Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@papciofcb Trzeba umieć czytać między wierszami, tener niczego nie powie dziennikarzom wprost, żeby nie zapsuć sobie atmosfery szatni, no chyba że jest sie Mourinho w 3 roku pracy w klubie
1
@Wiking88 Zapominasz, że my mamy teraz mecze w środku tygodnia z Interem, a Real odpoczywa. Kiedy się w końcu nauczycie, że Realu nie można lekceważyć nigdy, nawet jak są w słabej formie. Jeśli 88 to twój rok urodzenia, to się dziwię, bo twój tok rozumowania jest niczym 15 latka. Dla mnie jest nie ważne czy zdobędziemy mistrza w meczu z nimi czy w ostatniej kolejce, ważne by było dla nas, a pogrążanie i ośmieszanie rywali już jakiś czas temu przestało mnie bawić. Oczywiście zawsze super jak się wygra z Realem 4 albo 5 do 0, ale cieszy mnie to przez to, że mój klub zagrał świetny mecz, a nie dlatego, że tamci byli słabi. Trzeba patrzeć przede wszystkim na siebie.
1
@MagdJanko To poziom TV Republiki, TVP czy TVN. Niestety takie mamy czasy, że jak ktoś ma więcej pieniędzy to kontroluje swoją telewizję, żeby narzucać ludziom swoje farmazony.
1
@cymek1 Moim zamiarem tez nie jest się kłócić, ogólnie w naszym kraju mamy problem z akceptowaniem zdania innych, nie odnoszę się z tym do ciebie tylko do ogółu. Można się z czyms nie zgadzać, ale trzeba uszanować to, że ktoś ma inne zdanie i staram się do rozmów podchodzić z takim podejściem. Ja uważam, że wyvofanie premiowania bramek na wyjeździe to super decyzja, czekałem na nią już wiele lat, ale rozumiem też twój punkt widzenia. Co do rzutów karnych też nie jestem zwolennikiem takich rozstrzygnięć, ale czasem nie ma wyboru. Za tym żeby zrezygnować z dogrywek to w ogóle nie jestem, bo to będzie jeszcze więcej rzutów karnych, a nie oszukujmy się to jest jednak loteria, w meczu Atletico z Realem zdecydowało, to że Alvarez miał pecha i się poślizgnął, dla mnie ogólnie idiotyczny przepis, ale to już swoją drogą. Dogrywki powinny zostać, ale uważam, że piłkarzy trzeba odciążać. Trzeba by było zacząc od zrezygnowania z bezsensownych Superpucharów, na które itak mają wszyscy wylane i Pucharu Interkontynentalnego. W Angli bez sensu są 2 puchary, a półfinały w Hiszpani w pucharze króla zrobić jedno meczowe i już kilka meczy mniej by było, a jeszcze pewnie rezerw szło by poszukać.
2
Jak zmienią sędziów na wniosek Realu to będzie skandal. Nie chca grać w finale, to niech nie grają, Sociedad albo Celta chętnie zajmie ich miejsce. Zaniedługo będą grozić, nie wstawieniem się na meczu jak nie zagwarantują im wygranej.
0
@cymek1 Dlatego, że mecz meczowi nie równy, Można zremisować 0-0 u siebie i 3-3 na wyjeździe i awansowac według tej zasady, albo odwrotnie, zremisować u siebie 3-3 i na wyjeździe 0-0 i odpaść. Gdzie tu sprawiedliwość? Często to czy bramka i ile bramek padnie zależy od różnych poza sportowych czynników. Wygrywać powinna drużyna, która strzeli więcej goli, taki jest ogólny zamysł tego sportu, więc mam gdzies to ile i gdzie dana drużyna strzeli goli, ostatecznie ma mieć 1 więcej niż przeciwnik. A do tego co napisałeś odpisując komuś innemu, że wystarczy teraz przetrwać na wyjeździe i zrobić robote u siebie to nie widzę sensu w tym argumencie, tak samo mogę ci wysunąc kontrargument, że na starych zasadach wystarczyło przetrwać u siebie grając defensywnie i nie stracić bramki i strzelić coś na wyjeździe.
1
@damianex10 Jeszcze dopowiem do twojej wypowiedzi, że wolę oglądać mecze drużyn z 1 kraju w przykładowo 1/8, niż w półfinałach czy finale.
0
@ACMaldini3 Zniesienie bramek na wyjeździe był bardzo dobra decyzją, dzieki temu jest sprawiedliwiej, ale za zniesieniem dogrywek to już nie jestem bo tak jak piszesz, będzie promować słabsze zespoły i defensywną grę, a do tego chciałbym, żeby dwumecze, karne rozstrzygały tylko w ostateczności bo to tez loteria i nie do końca fair. Zawoenicy grają za dużo to fakt, ale problemem jest ilość meczów, a nie dogrywki i to od ilości meczów trzeba zacząc zmiany.
1
@Macior79 A tam na niedziele, ja bym dał na poniedziałek, po co piłkarzom tyle odpoczynku xD
22
15 lat temu wybuchł wulkan na Islandii przez co nie mogliśmy lecieć samolotem, jechaliśmy autokarem i przez zmęczenie podróżą przegraliśmy w mediolanie pierwszy mecz i to zaważyło na braku awansu do finału, może tym razem, Matka natura chce nam coś oddać. Te dwie sytuację są nieproporcjonalne, ale w tym dwumeczu mogą zadecydować takie właśnie szczegóły.
