Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Greenalley Masz racje, ale akurat porównania z PSG nie maja większego sensu, bo jeśli chodzi o odpoczynek to żadna drużyna nie jest w stanie im dorównać. Grają w ogórkowej lidzie, w której nawet grając przeciętnie mają pewnego mistrza już w połowie sezonu, dlatego też mogą dużo więcej rotować niż inni.
3
@Kai0 Dlatego nawet się ciesze, że Barcy tam nie ma. Szkoda oczywiście tej kasy, którą straciliśmy przez brak udziału, ale w dłuższej perspektywie myślę, że na tym wygramy, bo nasi zawodnicy mogą teraz odpoczywać a ci co tam są obciążają i narażają sie na kontuzje jeszcze bardziej. Ciekawy jestem ile z tych drużyn, które tam pojechały, będzie się liczyć w kolejnym sezonie w grze o ważniejsze trofea, myślę że wiele z tych drużyn opadnie z sił w połowie sezonu, bo piłkarze to też tylko ludzie.
1
@th@les Piszesz farmazony, zarówno klub jak i trener mają prawo wysłąć go na trybuny, a siedzenie na trybunach nie wyklucza go przecież z trenowania, bo do tego jest zobowiązany, to jak chodzenie do pracy, a mecz to jak specjalny projekt dla najlepszych. Jest zobowiązany z klubem kontraktem i klub może zdecydować jak chce odnośnie jego roli. Skoro nie chce odejść to z własnejbwoli oddaje się w ręce klubu.
8
Nie on tu jest od stawiania warunków, albo odchodzi i walczy o miejsce w kadrze na Mundial, albo zostaje bo woli pieniążki i swoją urażoną dume i siedzi na trybunach caly sezon.
2
Prawda jest taka, że nawet jeśli nie jesteśmy w zasadzie 1:1 to nie możemy rejestrować zawodników, kupować możemy kogo chcemy, więc Athletic niech sie nie z..ra, bo to nasza sprawa czy możemy kogoś zarejestrować czy nie, a kupić możemy wszystko i wszystkich jeśli tylko dane osoby wyrażą chęć przyjścia do tego klubu i będziemy mieli wystarczająco gotówki, tej realnej a nie wyznaczonej przez przepisy.
9
@Wizz777 Spokojnie, zawsze można sprzedać Toalety dla Vipów z trójwarstwowym papierem jakiemuś szwagrowi.
29
Jeśli to prawda to brawo, tak powinno się robić transfery i podpisywać kontrakty. Nie tak jak za czasów Bartomeu, że obiecywać im tylko więcej i więcej. To przedewszystkim piłkarzowi powinno zależeć, żeby grać dla tego klubu.
1
Prawdą jest, że wszyscy więdzą w jakiej sytuacji jesteśmy, też między innymi dzięki Tebasowi, więc wszyscy wiedzą, że mogą nas dymać na wszystkim.
2
@Lewangoooolsky No a jeszcze PZPN dowala ceny z biletami. Właśnie kibice powinni sie zbuntować, to kibice głosują portfelem, a jak mamy pełne stadiony to im się wszystko zgadza, to po co coś zmieniać.
14
@Lewangoooolsky Nie zostanie zwolniony, bo to człowiek i kumpel drugiego uspośledzonego umysłowo prezesa PZPN kuleszy. To wszystko jedna wielka mafia. Boniek też popełniał błedy, ale za niego nie było żadnych większych afer, a reprezentacja jako tako grała. Mówiŵ o Bońku jako prezesie PZPN, a nie jako trenerze, bo to akurat była porażka.
3
@Marusek Podejrzewam, że Probierz jedynie jaką Finlandię analizował to ta z działu alkoholowego z Biedronki.
29
Lewy w jednym sezonie wygrał więcej niż Probierz w całym swpim życiu. Takich właśnie zatrudniamy trenerów. Jak tacy ludzie mają mówić Lewemu, Szczęsenemu(wiem że już nie gra ale tyczy sie ogólnie ponadczasowowo naszej reprezentacji), czy Zielińskiemu co mają robić na boisku i jakąś wiedze przekazać. Podejrzewam, że dzieci tych piłkarzy mają większą wiedzę niż ci zatrudniani nieudacznicy. Nawałka jedynie to był trener do którego już zawsze będe miał szacunek za to co z nimi zrobił.
9
Po tym jaki syf sie na niego wylał za nic, bo poprostu potrzebował odpoczynku, a trener zamiast go bronić to jeszcze dobija, żeby pokazać jakim jest super szefem, to uważam, że dobrze zrobił. Na jego miejscu zrobiłbym to samo.
