek Kto jak kto, ale Enrique potrafi stawiać na młodzież.
1
@ArcziArtt Nawet jeśli drużyna wygra to nie znaczy, że zagrała dobre spotkanie i trzeba chwalić.
1
@catalanian09 Już itak szybciej uwierze, że z Martina coś będzie niż, że Araujo sie ogarnie.
0
@lukash Nie mówię, że napewno mam rację. Poprostu sam nie wiem co dalej najlepiej z nim zrobić.
0
Obym się mylił, ale boję się że z Gaviego już nic nie będzie. Nie wiem czy nie najlepszym pomysłem byłoby poprostu go wypożyczyć, żeby gdzieś nabrał rytmu meczowego bez presji i spróbował wrócić do formy.
1
Jak mnie ten typ wkur.... Ja nie wiem czy on w życiu powiedział kiedyś coś mądrego. Tebas częściej mówi z sensem niż ten typ.... Ja nie wiem czy on zawsze był takim debilem, czy stał się po jednym udanym meczu na Wembley... "Ma zespół samograj" Ciekawe kto ten samograj stworzył? Może Lewandowski ze Szczęsnym przekazują liściki od Tomaszewskiego Flickowi z genialnymi poradami?!
0
@Bernard777 To zobacz sobie jak mi nie wierzysz na transfermarkt, albo gdziekolwiek w jakimś wiarygodnym źródle ile Goncalo Ramos w sumie spędził na boisku w lidze mistrzów 24/25. On był bardziej zmiennikiem. Więc nadal uważam, że twoja teza jest nietrafiona.
1
@Bernard777 Gadasz bzdury... PSG ligę mistrzów wygrało z wysokim napastnikiem? Nie. Dobra gra nie zależy od tego czy masz wysokiego napastnika czy nie, tylko od tego jak dobry jest dany zawodnik, jakie ma umiejętności i jak mądrze taktycznie poukładany jest zespół.
4
@nosiu95 No tak, bo jak ma 38 lat to przecież już nie musi presować... Wnioski są takie, że jak już nie daje rady to niech spasuje...
18
@kaczy1989 Jeszcze może Araujo zagrać.
8
Że sędzia?!!! XD
1
@kch Oczywiście, również się z tym zgadzam, ale taki jest sport. Czasami wygrywa się będąc gorszym, a czasem przegrywa będąc lepszym. Oczywiście, że może ta porażka mieć znaczenie, ale jedyne co nam zostaje to głowa do góry i grać swoje, a co z tego wyjdzie to zobaczymy na koniec sezonu. :)
1
@turhiay Pod względem wykończenia Lewy zjada Torresa jak piszesz, ale przyjęcie to obaj mają słabe, odskakuje im strasznie piłka, możliwe że Ferranowi bardziej, ale to nie zmienia faktu, że u Lewego dużo lepiej to nie wygląda. Ferran wygląda lepiej w pressingu i w wybieganiu na pozycję i to podejrzewam przeważa u Flicka.
0
@kch Bez przesady... Nie da się wygrać wszystkiego... Czasami tak poprostu jest... A jeśli Real odzyska formę to co? Nic się nie zmieni, dalej jesteśmy na czele i nie musimy się na nikogo patrzeć. Jak my będziemy w formie to Real tez może być w formie i nas nie dorwie.
0
@HiBro Pewnie tak ale uważam, że niezasłużenie. Spalony był, o nieprzypiłowany naskórek na pięcie, ale jednak według przepisów to też spalony. Sędzia się wybroni. Czy to jest z duchem sportu? Moim zdaniem nie. Czy prawidłowa decyzja sędziego? Moim zdaniem tak.
Ale itak bym nie zmieniał przepisów spalonego, bo teraz mimo, że czasami kontrowersyjnie o milimetry to jednak czarno na białym wiadomo kiedy jest spalony, a kiedy nie, a jeśli wprowadzą to co chcą wprowadzić to boję się, że znowu wejdzie w życie kwestia interpretacji przez sędziego.
0
Zamiast ściągać gościa, który 2 sezony temu zawalił nam sezon i pewnie zrobi to znowu, to powinniśmy ściągnąć napastnika bo rekin od kilku spotkań jest płotką, a Lewy coś ostatnio strzela, ale to nie jest gość na całe mecze i na gre co 3 dni i też jest zbyt nieregularny w tym sezonie.
1
Ostatnio trochę krytykowałem Yamala, ale dzisiaj zamyka mi mordę, poprostu magik
1
@FcPortoFan1999 Pierwszo Wisła to musi do ekstraklasy awansować. Sa na dobrej drodze, ale jednak to jest sport i wszystko może się zdarzyć.
0
A tam Haaland, ja mu polecam kolejnego lewoskrzydłowego bo ma ich zdecydowanie za mało.
1
@wariacik96 Nic dodać, nic ująć :)
3
@BonusKiller Masz rację, ale najgorsze jesto to, że obronę mamy jeszcze gorszą.
1
@kocuur Z tym się nie zgodzę, przynajmniej nie ze wszystkim. Fakt to jak grają teraz piłkarze to wielka zasługa Flicka, bez niego pewnie by nie było tak świetnej drużyny, ale Xavi też swoją małą cegiełkę dodał. To on wciągnął do pierwszej drużyny Balde, Gaviego Cubarsiego czy Lamine. Zauważył w nich potencjał a nie każdy trener byłby w stanie to zrobić, a co ważniejsze dał nam mistrzostwo w LaLidze, na które już cholernie długo czekaliśmy. Oczywsiście można Xaviemu sporo zarzucić jak np styl czy narzekanir na to jaką ma kadrę. Też mi sporo rzeczy się w jego epizodzie nie podobało, ale doceniam mimo wszystko co zrobił dla drużyny w tak trudnym okresie.
0
@David_Martin Niestety Atletico jak to ma w zwyczaju, frajerzy w lidze.
3
Szczerze mówiąc zapomniałem o tym meczu, teraz przed pracą sprawdzam newsy i muszę przyznać, że zrobili mi dzień. XD
1
@Soetie A czy ja piszę, że Yamala mamy sprzedać? To napisał gosć wyżej nie ja, ja tylko odniosłem się do twojego komentarza z Raphinią. Yamal irytuje mnie ostatnio bo za dużo drybluje, za mało podaje, ale to nie znaczy, że chce go sprzedać, bo ma chłopak olbrzymi potencjał.
1
@Soetie Porównaj sobie jak gra Barca teraz z Raphinią w składzie a jak grała bez niego jak leczył kontuzje. To są dwie różne drużyny. Jak tego nie widzisz to jesteś ślepy.