1

Operacja Remontada czas zacząć!

0

@krol211 Raczej od początku gry w Barcelonie, z drobnymi przebłyskami.

1

Moim zdaniem dobra decyzja Flicka. Może inaczej, czy dobra to się okaże po meczu, ale uważam, że Ferran ostatnimi występami, zasłużył sobie na ten wyjściowy skład, a Lewy w drugą stronę.

1

@qba Zapomniałeś dodać, że z karnego.

0

@PuszkinFan Maja Strzelczyk

0

Jak dla mnie to bez sensu. Doceniam to co robi Flick, ale po co się spieszyc z przedłużaniem umowy skoro wiemy jak gorącym krzesłem jest posada trenera? W tym sezonie jest dobrze, ale to nie oznacza, że w przyszłym czy następbym będzie tak kolorowo i później w przypadku zwolnienia, znowu będą musieli wypłacać pieniądze za ileś lat kontraktu... No, ale tak, przecież tacy bogaci jesteśmy...

3

Po co artykuły o gościu, który nie należy do tego klubu, nawet nie jest bliski przyjścia tutaj.

0

@Barca_Big_Moment Ja nie oceniam ich przez pryzmat wielu sezonów, tylko ze względu na ten sezon, a od listopada grają padake i takie są fakty, z mocnym i rywalami większość meczy przegrywają. A co do PSG to mogę się założyv, że po meczu z Liverpoolem już ich nie będzie w lidze mistrzów.

1

@MagdJanko To fakt, ale nie da się też całego sezonu grać na takiej intensywnoąci, żeby wygrywac po 4-0

0

@Masp Ja też to piszę od pewnego czasu.

2

Tak w ogóle to te zdjęcie z banerem szacunek do sędziów to jakaś odgórna decyzja na wszystkie mecze tej kolejki? Bo chciałbym zobaczyć piłkarzy Realu za tym banerem :D:D:D

1

@MagdJanko Mogliby na całą lige mistrzów być tak zaprogramowani, to w lidze mogą przepychac 1-0 i nie będe narzekać.

0

@MagdJanko Oczywiście masz rację i nikogo nie bronię :)

0

@4Fabregas4 Co do de jonga to nie jestem taki przekonany. Casado nie gra fajerwerków, ale też błędów nie popełnia, a z de jongiem do jest kwestia rzutu monetą i albo będzie super de jong, albo hamulcowy de jong.

6

Największym plusem tej połowy jest to, że już się skończyła...

0

@MagdJanko Yamal też, to już od kilku spotkań pisze, że przydałaby mu się ławka. Dzisiaj i z Rayo to w ogóle nic nie gra, ale w poprzednich meczach przez swój egoizm wiele zepsuł. Tylko, że Yamal ma zjazd gdzieś od początku tego roku, a Lewy od listopada i o ile Yamal jest jeszcze młody i myślę, że mamy fajnego grajka na długi czas, to w przypadku Lewego uważam, że środkowy napastnik powinien być naszym największym priorytetem, bo to jest nasze najsłabsze ogniwo.

0

@Barca_Big_Moment PSG bym się tak nie zachwycał. Grają dobrze, są w formie to wszystko prawda, ale nie mieli tak naprawde pożądnego sprawdzianu. Z jakim mocnym klubem ostatnio grali? Tylko nie mów, że z City, bo akurat ich gra w tym sezonie to żart.

0

@4Fabregas4 Ja Casado bym zostawił, wolałbym Olmo za Fermina.

0

Lewy jak dla mnie od kilku meczów już powinien grzać ławę. Ferran ewidentnie jest w formie i daje w ataku więcej ruchu i nieprzewidywalności, a Lewy jakby nie karne to słabo by to wyglądało. Od Listopada wrócił Lewy z poprzedniego sezonu.

0

@Barca_Big_Moment Fakt brakuje nam Camp Nou, ale nie jesteśmy na straconej pozycji. W tym sezonie jesteśmy tak mocni, że możemy wygrać z każdym, nawet z Liverpoolem. Grunt to żeby nasi grali swoje i żeby nie spękali przy mocniejszych przeciwnikach.

0

Jeśli Real nie dojdzie do finału to zawsze mogą powiedzieć, że oni nie odpadli, tylko zbojkotowali finał, bo UEFA i sędziowie spiskują przeciwko nim...

1

@doc Bayernowi większych szans nie daję, patrząć na ich formę to już Leverkusen może ich wysłać do domu, ale Interu bym nie lekceważył, w ostatnich latach to naprawde bardzo dobra drużyna.

3

Uwazam że mamy dobre losowanie i finał jest jak najbardziej w zasięgu, a w finale wiadomo może zdarzyć się wszystko. Oczywiście uważam, że z tą drużyną nawet jakbyśmy same potęgi na drodze to itak mielibyśmy szanse, ale wolę iść spokojniejszą ścieżką bo w LaLiga też jest jeszcze robota do wykonania. Oczywiście nie można żadnego rywala lekceważyć, tylko trzeba się spiąć, ale jesli zagramy na minimum 90% swoich możliwości to powinniśmy w tym półfinale się spokojnie znaleźć. Do boju drużyno, Visca el Barca!!!

0

@Kalasznikow Taa, pewnie Negreira to taki Gandalf i w lidze mistrzów też nam pomaga... Ja nie wiem czy chociaż 2% osób na tamtej stronie ma więcej niż 13 lat...

0

@marcinbarca1984 Nie wiem skąd twoje przypuszczenia. Na ten moment wiemy tylko, że Liverpool nie będzie po naszej stronie drabinki, każdy inny zespół, może się znaleźć z nami

2

@La Pulgaa Warto być w ósemce nie ze względu na łatwiejszych przeciwników, a dlatego żeby mieć 2 mecze mniej do rozegrania.

0

@paquito88 Przepraszam, nie wiem czemu napisałem de Jong, tak to był Olmo.

0

@paquito88 Spalony faktycznie dyskusyjny, ale bardziej się skłaniam, że ten spalony był, bo jednak utrudniał dojście do piłki Inigo, jesli chodzi o Cubarsiego to raczej tam bym dał karny, choć ekspertem nie jestem i też to taka sytuacja 50/50 mimo wszystko nasz karny wydawał się bardziej ewidentny. Sytuacji z Fortem nie widziałem a jeśli chodzi o potencjalny karny na de Jongu, to karnego bym tam nie dał, bramkarz trafił pierwszo w piłkę, później siłą rozpędu jeszcze przyhaczył de Jonga, ale itak nie doszedłby już do piłki. Wolałbym, żeby takie karne nie były odgwizdywane, ale prawda jest taka, że przy tych wszystkich sytuacjach połowa sędziów podjęłaby inną decyzję niż druga połowa.

0

1 połowa za nami a Gavi bez kartki. :D
Odpowiadając na pozostałe komentarze, przepraszam musiała mi umknąć jak szedłem do dziecka.

0

@paquito88 U nich głównym argumentem jest to, że Inigo itak nie doszedłby do piłki. W takim rozumowaniu jak Balde ma piłkę na lewej stronie to po prawej Yamal może iść sie napier....ć z obrońcą Rayo, bo przecież piłka jest daleko od nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?