Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Uwiełbiałem go, liczyłem że będzie grał w Barcy jeszcze zanim zaczęło być głośno o tym transferze, później przyszedł i grał świetnie, niewiele był gorszy od Messiego, a później ten transfer do PSG. Z jednej strony cios prosto w moje serce, a z drugiej nawet go rozumiałem o chęci wyjścia z cienia Messiego, no ale potoczyło się inaczej... Na tym transferze zarówno Barca jak i Neymar stracili po tyle samo. Klub źle wydał zarobione pieniądze, piłkarze którzy przyszli nawet w ułamku nie byli godnymi zastępcami Neymara i od tego transfery też zaczęły się wszystkie problemy finansowe i instytucjonalne tego klubu, a Neymar z roku na rok łapał coraz więcej kontuzji, podejrzewam, że przez złe prowadzenie się, w Barcy go pilnowali a w PSG chcieli pokazac jak to świetny klub i mu wchodzili za głęboko między pośladki żeby tylko go usatysfakcjonować. Niestety większość Brazylijczyków trzeba trzymać na smyczy blisko przy nodze, bo jak poczują trochę luzu to tylko alkohol, imprezy i dziewczyny im w głowach, piłka schodzi na drugi lub trzeci plan. No i tak zaczął się zjazd o początek końca kariery Neymara. Ten chłop powinien mieć conajmniej ze 3 złote piłki, ale cóż... Nie wyszło...
0
@Botanik Z całą pewnością ktoś zapłaci 200 baniek za ponad 33 letniego brazylijczyka(a wiemy jaki styl życia preferuje większośc brazylijczyków). Do nas też za darmo by nie przyszedł. Jak dla mnie, to jego kariera już się zakończyła. Tak naprawde to ona zaczęła się kończyć wraz z odejściem Barcy. To chyba najbardziej zmarnowana kariera ostatnich lat.
2
@Allblacks86 A ja myślę, że nie. Nie powinni w ogóle dostać się do tej fazy...
0
@Radko1976 Oczywiście masz rację, ale to nie oznacza, że akurat ta kontuzja zdarzyła sie przez przeciażenie. A z drugiej strony, jak widze jak City wygląda bez Rodriego, to nie dziwie się, że grał wszystko...
9
Jak widzę City, to myślę że conajmniej połowa drużyn z ligi mistrzów by ich wyeliminowała. Nie piszę tego dlatego, żeby coś ujmować Realowi, poprostu szokuje mnie to jak City jest słabe. Do tej pory widziałem tylko ich wyniki, ale z tym może być różnie, może być gra nie najgorsza, ale poprostu można miec pecha i wyniki są słabsze, ale to był tak naprawde pierwszy ich mecz w tym sezonie jaki widziałem i tak słabego City chyba w erze szejków jeszcze nie widziałem.
1
@Adddi Więzadła mogą sie przytrafić każdemu, więc mówienie, że to wina Guardioli to głupota
0
Panie Tebas, to może Pan wynegocjujesz więcej kasy za prawa telewizyjne, byśmy mogli choć trochę zmniejszyć dystans do premier league...
0
Teraz na stronie białych wspominają, że dopóki sąd go nie skarze to obowiązuje domniemanie niewinności, ale w sprawie Negreiry już nie obowiązuje... Hipokryci...
0
@Alexkill717 Na początek sugwrowałbym, żeby Flick z nim porozmawiał, że najważniejsza jest drużyna, on też dopiero się uczy i pewne rzeczy trzeba mu uświadamiać, to nie jest jeszcze, że tak się wyrażę piłkarz gotowy. Nie wiem czy ktoś tutaj ogladał film Gol, tam fajnie trener pokazał Nuńezowi, że ważniejsze jest logo drużyny z przodu koszulki, a nie napis nazwiska z tyłu.
3
@Krzysiek872 Otóż to i tym powinniśmy się różnić od Białych.
0
@MILOSZ_F22 Było blisko :D
1
Brawo Fermin!! Pedri też geniusz, ale on już jest genialny na pełny etap i człowiek już do tych zagrań powoli sie przyzwyczaja, mimo że nie powinien! :D
0
@Fake69 Ja nie mówię, że gra źle, nie mam do niego pretensji za ten strzał z pierwszej piłki co mu nie wyszedł, bo zdarza się każdemu, ale wkurzaja mnie sytuacje gdzie jest 2/3 obrońców wokół niego, w polu karnym 2 albo 3 lepiej ustawionych kolegów, a on na siłe idzie w drybling i jest strata.
