0

Narazie to Sevilla nas bardziej cisnie niz PSG.

2

@Rupert_Haubica Pamiętasz co się działo jak u nas Lewy chciał wolne od reprezentacji i poprosił by nie musiał przyjeżdżać? Teraz dodaj do tego temperamenty hiszpanów i to, że Yamal dopiero jest na początku swojej kariery piłkarskiej. Jak sam by nie pojechał to by siedli na nin wszyscy, od dziennikarzy po selekcjonera i działaczy, że jeszcze dobrze nie zaczął kariery a już uważa się za większego niż drużyna. Lepiej niech się zajmie graniem i trenowaniem, a reszte niech zostawi innym.

0

Przy naszych temperaturach to zazdroszczę. Szykuje się sportowa niedziela dla mnie. O 12 Odra Opole z Wieczystą, o 14 F1 a o 16 Barca.

0

W sumie ma dużo racji, już Inter nas wyjasnił w tamtym sezonie. Trochę cofnięta linia nie musi przeszkadzać w ofensywnej grze.

0

@chrissssty69 Ja w ani jednym słowie nie powiedziałem, że mendes nie powinien dostać drugiej żółtej, bo oczywiście powinien, ale chodzi mi o to, że skoro zwalasz winę za wynik na sędziego, to musisz też zobaczyć, że w naszą stronę też powinna pójść czerwona. Mówisz, że przypadkowo de Jong go zahaczył? To ja nie wiem co ty bierzesz... De Jong nadepnął go w pełnym biegu nad kostką, mógł tym doprowadzić do kontuzji Mendesa i zrobił to w momencie kiedy Mendes miał piłke pół metra albo metr przed sobą, więc od początku wiedział, że nie dotknie piłki, do tego była to dobrze zapowiadająca się akcja, więc wiadome było, że intecjonalne było to wejście więc nie gadaj głupot o przypadkowym faulu... Dla mnie to jest czerwo, właśnie ze względu na brak możliwości dojścia do piłki podczas interwencji, nadmierna agresja i ryzyko spowodowania kontuzji rywala...

4

@kinioo Nie jestem zwolennikiem Deco, ale jak chcesz przeprowadzać transfery skoro nie możesz ich zarejestrować? Mama wrażenie, że niektórzy tutaj poszli spać 10 lat temu i teraz się obudzili. Nie mamy takiej sytuacji finansowej jak 10 lat temu, więc nie rozumiem dlaczego oczekujecie takiej kady i transferów jak 10 lat temu

1

@waletpl Wolę pozwolić mu odejść niż naginać finanse dla niego. Już kiedyś tak robiliśmy dla innych zawodników i jak to się skończyło? Nie mówię, że znajdziemy kogoś lepszego na jego miejsce, może zostanie wyrwa, ale kiedy cię na coś nie stać to poprostu tego nie bierzesz. Ale skoro Frankie podobno tak kocha Barcelonę i lubi tutaj życie to jaki ma problem, żeby trochę zejść z pensji?

0

@Nightraider Mediom nie wierzę, Laporcie też nie. Wyjdzie jak już podpisze. Jeśli tak jak mówisz to spoko, ale zobaczymy

2

@chrissssty69 Skoro już mówisz o nie danych czerwonych kartkach to czemu nie wspomnisz wejścia de Jonga. Tam niektórzy sędziowie też mogliby dać czerwoną i pretensji by większych o to nie było. Nie wiem czy zamknąłeś oczy przy tym faulu czy wykasowałeś z pamięci, ale jak już czepiasz się sędziego, to mów o wszystkich błędach, a nie tylko tych, które pasują do twojej narracji.

