Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy to ta Osasuna co nas zaskarżała o nieuprawniony wystep Inigo Martineza?
1
@Nightraider Myślę, że itak długo wytrwał. Taki Goncalo Feio to by laporte już wysłał na intensywną terpie xD
0
@Coveta Z tym egoistą to miałem na myśli tą konkretną sytuację, bo nie znam cię, żeby oceniac cię jaki jesteś naprawde. Nie zgadzam się z tym co tutaj piszesz, ale nie chciałem cię też w żaden sposób obrazić więc za to przepraszam.
0
@Coveta Jesteś egoistą bo patrzysz tylko przez pryzmat Barcy. Rozumiem, że jesteśmy kibicami tego klubu, ale trzeba zachowac troche obiektywizmu. Tak Barca nadal nie będzie grało u siebie, ale Villarreal mimo że powinien grać wtedy u siebie to nie będzie. Kolejnym twowim argumentem pewnie będzie, że przecież Villarreal się na to zgodził. Tak zgodził się, ale nie zmienia to faktu, że pozostałe 18 ekip może czuć się tak czy siak pokrzywdzone.
1
@wawrzyn1 Choćby i na takiej, że Barca według niektórych może mieć łatwiej przez to, że wyjazdowy mecz zagra na terenie neutralnym. O to akurat mają prawo mieć pretensje. Wy byście chcieli, żeby Real zamiast wyjazdu zagrał na neutralnym?
6
@AxelF Myślę, źe nikt nie kwestionuje jego zasług i tego że jest legendą, ale to nie oznacza, że nadal jest najlepszym wyborem dla Atletico. Zrobił dla nich bardzo wiele, pewnie więcej niż daiby radę inni trenerzy, na tamte czasy był trenerem idealnym dla nich, ale piłka nożna się zmienia, czasy się zmieniają i w tym momencie myślę, że inni trenerzy mogliby dać więcej Atletico. No ale to już ich problem.
8
@ojWojtek Uderz głową w piłkę a później w słupek skoro dla ciebie to żadna różnica. Miał naturalnie ułożoną głowę do wybicia, więc od uderzenia piłki nie miało prawa mu się coś stać.
9
Nie rozumiem tej zasady i interpretacji. Ja uważam, że dobra decyzja sędziego. Czyli co? Teraz wystarczy nastawić głowę, wygłówkowac piłkę i się położyć żeby przerwać akcję tak? Ja rozumiem jakby mu nie wiem np kolega z jego drużyny wszedł nogą w w głowę, to oczywiste, że trzeba odrazu przerwać grę, ale nie po uderzeniu piłką i to jeszcze nawet nie w twarz ani potylicę.
2
@BarcaKings965212 Nie tylko krajowy, bo w Europie też półfinał to super wynik. Za wszystko sie dostaje kase, a ciągle nie wystarczająco, więc albo nagrody są zbyt małe, albo przepisy zbyt powalone.
1
@4Fabregas4 Ty pracujesz za darmo tak? Ja nie mam nic przeciwko jak piłkarze wiedzą, że są u schyłku kariery i chca jeszcze się dorobić na konieć, bo po karierze już tyle zarabiać nie będą. Nie rozumiem takich piłkarzy jak Bułka, który może coś osiągnąć jest na początku swojej drogi i wybiera kase, wtedy przyznałbym ci rację, ale Inigo wywalczył sobie całą swoją karierą, nie tylko tą w Barcie, możliwość decydowania o sobie i o jego priorytetach. Droga redakcjo czy nie możecie typa zbanować? Bo już rzygam jego komentarzami, a po każdym artykułem na tej stronie muszę czytać jego wypociny, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i podejrzewam, że nie jestem odosobnionym przypadkiem.
5
@4Fabregas4 Fajnie wiedzieć, że masz takie informacje. Ja się zastanawiam co ty tu robisz? Marnujesz sobie talent i informatorów... Powinieneś pracować w jakimś Mundo Deportivo czy Marce.
5
Komentarz usunięty
0
@DJ1992 Po co? Itak go nie zarejestrują xDDD
0
@Slot Strefe czasową też zmieniasz jadąc do Madrytu? A bierzesz pod uwagę, że ten mecz nie rozgrywamy z Madrytem tylko Villarreal do którego by jechali pewnie maks 3 godziny a polecą 10 zamiast tego? Do tego narazie to 1 mecz, a zaraz moga być kolejne i zamiast grać domowy mecz u siebie będziemy leciec 10 godzin do stanów i zamiast mieć prawidzych cules robiących doping będziemy mieć Amerykańców w koszulkach Barcy z hot dogami w gębach i zastanawiających się o co chodzi w tym sporcie.
0
@Filipem Ja mówie ogólnikowo, narazie to jest 1 mecz, a za chwile wymyślą że będzie to 5 meczy w sezonie i to już robi ogromną różnicę.
