0

@bartekvisca Byłoby pięknie jakby wrócił z emerytury i wygrał ligę mistrzów na koniec.

0

@BIGCULES Chodziło mi o to co napisałeś, że czarny męczennik za co miałby dostać. Właśnie chodzi o to że za to, że jest czarnym męczennikiem, bo co do Carvajala się w 100% zgadzam.

0

@BIGCULES Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie.

2

@Bartinho1899 Tak jak mówisz musi albo zostać królem strzelców, albo być czarnym i grać wiecznie pokrzywdzonego przez rasizm.

3

Moim zdaniem wygrać powinien Carvajal i mówię to jako kibic Barcelony. W poprzednim sezonie wygrał ligę mistrzów i EURO i w obu był bardzo ważną postacią dla Realu był bardziej kluczowy niż Vini, ale niestety obrońców się nie docenia, do tego za mało się dzieje wokół niego, Vini ciągle generuje zaintersowanie, szkoda że prowokacjami, a nie grą w piłkę. Jeśli złota Piłka wyląduje w rękach kogs innego niż Carvajal to powinni przestać to dawać, bo nie ma to sensu. Rodri jest świetny, ale trochę za szybko odpadł z ligi mistrzów.

0

@K@mson Szczęsny w obronie bramki jest świetny, jeden z najlepszych na świecie, ale gra słabo nogami i myślę że to będzie czynnik decydujący, przez który pewnie nawet do niego nie zadzwonią.

0

@Don Lucas Święcicki jest genielny fakt, ale też zauważ że Ćwiąkała raczej występuje w roli drugiego komentatora, a Święcicki zawsze jest tym głównym. Główny prowadzi cały komentarz, ma za zadanie przekazywać emocje widzowi, a drugi komentator jest bardziej od tego żeby podzielić się różnymi anegdotami, analizuje mecz na bieżąco i dzieli się spotrzeżeniami, w tym Ćwiąkała uważam, że jsat świetny, ale każdy ma prawo lubić coś innego.

0

@novy1899 Czyli twoim zdaniem, masz prawo wypowiadania sie za innych tak? Bo nie czepiam sie o to, że nie lubisz Ćwiąkaly bo masz do tego prawo, takie samo jak ja moge lubić kawe a ty nie, każdy ma swoje predyspozycje. Czepiam się o to, że wypowiadasz się za innych, żeby go zdjęli z anteny, bo mi on pasuje. Może nie ma takiego głosu jak Święcicki, ale mówi z sensem, a Święcicki to wydaje mi się chyba jest w swojej lidze komentatorskiej i nikt mu nie dorównuje

1

@novy1899 Ja myślę że to szukanie problemu tam gdzie go nie ma, gościa któremu drużyna popsuła wieczór bo przegrała i trzeba szukać problemów wszędzie tylko nie w grze drużyny. Jak ci Ćwiąkała nie pasuje to nie wypowiadaj się za innych, ja uważam że to jeden z najlepszych polskich komentatorów i lubię słuchać jak komentuje mecze

0

@Gibbon_FCB Fakt, jest kibicem Realu, ale uważam że komentatorem jest świetnym i moim zdaniem jest obiektywny podczas komentowania, a to komu kibicuje to jego sprawa i jego prawo.

0

@palel95 Oczywiście, że prawo czasem zezwala na różne rzeczy, ale oprócz prawa i przepisów jest jeszcze godność osobista i sumienie, a to nie zawsze idzie w parze.

0

@palel95 Tak, ale jego sposób nie przynosi rezultatów, nie ma go coraz dłużej, a klub mimo to musi mu płacić. Uważam, że klub jako że go utrzymuje to też powinien mieć coś do powiedzenia odnośnie leczenia. Bo to troche w sumie jakbym ja zadzwonił do szefa i powiedział, że mnie nie będzie boli mnie noga, byłem u lekarza i powiedział mi, że zaleca przejść zabieg żeby przestało boleć, ale ja to mam gdzies, posiedze sobie w domu, pensje będę dostawać, więc moge siedzieć i 2 lata, chociaż pracować nie muszę.

1

@Kuchar Jaka strata kasy? Nie będzie żadnej straty kady, a to dlatego, że nie opuści Barcy przed zakończeniem kontraktu i nie zejdzie z pensji, a grać itak nie gra( swoją drogą mam wrażenie że jest większym wzmocnieniem składu jak nie gra niż jak jest na boisku, bo wtedy gramy w 10)

0

@Magicc89PL Tylko prawda jest taka, że Klub sam sobie pluje swoją twarz, bo to, że de jong jest kapitanem to decyzja sztabuci klubu, on już powinien conajmniej od sezonu być na trybunach. Choć podejrzewam, że i tam by się połamał.

1

Nie rozumiem tego jak może się nie zgadzac na operację. Nie gra już kilka miesięcy, klub mu musi płacić, a on nie chce się leczyć tak jak doradzają lekarze. Uważam, że klub powinien mieć prawdo dać w takim razie ultimatum, albo się leczysz tak jak zalecają lekarze, albo nie pobierasz pensji i oddajesz za te miesiące które byłeś niedostępny. Nie wyobrażam sobie, żeby w zwykłej pracy przyjś do szefa i powiedzieć szefie źle się czuję i nie mogę pracować itak od pół roku. Skoro jesteś chory to podejmij stosowne leczenie takie jakie zaleca lekarz, a jeśli nie to wróć do pracy, bo skoro lekarze nie mają racji, to jesteś zdrowy.