1

Frankie pod wodzą Flicka się odbudował i fajnie by było jakby został z nami dłużej, ale nie wyobrażam sobie by przy naszych problemach nadal grał za takie pieniądze. Jest to cenny piłkarz ale nikt nie jest niezastąpiony, a klub zawsze jest ważniejszy niż jednostki, dlateto jeśli nie zejdzie z kontraktu i dalej będzie w tak dużym stopniu obciążać nasz budżet, to wolałbym by odszedł. Ale mam nadzieję, że jakoś się dogadają za niższy kontrakt.

11

Atletico - Real 5-2 :D:D:D

0

@danijacek Proponuję ściągnąć z emerytury Eto albo Ronaldinho skoro już bierzemy pod uwagę liczby w sezonach, które już przeminęły i im dać zagrać. A tak się składa, że w tym sezonie w lidze mistrzów zarówno Lewy jak i Ferran mają po tyle samo goli (0), w La lidze z tego co się orientuję też (4), więc skoro to liczby są twoim głównym argumentem, to nadal nie wiem po twoim komentarzu dlaczego to Lewy ma grać, a nie Ferran.

0

@JanuszKorwinMikke Ja nie mówię, że podjął złą decyzje z Leverkusen, ale droga do Arabii Saudyjskiej to tak naprawde też koniec kariery.

0

Nie chciał iść do Leverkusen ze wzgłedu na nieciekawą sytuację zespsołu... Potrafię to zrozumieć, ale nie w momencie kiedy kilka dni później decyduje się na przejście do ligi saudyjskiej. Tak się kończy kariera trenersla Xaviego. Szkoda, bo potencjał był.

0

@RC28 11 miejsce Pedriego jest kuriozalne, zgadzam się z tym, ale nie doceniać Vitinhi to jakiś żart. Widać, że poza meczami Barcelony o ile w ogóle to nie oglądasz meczów. Jakby nie Vitinha to ani dembele nie miałby tak dobrego sezonu ani całe PSG, to on był głównym motorem napędowym tego zespołu, więc mówienie jakaś wikta to chyba nie masz pojęcia o czym mówisz.

1

@Lokusekpl Przy kontuzji Yamala to miał Hansi małe pole manewru. A jakby nie wpuścił Raphinii i by zremisowali albo przegrali, to byś pisał czemu Raphinia na ławce.

11

37 kolejka - Media: Barcelona będzie szykować Camp Nou na mecz z Betisem.

0

@visnevsky W sumie może kiedyś był listonoszem w Brazylii.

0

@Herbert Uważam, że pokora to najlepsza droga. Oczywiście muszą być pewni siebie, bo w sporcie to podstawa, ale nie wyklucza to również zpokory

0

Uważam, że powinien się zamknąć bo robi tylko krzywdę synowi. Wyszedł mu genialny syn i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Nigdy nie jest dobrze kiedy ojciec za bardzo się wcina w karierę syna, a tym bardziej kiedy wygłasza publicznie swoje mądrości życiowe. Powinni się przede wszystkim skupić, żeby Lamine dalej się rozwijał i uniknął myślenia, że już jest Bogiem, bo to do niczego nie prowadzi.

0

@Coveta Akurat tutaj jeśli chodzi o ocenianie to się z tobą zgadzam. Ja uważam, że skoro to nagroda indywidualna, to powinno być ocenane przede wszystkim liczby i umiejętności piłkarza, a puchary powinny decydować przy zbliżonym poziomie piłkarzy, a tutaj jest tak, że jeden dziennikakrzyna nie patrzy na puchary tylko liczby i zagłosuje na jednego, inny ma gdzieś kto jak grał tylko ile ma pucharów i zagłosouje inaczej, a trzeciemu podoba się buźka piłkarza i zagłosuje jeszcze inaczej, więc w sumie nie wiadomo jak ten ranking układać. Ale indywidualnie muszę obiektywnie powiedzieć, że Mbappe był lepszy. I nie jest tak, że nie lubie Lewego. Zawsze emu kibicowałem odkąd był w Lechu a potem poszedł do Borussi, byłem mega wkurzony jak go okradli ze złotej piłki i byłem mega szczęśliwy jak do nas przychodził, ale ma 37 lat i już nie jest na poziomie godnym Barcy i trzeba na to uczciwie spojrzeć, na wejścia z ławki na podmęczozego rywala to może jeszcze tak, ale nie na cały mecz

0

@szyper Właśnie to był problem PSG. Za dużo gwiazdeczek i tłustych kotów a za mało poświęcenia i grania dla drużyny. Największe gwiazdeczki poodchodziły, kilku młodych i ambitnych doszło, do tego trener z jajami i pomysłem i efekt jest jaki jest.

