Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Tak jak pisałem po klasyku, to nie Real jest mocniejszy tylko Barca dużo słabsza w porównaniu do zeszłego sezonu.
0
@Cule1797 Jestem takiego samego zdania.
0
@Cule1797 Nie mówię, że Lewyw jest świetny bo ood dawna piszę, że jest za słaby na Barcę, wieku nie oszukasz, nawet najlepszym przygotowaniem fizycznym, ale on itak zrobił dużo w tym względzie. Inni zawodnicy już po 30 zaczynają mieć problem by rozegrać pełne 90 minut meczu na dobrym poziomie.
3
Pytanie które należy sobie przede wszystkim zadać i na które nikt tak naprawde nie zna odpowiedzi, to czy Kane w wieku 33/34 lat będzie dalej tak dobrym zawodnikiem jakim jest teraz i jakim był Lewy. Wszyscy myślą, że jak Lewy dał rady to on też, tyle ze Lewy to tytan pracy jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne i dbanie o ciało i dietę, w tym aspekcie to z CR7 są wzorami do naśladowania i to przesądza o ich długowieczności i małej ilości kontuzji podczas kariery. Z tego co się orientuję Kane już trochę kontuzji w karierze miał i nie jestem przekonany czy jest na poziomie Lewego jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne.
0
Obawiam się niestety najgorszego. Juz w tym momencie jesteśmy w głęboki kryzysie, a podejrzewam, że bez Pedriego przez te półtorej miesiąca Real odskoczy nam na 10 punktów a w Champions League też wypadniemy poza 8. Obym się mylił, ale ta drużyna już nieraz pokazywała, że jak Pedriego nie ma na boisku to nic nie funkcjonuje.
0
@Dejvo Tak, za to co osiągnął i za to jak sie prezentuje poza boiskiem i na boisku. Nie jest takim clownem jal Vini. Oczywiście, że czasem ma z nami na pieńku, ale broni swoich barw klubowych i zawsze będzie naprzeciwko nam, co nie znaczy że mam go za to odrazu nie szanować. Wiem, że niektórzy na tej stronie nie potrafią sobie wyobrazić jak można w ogóle kogoś szanować jeśli ma powiązania z Realem no ale cóż, to nie mój problem.
1
Życzyłbym sobie i Yamalowi, żeby miał tyle tytułów co Carvajal. Podejrzewam, że Dani ma więcej tytułów niż większość naszych zawodników razem wziętych. Jeden z niewielu zawodników Realu do którego mam szacunek.
0
@Karol145 Jak dla mnie to za mocni do gry defensywnej a za słabi do gry ofensywnej.
5
Ten Pan chyba zapomniał, że w latach 2008-2012 Hiszpania wygrywała wszystko co można, a to jak hiszpańscy piłkarze Barcelony i Realu skakali sobir do gardeł w erze Mourinho, to glupi żarcik Yamala przy tym to pikuś.
1
@turhiay Gdy zgarnęliśmy tryplet w 2015 mieliśmy potężną podstawową jedenastkę, nie gorszą ławkę i całkiem dobą sytuację finansową i instytucjonalną.
0
@Sebolinho W obronie nie ma za bardzo kontuzji, a gra w porównaniu do zeszłego sezonu dramatycznie.
26
Real w tym sezonie nie jest dużo lepszy niż w poprzednim, ale Barca jest dużo słabsza.
1
@sk13 On by się odnalazł w polskiej polityce i to bez względu na ugrupowanie.
1
@sk13 W tym momencie i nie mówię o tym meczu, ale w ogóle, to nie mamy ani obrony ani ataku ani pieniędzy.
1
@pau Włącz na tiktoku profil Yamala. Tam są wszystkie jego atuty i jedyne w ostatnim czasie.
5
Szkoda, że mamh plagę kontuzji, jakby nie to , to w połowie bym ściągnął Yamala. Byłby to dla niego cios w takim meczu, a moze coś by zrozumiał i zamiast gwiazdorzyć i udzielać kontrwersyjnych wywiadów by się wziął za trening.
1
@Gregor1899 Getafe powinno co mecz dostawać kary i to dużo większe niż za 20 sekund xD
1
@jamesbond6 Z tym więcej akcji sam na sam i więcej bramek też nie jestem taki pewny. Podobno będzirle to premiowało grę ofensywną, ale mi się wydaje, że sprawi to, że drużyny będą się bronić głebiej, przez co będzie więcej drużyn w stylu getafe i mniej sytuacji. No ale to wyjdzie w praniu.
