0

@Kyonego Ja pisałem strictr o tej jednek sytuacji, bo wcześniej fakt dokonywał złych wyborów, ale przy bramce to uważam, że wykazał sie geniuszem, bo tak dostał łatwo piłke przez głupią strate obrońcy, ale wcale łatwej sytuacji do strzału nie miał, odległość spora, a przed sobą miał jeszcze obrońcę. Myślę, że większość zawodników by tego nie strzeliło.

6

Po czerwonej remis brałem w ciemno, ale geniusz Raphini, a występu Szczęsnego nie da się opisać słowami, to był show, powinien dostać za ten mecz MVP, bo nie wiem kto w końcu otrzymał.

0

@Barcatroll Ja nie, ale w tle na telefonie miałem ten mecz na telefonie włączony. Oczywiście główna uwaga byla skierowana na TV na meczy Barcy, ale to co Allison w tamtym meczu wyrabiał, to nawet genialny dziś Wojtek mu nie dorównał, tam bylo bombardoanie bramki Liverpoolu, nie wiem jak oni to wygrali...

2

@barcafannielegal Bylo to napewno bolesne dla Inigo, ale nie róbmy z siebie Madryckich pipek, to nie była czerwona, to był wyścig do piłki, Inigo był szybszy wślizgiem, ale rywal był w pełnym biegu i nie mógł nagle wyhamować, żeby nie nadepnąć na noge, napewno nie był to faul intencjonalny. Nie skala bólu decyduje o kartce, a przepisy.

0

@slayer Główna różnica między nim a Tomaszewskim jest taka, że Tomaszewskiemu chociaż jedna akcja wyszła w meczu z Anglią, a Lahoz był słaby zawsze.

1

@4Fabregas4 W tej sytuacji nawet jakby Jezus Chrystus Maryje tak faulował to powinna być czerwona.

0

Sędzią był tak samo gównianym jak wszyscy w La Liga, ale teraz będzie pouczał wszystkich i udawał najmądrzejszego i nieomylnego, ale ta sytuacja pokazuje, że nawet siedząc przed telewizorem i mając miliony powtórek, nadal nie potrafi prawidłowo ocenić sytuacji.

0

@bulo Podejrzewam że na ten transfer to by i 3 dźwignie nie wystarczyły, a już nie ma ich z czego wziąć

1

@dejwidn Ja bym skłaniał sie ku teori, że nie mieli szczęścia, tylko nasi piłkarze im pomogli. Weszliśmy w mecz nieskoncentrowani, nie pierwszy raz w tym sezonie, no i końcówka przespana, bo już myśleli, że wygrana w kieszeni.

4

Jeśli pójdzie to Manchesteru United, to będzie po karierze trenerskiej Xaviego. To nie przypadek, że od Fergusona, żaden trener nie dał rady. Problemem United nie są trenerzy, ale zarządzanie klubem i infrastruktura klubu o czym wspomniał Ronaldo. Nie podobał mi sie jego wywiad, bo nie powinno tak się załatwiać spraw z klubem, ale jak widać sporo w tym co mówił o klubie bylo racji. Tam na przestrzeni lat naprawde było kilku dobrych trenerów i piłkarzy, minimum tego klubu powinno być co sezon granie w lidze mistrzów, ale jak widać dobry trenet i piłkarze nie wystarczą.

4

Akurat jakby Lewego skusili to bym się nie obraził, liczby się zgadzają ale młody już nie jest, jakby szło jeszcze coś na nim zarobić to nie narzekałbym, a co do Raphini to bylaby wielka strata, ale nie skusili go zeszłego lata jak był wypychany z klubu to myślę, że teraz go też nie skuszą.

4

Cenię Pique, ale ten pomysł to jest z poziomu tych od Żukowskiej.

0

@robsesh Jeśli takie coś cie wkurza to poprostu powinieneś sobie odpuścić oglądanie meczów lub chociaż chodzeni3 na stadiony. Taki jest sport i o to właśnie chodzi, że nigdy nie wiesz czego się spodziewać. Styly gry w piłkę są różne, jedni grają bardziej ofensywnie, inni bardziej defensywnie i wszystkie style gry są dobre jesli przynoszą ci dobre wyniki. To dlaczego drużyny grające bardziej defensywnie mają być karane przez to, że przez swój sposób grania mają więcej bezbramkowych remisów niż bramkowych. Dla mnie to głupota, chyba jedna z większych jakie słyszałem.