0

@szyper No chociażby. Akaurat z tym że był lepszy niż Lewy się zgodzę, ale to że Pedri był za nim to już pomyłka.

0

@natanvip Brakowało trenera z jajami, jak Flick przy którym wziąłby się do roboty i dobrze się prowadził, który by wymagał od niego najlepszej wersji siebie. Niestety Xavi był za dobry dla niektórych i mam też wrażenie, że nie potrafił szczerze rozmawiać z zawodnikami. Ale to tylko moje odczucia, bo nie wiem jak było naprawde, w szatni z nimi nie przebywałem.

1

@MagdJanko I niewiele mu brakło do rekordu Lewego.

0

@DIPENSE redtube.pl Będzie robienie dobrze PSG i dymanie reszty.

0

@Limaker No akurat Gyokeres miał bardzo udany poprzedni sezon. Oceniajàc tylko indywidualnie nie biorąc pod uwagę wygranych pucharów to był jednym z najlepszych a może i najlepszym napastnikiem poprzedniego sezonu. W Arsenalu narazie rozczarowuje, ale powinn8 być tutaj oceniani piłkarze za poprzedni sezon a nie za ten.

17

Jestem w ostatnim czasie sporym krytykantem Lewego, ale zastanawia mnie jakim cudem Vini jest przed nim xD

1

@basuza Całkowicie się zgadzam, ale nie oszukujmy się, to bardziej konkurs piękności niż wybieranie najlepszego. Tacy piłkarze jak Pedri czy Vitinha, zawsze będą gdzieś z tyłu, niedoceniani, bo liczy się tylko to ile kto strzelił bramek i jak bardzo jest rozpoznawalny, dopiero kiedy naprawdę nie ma nikogo takiego z przodu to patrzą trochę w tył jak w tamtym roku z Rodrim czy Modriciem kilka lat wcześniej. Tyle, że w tamtym roku w mojej opini powinni spojrzeć jeszcze bardziej w tył i dać złotą piłkę Carvajalowi. Miał nie mniejszy wpływ niż Vini w zdobyciu ligi mistrzów, a do tego wygrał Euro. Ale niestety obrońcy to w ogóle się już nie liczą, bo są zbyt nudni dla niektórych... Ktoś mi powie kiedy ostatni raz wygrał obrońca? Tak czy siak, Yamal zachwycał, ale dopiero pod koniec sezonu, wcześniej grał dobrze, ale byli lepsi. Pod koniec sezony faktycznie był najlepszy, ale nagroda jest za cały sezon, a najbardziej równy był Pedri tak patrząc przez pryzmat Barcy. Najważniejsze trofeum wygrał jednak Vitinha i to on powinien wygrać złota piłkę bo był nie gorszy niż Pedri. A dembele? Miał pewnie swój najlepszy sezon, ale dla mnie to itak za mało na złotą piłkę. Może jestem trochę spaczony przez to co wyczyniali CR7 i Messi, no ale nawet Lewy jak został okradziony to dał coś ekstra by go widzieć ze złotą piłką czy właśnie Modrić. W tym sezonie uważam, że tylko Vitinha zasługuje na złotą piłkę biorąc pod uwagę wkład w grę drużyny i trofea

0

@Cules69 A co Lewy takiego zrobił z Newcastle? Też zagrał beznadziejnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?