3

@dawidlampa To jest jeden z tych ekspertów co wiedza wszystko na każdy temat, a nawet nie potrafi tekstu ze zrozumieniem przeczytać.

0

@Midast 100% racji.

0

@Lipak Ja uważam, że byłoby to lepsze.
Po pierwsze najważniejsze, jakby przykładowo jakiś Arab kupił klub to skończyłyby się problemy finansowe a do tego byłoby sporo kasy na transfery.
Po drugie, mielibyśmy jednego zarządcę, któremu zależy na tym klubie, (a nie wybieranych przez socios co 4 czy 5 lat), bo zainwestował w to swoje pieniądze, a nic tak nie motywuje jak wydane pieniądze z własnej kieszeni, a nie zarządzanie pieniędzmi innych ludzi czyli cules, a wiecie też jak to jest z wyborami, podczas kampani wyborczej wszyscy są super, jedzą ci z ręki, a nawet wydepilują ci rowek jak ich poprosisz, a jak już dostają władzę to wychodzi jakim jest naprawde człowiekiem i czy ma pojęcie w co sie wpakował.

2

@FLYP Myślę, że nie musi nic wyjaśniać. Wszyscy wiedzą o co chodzi. Mamy poprostu niekompetentych ludzi u steru tego tonącego titanica.

0

@Rhaan Laporta mówił, że wolnił Xaviego bo co innego mówił na spotkaniu z nim, a co innego na konferencji, tylko że Laporta tak robi ciągle, obiecuje mówi jak jest super a później okazuje sie, że jest całkiem inaczej, w takim razie on też powinien podać się do dymisji jego tokiem rozumowania.

0

@Metalowy14 Jeszcze nawiązując do swojej wypowiedzi, Bartomeu zrobił z klubu ruinę, ale Laporta odbudowuje ten klub bez fundamentów i nie odgruzowując gruzu, który zostawił Bartomeu.

2

Ten klub dzięki zarządowi staje się wszysrkim tym czym zawsze gardziłem. Pomijając już klase, umiejętności, doswiadczenie i to, że Gundogan byl najlepszym naszym piłkarzem poprzedniego sezonu, poprostu traktujemy piłkarzy jak g*wno. Pierwszo skaczemy przy nim, obiecujemy złote góry i fajną pensję, a za rok spadaj już cię nie potrzebujemy, mamy Olmo co na Euro zagral 2 dobre mecze, a w ogóle za dużo zarabiasz. Tylko to zarzad z Gundoganem się na takie wynagrodzenie umawiał.

1

@Koorsik Athletic nie jest tak słabym klubem jak myślisz, a Barca nie jest już tak mocnym klubem jak kiedyś. Kibicuję Barcie, ale potrafię być przy tym obiektywny, Barca nie jest już tak kusząca dla piłkarzy jak kiedyś. Gdybym był zawodowym piłkarzem albo miał syna piłkarza którego chciałaby Barca i np Real czy inny topowy klub to mimo mojej miłości do klubu poszedłbym albo doradził synowi by poszedł do Realu czy np city, bo to są o wiele większe marki i tam ma dużo większe szanse na tytuły. Miłość miłością, ale trzeba patrzeć przede wszystkim na to co najlepsze dla danego zawodnika, a ich oprócz dobrej gry rozlicza się z tytułów.

0

@Lucyfffer Niestety dzisiaj zalążki magii są wytępiane już w szkółkach piłkarskich. W tym momencie wszystko skupia się na taktyce, a taka magia nie zawsze współgra z taktyką bo żeby piłkarz mógł sięgać po tą broń to musi dostać więcej swobody taktycznej. Oczywiście są tacy piłkarze co tej swobody taktycznej mają więcej, ale nie mają już takich umiejętności jak Ronaldinh9 bo tak jak wyżej wspomniałem w szkółkach się to wytępia, teraz już coraz mniej jest piłkarzy prosto z ulicy

3

@RumbleDelivery Teraz to nikt ci go nie kupi

0

Ja to bym się poważnie zastanowił nad sprzedażą Perdirego, talent niesamowity, zresztą już nie talent a pomocnik światowej klasy, ale więcej nie gra niż gra, a Barcelona przy swoich problemach i kadrowych i finansowych nie może sobie pozwolic by trzymać i płacić piłkarzowi, który większość sezonu jest niedostępny.

0

@CZAJUN_119 Przehajpowany brytol jak to ująłeś, jutro jedzie do domu.

0

@slayer Wolę by Polska grała tak jak z Holandią i nie wyszła z grupy, a nie tak jak w Katarze i z grupy wyszła.

1

Nie dziwię sìę, po tym co zobaczył w tym klubie poszedł sie leczyć psychicznie...

5

Polityka transferowa Barcy mnie rozbraja, Raphinha był jednym z niewielu, który nie zawodzìł w najważniejszych meczach to go przecież oddajmy, żeby kupić gracza zagadkę,a Cancelo ewenement, obrońca który nie umie bronić, zawiódł w najważniejszym momencie kupujmy!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?