0
Tebas jak zawsze sra we własne gniazdo. Gość nie rozumie, żw przy takim natłoku meczów dalekie podróże do USA, żeby rozegrać ligowy mecz przyniesie więcej strat niż zysków. Oczywiście federacja zarobi, ale ucierpią na tym drużyny i poziom piłkarski, a co za tym idzie słabsza gra w Europejskich Pucharach, szybsze odpadanie hiszpanskich drużyn z powodu nadmiernej eksploatacji i przez to prestiż LaLigi tez ucierpi...
0
@Coveta Ja właśnie czuje, że Rashfor będzize niewypałem. Cóż, zobaczymy za jakiś czas kto miał rację.
1
@rodineusz Mamsz racje, ale tutaj klub też musi iść na pewne ugody, bo oddając mu opaske zapewnili sobie miejsce w finansowym fairplay, więc bądź co bądź tu niemiec rozdawał karty. Co nie zmienia jednak faktu, że zarząd robi wszystko na odwrót. Powinni pierwszo zrobić miejsciebw ffp, a później robić transfery.
1
@Coveta Jestes kibicem Barcy czy Lewego? Bo jeśli Barcy to nie powinno cię to martwić kto gra na 9tce jeśli ma forme i strzela. Jakby Torres miał lepsze wykończenie to wolalłbym go 100 razy bardziej niż Lewego, bo nie stoi w miejscu i czeka na podanie tylko jest ruchliwy i tworzy więcej przestrzeni. Jedynie ta skuteczność pod bramką... A co do Rashforda to od początku jestem sceptyczny co do niego i myślę, że w najlepszym przypadku będzie podobna sytuacja jak z Felixem, ale może mi zamknie gębe. Zobaczymy.
4
Jak dla mnie, beznadziejne....
0
@Yoshi94 Tylko, że z czołówki światowej nikogoo nie dorktknął covid tak jak nas, więc nadal twierdzisz, że to wina tylko loterii czy jednak słabego zarządzania? Ja wiem, że wszystkiego nie da się przewidzieć, ale jak czymś zarządzasz to musisz brać pod uwagę, że może pójść cos nie po twojej myśli i dotyczy to zarówno prowadzenia żabki jak i klubu piłkarskiego obracającego miliardami.
2
@lukasoon15 Wiesz dlaczego krytykują? Bo klub, mimo że to zabrzmi dziwnie to nie tylko mecze. Klub może grać świetnie na boisku ale jak odwala przeróżne akcje poza nim no to kibice tego klubu się za ten klub wstydzą i żadne wyniki tego nie przykryją, a inni kibice piłki nożnej zaczynają nasz klub nienawidzić za takie akcje i naciąganie przepisów bo w ich oczach to nie fair i mają trochę racji. Bycie dumnym z klubu to nie tylko wygrane trofea, to cała otoczka wokół klubu, a fairplay w sporcie jest równie ważne co wyniki. Dlaczego PSG tak mało osób lubi? Bo myślą, że mają kase i za kase wszystko sobie kupią, nie zważając na nic ani na nikogo, obstawiam że też jesteś w tej grupie. A nas zaczynają wszyscy nie lubić za różne dziwne krzywe akcje które dzieją się wokół klubu.
0
@PJ777 Też mnie Laporta często irytuje, ale zwalanie wszystkiego na niego jest nie fair. Tutaj nie nasza strona zawiniła tylko druga.
4
Oni chyba firme na przebudowe stadionu to z OLX brali w kategorii złota rączka.
12
Jak kiedyś Flick odejdzie to chętnie zobaczyłbym znowu Luisa u nas.
2
To wiadomo kto wygra. Oby tylko nie doszło do serii jedenastek.
0
@Litman Dokładnie, zamiast kupować jakieś plany B,C,D i E to zaoszczędźmy lepiej te pieniądze i podreperujmy budżet.
1
@difranco Jak mamy brać Rashforda zamiast Diaza, to wole nie mieć nikogo. Też uważam, że jest za drogi, ale na Rashforda nie dałbym nawet złotówki, nawet na pensje. On jest beznadziejny, zmarnowany talent.
2
@czarnyMS Moje zdanie to nie kwestia ambicji, bynajmniej nie w każdym przypadku. Czy w tym? Ciężko ocenić, okaże się, ale takiemu de Rossiemu przez to, że został w przeciętnym klubie nie można mówić, że to przez brak ambicji, ale miłość i lojalność do klubu, która jest coraz rzadsza wśród zawodników. No ale sposób w jaki Nico zabawił się z Barcą jest godny największej świni w Footballu.
5
Kawał gnoja. Cała moja sympatia do niego uleciała. Rozumiałbym jakby to Barca o niego zabiegała a on od począrku był na nie, to nawet bym docenił lojalność bo to rzadkość w dzisiejszych czasach, ale sam całą akcje zainicjował, klub skupił się na tym projekcie priorytetowo odpuszczając inne operacje, a ten sie na nas wypiął. Mam wrażenie, że on od począrku taki miał plan i była to tylko gra o wyższy kontrakt. Mam nadzieję, że Camp Nou zgotuje mu powitanie. Więcej jego tematu w tym klubie byc nie powinno.