0
@Pussy Patrol Może sie tego uczyć jak wygrywamy dwoma lub więcej bramkami, a nie jak remisujemy.
0
@Lukakrak I że uznał gola sevilli po spalonym, choć tu bardziej system zawiódł lub ci na VAR.
13
Ciekawe, czy Real zgłosi skargę na sędziów odnośnie tej sytuacji...
18
Yamal powinien w przerwie zjeść snickersa bo zaczyna gwiazdorzyć i to już zauważam od kilku meczy. Jest genialny, ale jest jeszcze troche za młody i za mało wygrał na takie gwiazdorzenie.
0
@Values Trzeba zawodników brać takimi jacy są. To właśnie takie cechy, nawet wady, choć w przypadku gaviego to nie wada, sprawiają że są lepszymi piłkarzami. Dla porównania, najgorsza wersja Suareza to była dla mnie wtedy kiedy uważał cały mecz, żeby sie nie wykłucać z sędzią i nie dostać żółtej, bo był na limicie, a kolejny mecz był chyba z Realem.
0
@VegetaPolska Tak, tylko że nam zależy na tym, żeby Barca wygrywała, a Real niech przegra tylko przy tym niech rozegra jak najwięcej meczów, bo z dodatkowymi meczami w lidze mistrzów mogą być bardziej zajechani niż Barca, a jak odpadną to będą mieli więcej czasu na regenerację.
0
Myślę, że mimo wszystko dla nas dobrze by było jakby jeszcze do tego półfinału pucharu króla doszli, to 2 dodatkowe mecze, a jako że musimy gonić to przyda się, żeby Real troche opadł z sił.
0
Q@dzefrej234 Pamiętaj, Real nigdy nie przegrywa, a jeśli przegrywa to nie dlatego, że są słabsi, poprostu coś lub ktos jest przeciwko nim, a jak zaczyna im brakowac argumentów, ale mamy 14 czy 15 lig mistrzów!. Oni powinni mieć swoje przykazania.
1 Nie będziesz widział drużyn wyżej w tabeli przed Realem.
2 Nie będziesz wymawiał nazwy Realu nadaremno
3.Pamiętaj abyś 15 wygranych lig mistrzów święcił.
4. Czcij Floro prezesa swego
5. Nie zasypiaj(na nudnej grze realu)
6. Nie cudzołóż( nie podziwiaj innej drużyny niż real)
7. Nie spadnij (z krzesła po przegranej)
8. Nie mów fałszywego świadectwa, że Real przegrał, bo Real nie przegrywa tylko jest oszukiwany.
9. Nie pożądaj piłkarza Barcelony wroga swego.
10. Ani żadnego pucharu, który ich jest.( Bo powinien być itak nasz.
0
Pierwszo czytam artykuł z protestem Realu i wkurzony bo przecież W LaLiga gra 20 drużyn i tylko Real jest krzywdzony przez sędziów, a potem czytam nagłówek tego Artykułu, bezbłędni i rzetelni sędziowe LaLiga pokrzywdzeni, bo jakim cudem można mieć do nich o cos pretensje... Nosz kurcze co za ludzie żyją w tym kraju...
1
Mają jak najbardziej rację, że system sędziowski w Hiszpani należałobg wyrzucić do kosza i zacząć tworzyć od podstaw, ale mówiąc jak oni są bardzo pokrzywdzeni przez sędziów to nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać. Zacznę od tego, że jakby nie sędzia to by ich już w pucharze króla nie było, mogliby tak podliczyć ile błędy sędziowskie wszystkim punkty zabrały, jestem ciekawy czy wtedy byliby liderem. Obstawiam, że musieli by się zamknąć, ale w ich przypadku to chyba niemożliwe. Wiecznie pokrzywdzony biały klub. Wszyscy są przeciwnko nim, sedziowie, France fooball, inne drużyny, LaLiga, federacja, no totalnie wszyscy...
3
@Bartek22 Szkoda, że nie wspomniał ile przez to wygrali tytułów.