6
Ogólnie to w tej sytuacji jestem za Lewym. Zaraz pewnie będą komentarze na mnie, że fanboy itp, ale ja jestem jednym z większych krytykantów Lewego na tej stronie, bo uważam że jest już za słaby na Barcelone i powinniśmy poszukać kogoś innego w jego miejsce, a niego najlepiej sprzerać. Jednak w tej sytuacji z reprezentacją, nagonka jaka się na niego wylała, krytyka, bo chłop chciał sobie zrobić wolne bo jest zmęczony. Gość ma juz 37 lat, musi robić sobie więcej przerw, w zachosnich reprezentacjach to jest normalne, że jakiś lepszy piłlarz robi sobie wolne od jednego zgrupowania reprezentacji bo jest przeciążony i potrzebuje odpoczynku i nikt im afery o to nie robi, a u nas jako że to jedyny piłkarz w tej reprezentacji, który coś daje to musi grać wszystko, a to nie jego wina, że mamy słabych piłkarzy i nie mamy kim ich zastąpić. Siatkarze też teraz lige światą grali rezerwami, bo ci co grali w sezonie najwięcej muszą odpocząć i nikt afery nie robi, tylko dlatego że jest kim tych podstawowych graczy zastąpić. Szczerze? Jakby mój syn miał kiedyś zostać piłkarzem to chyba bym mu doradzał, żeby odpuścił sobie reprezentacje, bo sukcesów żadnych, a czym więcej dajesz, tym większe gówno się później na ciebie wylewa. Kocham Polskę, ale uważam, że Polacy jako naród to troche chory naród pod wieloma względami.
1
Błąd Araujo? Nowe nie znałem..
1
@BISHBASHBOSH Na jakiej podstawie mówisz, że Lewy to 3 napastnik świata? Po liczbie zdobytych goli? Kiedyś słyszałem od Benzemy takie słowa, jeszcze jak grał w jednym zespole z Cristiano i mało strzelał" Napaatnik nie jest tylko od strzelania bramek." Wtedy jak to przeczytałem to nie mogłem ze śmiechu, ale po czasie stwierdziłem, że miał racje. Tam poprostu grał pod Cristiano, jak odszedł do Juve to nagle Benzema zaczął strzelać seryjnie bramki. Lewy to jeden z najlepszych napastników dekady jak nie najlepszy, ale od 2/3 lat to już nie jest ten sam zawodnik. Doceniam cała jego kariere i to nie jest ani jego wina, że gra słabiej, ani tego, że zmienił zespół, poprostu wieku nie oszukasz, a w sporcie nie ma miejsca na sentymenty liczy się tu i teraz, a prawda jest taka, że Ferran w ataku nam daje więcej opcji niż Lewy. Oczywiście Lewy jest skuteczniejszy bo Ferran za dużo sytuacji marnuje, ale daje za to ruch. Lewy gra na stojąco, przez co jesteśmy bardziej przewidywalni.
0
@BarcaToSensZycia Może grał chwile wcześniej w FIFE i mu się budżety pomyliły xD
0
@Hadim I hajs na to wszystko i czekoladki dla Tebasa, żeby nie kłapał mordą.
0
@Ciuus A czy może wspomozesz klub finansowo płacąc kontrakt Ter Stegena, trzymając go tylko po to bo a może... Nie jesteśmy Realem czy PSG, żeby sobie pozwolić na trzymanie 2 wielkich kontraktów bramkarzy, jak tylko 1 będzie grał
0
Jeśli Joan przyjdzie to Ter Stegen powinien odejąć. Nie sądzę żeby zaakceptował pozycje zmiennika, będzie psuć atmosfere, a jego kontrakt podejrzewam, że mały nie jest, napewno nieadekwatny to pozycji w zespole, którą będzie miał.
1
Jeśli to prawda, to jedna z nielicznych dobrych decyzji zarządu.
0
Zależy od kontekstu. Myślę, że najbardziej spektakularne to dwumecz z Interem i mecz z Benficą w Lizbonie, ale jeśli chodzi o najlepiej zagrany przez Barcę to pewnie mecz z Realem na Bernabeu czy z Bayernem czy nawet 7:0 z Valladolid.
0
@SirChuck Okienko transferowe trwa 2 miesiące, do tego jak planujesz jakis transfer to przygotowania pod to robisz nie tylko w ciągu tych 2 miesięcy, ale odkąd masz to w planach. Mówisz, że z Nico się uraził, że nie przyszedł bo bał się, że nie zostanie zarejestrowany, a przypominam, że mówimy o jednym zawodniku, a w tym roku sytuacja lepsza finansowa klubu lepsza nie jest a mówisz o obsadzeniu bramki, śo i napastniku, to skąd chcesz na to pieniądze? Wyczarujesz?
27
W sumie to nie dziwie się Szczęsnemu. Mieć taką gwiazdeczke za rywala jak Ter Stegen, który widzi tylko czubek własnego nosa... Też bym dał sie spokój i nie chciał gnić w takim bagnie, niestety ego Ter Stegena jest większe niż tyłel Jennifer Lopez.
0
@LinekMichal Co do tego to pełna zgoda.
0
@MajkiYB Z tym co napisałeś to zgadzam się całkowicie. Ja napisałem, że nie mamy pieniędzy, nie bronię tym zarządu, ale z pustego nie nalejesz, lecz to że klub jest fatalnie zarządzany to już od dawna piszę.
1
Chciałeś by cie szanowano, ale się nie udało.
1
@LinekMichal A wylożysz ze swoich na jego pensje? Mamy problem z porejestrowaniem tych co już mamy w drużynie, a gdzie nowy. Oczywiście Tah to świetny obrońca i przydałby się, ale to nie FIFA ani Football Manager.
0
@Borys8111 Na Olmo i Pau Victora pewnie wystarczy, ale czy na kogoś nowego to już nie wiem
18
Za dobrą sumkę bym go sprzedał. Gość jest świetny, ale więcej nie gra niż gra.