11

Zawsze chciał zostać, to było dla niego jasne. Ale jak przed przedłużeniem kontraktu był pytany czy zostanie, to już nie był taki pewny...

0

@messi 94 Za życia naszych wnuków też nie, żeby osiągać wyniki i to we wszystkich sportach, trzeba stworzyć system, inwestować w rozwój najmłodszych, a u nas politycy wolą wywalić grube miliardy w zorganizowanie Igrzysk Olimpijskich zamiast zainwestować te pieniądze w system, który od najmłodszych lat będzie rozwijać młodych sportowców. Oczywiście zdarzają się i będą się zdarzać pojedynczy genialni sportowcy bez systemu jak Iga Świątek, Adam Małysz, Kamil Stoch czy Lewndowski, ale drużyny w danej dyscyplinie na walkę o mistrzostwo z tego nie ulepimy.

3

Araujo ostatnio mało gra, więc spokojnie może trochę odciążyć Kounde bez większej straty jakości, gorzej z Balde, ale mimo wszystko na słabszych można wystawiac Martina

1

@Bastek1987 Wiem, że nie chodziło ci o to i w pełni popieram twój komentarz. Chodziło mi bardziej o to, nawiązując do twojego komentarza, że można wysnuwać milion różnych tez, ale itak nigdy nie wiemy jak to wszystko się skończy, dlatego trzsba oglądać mecze i wspierać zawsze, zarówno jak idzie lepiej jak i gorzej. I nie bądźmy zbyt pewni, bo większość na tym forum już przypisało nam potrójną koronę, a zauwążmy że 3 drużuny z tych półfinałów, są w podobnym miejscu co Barcelona. Nie tylko my chcemy wygrywać.

1

@karolek981 Gavi miał kilka dobrych meczów po kontuzji, ale ostatnie tygodnie faktycznie źle to wygląda.

1

@Wieniutek Jeśli chodzi o Torresa, to całkiem inaczej gra się po wejściu jak sie jest świeżym a rywal zmęczony, a co innego wejść od pierwszej.

1

@qba Ferran zawalił, co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości

1

Ogólnie lubię Flicka, uważam że zespół świetnie prowadzi, ale dzisiaj on nam ten mecz zepsuł zmianami. Wpuszczenie Fermina i Gaviego nie było zbyt rozsądne i pomijając już to że nie mają formy, to patrząc tylko na specyfikację tych piłkarzy, że to gorące głowy z ADHD, które mogą w każdej chwili zobaczyć głupią kartkę i grający bardzo ryzykownie i wszystko do przodu, a wtedy to akurat potrzebowaliśmy spokoju i płynności.

1

@Bastek1987 Szczerze mówiąc ja od wyniku 4-2 przeglądałem tiktoka, a mecz leciał w tle, bo byłem pewny, że nic złego już nam się stać nie może. Widziało sie już tyle różnych meczów, a itak zawsze cie coś może zaskoczyć :)

2

Moim zdaniem Fermina trzeba na następny sezon wypożyczyć. Ma potencjał, ale to nie jest jeszcze piłkarz na Barcelonę, musi jeszcze troche nabrać doświadczenia i poprawić kilka aspektów.

1

@Qaz123 Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lewangoooolsky Myślę, że na Metropolitano to zupełnie inna drużyna i tam będą groźniejsi, co nie zmienia faktu, że wierzę w nasz awans.

1

@qba No w sumie to miał jeszcze łatwiej bo do pustej i z 3 metrów a nie z 11 :D

0

@JiXSaw Może tak, ale pewny nie jestem. W pierwszej mogłoby mu zabraknąć szybkości i mogliby go obroncy dopaść a w drugiej mógłby źle przyjąć, bo to ostatnio w ogóle u niego nie funkcjonuje

0

@JiXSaw Torres słabo gra fakt, ale Lewy w takiej formie jak jest ostatnio to by tej piłko nawet nie przyjął.

1

@ArcziArtt Kibicuję tej drużynie 16 może 17 lat i zawsze było ich sporo, nawet bym powiedział, że w czasach Guardioli było jeszcze więcej. Ale wiesz jaki jest największy plus sezonowców? To znak, że drużyna wstaje z kolan i zmierza we właściwym kierunku i odzyskuje swoją świetność, a sezonowcy to poprostu cena za to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?