0
Ufff... A już myślałem, że jedni będą sędziować tylko Realowi, a inni reszcie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@elcaminodelsol Akurat co do Lewego i Ferrana to zgadzam się w 100%, ale obawiam się, że tutaj wchodziły do gry aspekty pozasportowe, Lewy i Raphinia walczą o króla strzelców w lidze mistrzów i jak któryś by musiał usiąść na ławce to byłaby wielka obraza. Niestety żyjemy w takich czasach gdzie piłkarze to już nie gladiatorzy i mężczyźni, ale rozwydrzone dzieciaki i pipy, które odrazu lecą skarżyć się do mediów, albo na tiktoka.
4
@elcaminodelsol Widziałeś jak BVB zagrało z najsilniejszym składem? Wyobraź sobie co by było jakbyśmy grali rezerwami.
1
Wszyscy mają tu taką pewność i przeświadczenie, że zlejemy Inter, że aż przeraża mnie to... W tym momencie leje nas Celta, większość tu komentujących pewnie nawet nie widziała zbyt wielu meczów Interu i oceniają. Ja rozumiem wiare w drużyne, bo każdy prawdziwy kibic powinien wierzyć, ale nie mylmy wiary ze zbyt wielką pewnością siebie.
0
@Terroriser Jak ci nie pasuje ta strona to znajdź inną, podejrzewam, że to nie jedyna strona o FC Barcelonie, albo zawsze możesz zrobić nową według twoich zasad.
1
@Merton Właśnie, jak napisałeś karma wraca, więc nie życz innemu co tobie nie miłe.
0
@Terroriser A ty chodzisz do pracy za darmo, że tak cię bolą kliknięcia i kasa z reklam? Każdy zarabia gdzie się da, nikt nie pracuje z dobroci serca.
0
@messi 94 Jak losowali drabinki to odrazu losowali kto gospdarzem w jakich meczach, ale masz rację, taki mecz już nie może nam się przydarzyć
0
@novy1899 Tak, tylko bez Balde będziemy musieli sobie jeszcze poradzić w pierwszym meczu półfinałowym, a nie wiadomo co z drugim.
0
@messi 94 Przecież już dawno wiadomo, że w półfinale pierwszycmecz mamy u siebie a drugi na wyjeździe
5
@Marcelinho99 Valverde był dobrym trenerem, tylko w meczach z mocniejszymi rywalami w lidze mistrzów był zbyt zachowawczy, brakowało mu troche cojones, Setien lepiej nie wspominać..., Koeman też, ale też trafił do nas w najgorszym możliwym okresie, Xavi jakby nie patrzeć wywalczył dla nas mistrza Hiszpani, pierwsze po kilku naprawde ciężkich latach. Styl? Nie był zbyt fajny, ale myślę że na tamte czasy to nie styl był ważny, a wygrany puchar za wszelką cene, żeby się odbić od dna i to się poniekąd udało, znowu dzięko niemu zaczęliśmy się liczyć. Nie był to trener do zrobienia maszyny do wygrywania, ale na tamte czasy uważam, był wyborem idealnym. Mógłby być lepszym trenerem, ale ewidentnie brakowało mu jeszcze doświadczenia. Flick to kozak.
2
Gość prawie urwał noge rywalowi i dostanie 1 mecz, a Lewy za podrapanie sie po nosie dostał jak dobrze pamiętam 3 mecze.
2
To, że Real zawsze robi z siebie ofiarę to już wiadomo nie od dziś, zawsze sędziowie winni, terminarz winny, wszystko tylko nie oni. Ale to, że Tebas robi wszystkim pod górke i na przekór to też już wiadomo nie od dziś. Gość zarabia pieniądzę i cała hiszpańska piłka zarabia pieniądze głównie dzięko tym największym klubom, jakby nie one to by nie miał nawet 1/10 z tego co ma teraz i zamiast dbać o te kluby, robić wszystko by klub było łatwiej i były zadowolone, to robi wszystko na złość. To jest tego typu gość, który jakby miał zlożyć jakiś podpis na dokumencie , któey miałby pomóc tym największym, to uciąłby sobie ręke, byle by tylko nie pomóc.
0
@SeWo77 A Euro 2016 pamiętasz? Może powiesz mi że fartem awansowaliśmy do ćwierćfinału, albo może indywidualnościami? Wtedy mieliśmy mocną kadre, ale w 2012 myślę, że też nie była gorsza i tu jest ta różnica jaką zrobił trener Nawałka. Jak dla mnie najlepszy trener XXI wieku. Zresztą Nawałka to nie tylko super Euro i nieudany Mundial, to świetne kwalifikacje i pierwsza w historii wygrana z Niemcami i jedyny okres, w którym fajnie się oglądało grę naszej reprezentacji. Jak oceniasz go przez jeden nieudany turniej to nie znasz się na sporcie. W takim rozumowaniu Ancelotti to też bardzo słaby trener, wszystkie puchary wygrał fartem, bo przecież ten sezon ma beznadziejny, Guardiola zresztą też.
2
@Barca_Q Myślę, że nawet Flick się nie spodziewał xD
1
@bartoszek Ciężko się nie cieszyć kiedy przegrywa klub, którego się nienawidzi. Po to jest sport, a to że jutro gramy to inna historia, jedno nie wyklucza drugiego, trzeba jutro kibicować swoim i nie lekceważyć rywala
2
@Terroriser Można też "Znowu w życiu mi nie wyszło"
0
Ale jazz, Arsenal ich je..e też, Ja łagodnie uśmiechnięty
0
Declan Rice.... Co za poje...y typ!!