0
Nie jestem za tą zmianą. "Ma wyeliminować milimetrowe spalone", przecież jak zrobią tak to wtedy milimetrowym spalaonym bedzie kiedy żadna część ciała uprawniona do zdobycia bramki będzie 2 mm przed obrońcą. Nadal, będą rysować linie, nadal będzie wszystko na styku, a jedyne co zmieni to jeszcze większy chaos w defensywach.
2
Mówienie, że nie oddamy Yamala za żadne pieniądze to albo podbijanie jego wartości, albo głupota. Oczywiście nie wyobrażam sobie, żeby miał odejść, ale jak ktoś zaoferowałby (co z góry mówię, że to nie możliwe) tyle kasy, żeby pospłacać wszystkie nasze długi i żeby klub mógł wyjść na prostą, to bym go sprzedał bez wahania. Jest już jednym z najlepszych zawodników świata, może przez lata zdominować złotą piłkę jak wszystko pójdzie dobrze, ale to tylko jeden piłkarz. Ważniejszy jest klub i jeśli na jego sprzedaży klub mógłby w końcu zacząć normalnie funkcjonować to jestem za.
2
@Exerion Dwumemcz z Interem był do wygrania, ale myślę, że w tamtym sezonie PSG nikt nie dałby rady. Wygrała z nimi Chelsea, ale to były inne rozgrywki już nie tak ważne i prestiżowe jak Liga Mistrzów i przede wszystkim inny moment sezonu, gdzir zawodnicy już bardziej głowami byli na wakacjach niż na meczu.
0
Nie ma to jak porównywać burgery nafaszerowane chemią, które nawet jak po roku znaleźlibyście za kanapą i opłukali, były by tak samo gotowe do spożycia jak przy zakupie z piłkarzami coraz bardziej przeciązanymi. Ale w sumie to mam pomysł. Skoro Tebas tak bardzo chce eksportować hiszpańską piłkę do USA to niech tam wyjedzie i sie stara tam o stołek. No chyna nikt lepiej hiszpańskiej piłki nie będzie reprezentować niż on, bo takiego szamba jak w hiszpańskiej piłce nie ma w żadnej innej lidze.
1
Jeśli jest to prawda to nawet nie wiem co powiedzieć... Jak zarząd może mówić trenerowi kto ma grać a kto nie... To może Deco niech jeszcze treneruje....
0
Pewnie mnie zmasakrujecie komentarzami, ale nie rozumiem jak profesjonalny piłkarz może być zmęczony już w październiku, sezon dopiero trwa 2 miesiące...
3
@Azazel_Pazuzu Prawnicy mogą cos ugrac bazując na przepisach a tutaj przepisy są tak ustalone, że nie możemy im nic zarzucić.
6
Moim zdaniem to był rzut karny. Araujo włożył nogę między nogi zawodnika rywala czym uniemożliwił mu bieg i dojście do piłki. Dla mnie chora i niezrozumiała decyzja to cofnięcie czerwonej dla zawodnika sevilli. Atak nogą na wysokości kolana... Jeśli to dla sędziego za mało to nie wiem co musi być na czerwoną... Chyba, że jest coś czego nie widziałem...
0
@dominiklsw Tak jak mówię, dobrze gra, narazie pod tym wzgledem mi zamyka usta bo byłem przeciwny temu transferowi, ale jak porównasz kogo ściągneliśmy a kogo straciliśmy to jesteśmy na minusie.
1
Czego się spodziewać? Żadnych wzmocnień, bo mimo wszystko mimo dobrej gry Rashforda to nie uważam, ten transfer za wzmocnienie. Pewnie jakby nie kontuzje to wchodziłby na końcówki spotkań, a straciliśmy najlepszego defensora poprzedniego sezonu w Barcy, a może i na świecie.
0
@RumbleDelivery Nie po tym meczu. To powinno zostać zrobione już dawno. To nie pierwszy taki mecz. Podejrzewam, że jakbym grał zamiast niego, to gorzej by to nie wyglądało.
0
Obrona dziurawa jak sito, a środek pola przegraliśmy przez to ataku w ogóle nie ma.