1
@4Fabregas4 Powiem tak, nadalcnie zmieniłem zdania co do Fatiego i mogę się wręcz zalożyć, że z niego już nic nie będzie, ale doceniam i szanuję twoje zdanie, mimo że się z tobą nie zgadzam to fajnie było poznać twoją opinię na ten temat. Mimo odmiennych zdań gramy do tej samej bramki i mógłbym podyskutować z tobą jeszcze kiedyś przy piwku :)
0
@4Fabregas4 Porównywanie zwykłej pracy, do piłkarza nie ma totalnie sensu, bo to zupełnie co innego, w zwykłej pracy tak jak piszesz może chodzić tylko o kasę, a w przypadku ansu nie chodzi o kasę bo zarabia jej tyle w ciągu tygodnia, ile zwykły pracownik nie zarobi całe życie, tutaj chodzi o to, że chce grać to zupełnie co innego i nie da się z czymkolwiek tego porównać. Zastanawia mnie jedno, bo po tylu twoich wywodach, że Ansu powinien więcej grać, nie dostałem tak naprawde, żadnego argumentu dlaczego powinien grać? Wypożyczenie mu średnio poszło, przed wypożyczeniem też było kiepsko, w tym sezonie mało gra, ale jak gra to też kiepsko. Mówisz, że dostaje za mało minut i nie ma odpowiedniego rytmu meczowego, ale z drugiej strony, skoro są lepsi to czemu ma dostawać więcej minut skoro tego co ma nie wykorzystuje. Fakt jest tego mało, ale teraz spójrzmy na stronę białych i Arde Gulera, on też dostaje mało czaso, a mimo to prakycznie zawsze jak wchodzi to zostawia po sobie dobre wrażenie, to gol, to asysta, to poprostu był aktywny i harował, a też dostaje ogony, a mimo to potrafi pokazać poziom. On to może czuć się zirytowany, bo gra świetnie, lepiej niż ich większość grajków, a po tych dobrych kilku minutach w nagrodę dostaje 3 mecze na ławce. Zmierzam jednak do tego, że nie ważne ile minut dostaje potrafi się pokazać,a to że Ancelottintego nie widzi to inna kwestia, skoro Ansu jest tak dobry to powinien to pokazywać nawet wtedy kiedy wchodzi na ogony, a jak nie potrafi to niestety ma za mało umiejętności, albo za słabą psychikę na taki klub. To moje zdanie koniec kropka.
1
@ziomal88 Krytykować też trzeba umieć, jeśli ty tylko krytykujesz, a nie potrafisz tego uargumentować, to nawet tego nie potrafisz, tylko w takim razie po co w ogóle się odzywasz skoro twój komentarz nic nie wnosi, szczególnie że nikt cię nie pytał o zdanie.
1
@ziomal88 Ja w wielu kwestiach się nie zgadzam z 4Fabregas4, ale chociaż próbuĵę to uargumentować, a ty oceniasz wypowiedzi innych i ich obrażasz, nie argumentując tego niczym, a twoja wypowiedź jest mniej merytoryczna niż wielkość twojego "XD", ale pewnie masz lat mniej niż "XD" w twojej wypowiedzi, a jeśli sie mylę i masz więcej, to jeszcze gorzej, bo dziecko jeszcze idzie z pisania głupot wytłumaczyć, dorosłego już nie.
1
@4Fabregas4 Już w najnowszych wypowiedziach masz:
[Carmen Torres, Diario Marca] Swoich minut dziś nie otrzymał Ansu Fati, w mediach wciąż mówi się o tym, że może odejść z klubu. Jak obecnie wygląda sytuacja?
Nie mam na ten temat wiedzy, kiedy rozmawialiśmy, mówił, że chce zostać. Wiecie, pozostali gracze zasługują na grę, pracujemy z Ansu, który poprawił się na treningach, to właściwa droga. Chcemy mu pomóc.
Powiedział POPRAWIŁ SIĘ, a to oznacza że trenuje lepiej, bo trenował słabo. Trener nie może tak poprostu wyjść do dziennikarzy i powiedzieć Fati trenuje beznadziejnie, bo stracilby szatnie, musi to robić między wierszami.
0
@wojopancer No cóż taka moja opinia, nie musisz się z tym zgadzać, byłem wielkim fanem Fatiego, ale już straciłem w niego jakąkolwiek wiarę