Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Joan Garcia nawet jak sam nie może obronić, to broni Martinem xD
6
A skąd u niego pewność, że będzie grał w Pucharze Króla?
1
@DavidVilla2305 Jak to kto? Nasz nieoceniony Ronald Araujo xD
2
@rodineusz Jest bardziej rdzennym Baskiem niż Wilfredo Leon polakiem (mimo mojego ogromnego szacunku do tego człowieka).
4
Jeśli go wypożyczymy to będzie strzał w stopę. Pójdzie na pół roku, będzie tam grać dzięki czemu pojedzie na mundial, a później już mu na niczym nie będzie zależeć i niech zapomną, że odejdzie. Teraz mamy jeszczr jakieś karty po swojej stronie. Jak mamy go wypożyczać, to lepiej żeby został.
3
Jak mają wydawać kase na tą słabą pokrake to lepiej niech nikt nie przychodzi.
14
@addept Byle jak najpóźniej. Wole żeby nam zawalił 38 kolejle Laligi w której wszystko jest rozstrzygnięte niż jakiś ćwierćfinał z PSG...
6
Tak z czystej ciekawości, miał płacone za te tygodnie? Może walnął coś na wzór L4? Czy tak poprostu sam sie stwierdził, że nie będzie chodzić na treningi i klub mu za to płacił.
1
@MatBac1991 Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi. Zawsze jak przyjeżdżamy do rodziny na święta to z Ojcem i Bratem wypijemy flaszeczke, ale nikt nigdy nie jest pijany. Oczywiście wystarczy wypić pół kieliszka, żeby być pod wpływem, ale co innego być pod wpływem i zdychać na drugi dzień i odwalać różne rzeczy podczas picia, a co innego wypić kulturalnie dla towarzystwa i tak jak się do stołu usiadło tak wstać i odejść o własnych siłach i idąc tak samo prosto jak się przyszło. Pić trzeba umieć, jeśli ktoś potrafi i wie kiedy przestać to nie mam nic przeciwko, to jest od każdego sprawa indywidualna, tak jak papierosy i inne rzeczy. A jak ktoś się scheleje tak, że później wstać nie umie i sika pod siebie no to już ktoś taki nie powinien w ogóle pić, bez różnicy czy to święta czy zwykły dzień.
1
@sylwa-3 A 38 letni Lewandowski , który człapie na boisku a nie biega to pełno etatowy napastnik tak? 10 lat temu tak, ale nie teraz, ale niektórzy się tutaj zatrzymali w czasie.
1
@MesQueUnClub_87 Od czasów przyjścia Lewego i Szczęsnego to mam wrażenie, że więcej tutaj jest kibiców tej dwójki niż samej Barcy, dlatego czekam na czasy, aż znowu nie będzie żadnego Polaka w składzie mimo całej symaptii dla Wojtka i szacunku dla Roberta.
0
@PerroHerro Dzięki Bogu twoim komentarzem, też sugerować się nie będą.
1
@AduŚ07 Fakt, ale pomijając zeszły sezon to ostatnie 4/5 sezonów to chyba nikt tego nie brał na poważnie. W tym sezonie z taką obroną też raczej szans na to nie widzę, ale miło by było jakbym się pomylił.
0
@T^L Wydaje mi się, że klubu nie uda się doprowadzić do stabilności finansowej ani przed kolejnymi wyborami ani jeszcze przed następnymi.
0
@Krzyniu A Monaco to jakas potęga?
0
@patrickjacob Tylko, że wszyscy wiedzą jaki poziom reprezentują hiszpańscy sędziowie, nawet jak ktoś nie ogląda LaLiga i też wszyscy wiedzą, że decyzje to loteria na korzyść lub niekorzyść jednej bądź drugiej drużyny. Wszyscy z wyjątkiem tej grupy białej z madrytu, w której czy jest dobra decyzja czy zła, zawsze jest oceniane jako spisek przeciwko nim, tylko nie wtedy kiedy sędzia się myli na ich korzyść, wtedy nagle nikt niczego tam nie zauważa.
0
@piJohn Mioduski to jest kretyn. Ja dziwię się, że kibole Legii jeszcze go nie pogoniły xD
16
@tbas A bierzess pod uwagę, że 10 lat to jeszcze dziecko? Nikt nie jest bardziej szczery niż dzieci. Poprostu mówi co myśli i czuje, nie ma jeszcze rozkmin co lepiej powiedzieć a co nie, a mimo wszystko itak nikogo tutaj w tym wywiadzie nie obraził i dosyć dyplomatycznie odpowiadał.
1
Ma 10 lat a więcej oleju w głowie niż niektórzy na tej stronie, niekoniecznie 10 latkowie, nie wspominając już o białych.
9
Czy to o tym nieskazitelnie białym jak nieużyta podpaska klubie? Nie to nie może być prawda...
9
Myślę, że mając wybór Hiszpania vs Maroko czy nawet Polska czy każdy inny mniej znaczący w piłce kraj to dla 95% ludzi wybór jest prosty.
3
Myślałem, że w TVN, TV REPUBLIKA I TVP widziałem już wszystko, ale RM TV bije ich wszystkich na głowę.
0
@europejczyk Niestety taki naród.
1
Komentarz usunięty
3
Ma chłop sporo racji. Jak nie dajemy największym gwiazdom odpoczywać w takich meczach to kiedy?
0
@xavi890 No o to chodzi. Zauważ, że trenerzy odnoszący największe sukcesy to Zidane i Ancelotti. Moim zdaniem to słabi taktycy, ale potrafią poklepać zawodników, pocieszać no i to gwiazdeczkom pasuje. W Realu potrzebna jest niania, a nie trener.
2
@xavi890 Trenera akurat mają genialnego, tylko cała reszta jest do dupy. Jak piłkarze są przeciwko ciebie, zarząd po porażkach publicznie cie nie wspiera, to zdajesz sobie sprawe, że jesteś totalnie sam w tonącym statku i nie masz szans tego odwrócić.
1
@RumbleDelivery Na ten moment dla Fatiego to nawet poziom polskiej Ekstraklasy jest za wysoki
0
@bary Olmo to nałapał więcej kontuzji w tym okresie w Barcy niż Lewy przez całą karierę.
3
@Foesum O to chodzi, ja mam pełny Szacunek do eoberta za całą karierę, kibicem Barcy jestem od zawsze, ale Robercikowi zawsze dobrze życzyłem i jak grał w Lechu i Dortmundzie i Bayernie, jak przyszedł do Barcy bardzo się cieszyłem, a teraz jestem uważany za wielkiego hejtera Lewego tylko dlatego, że nie mam klapek na oczach i potrafię przyznać, że to nie ten Robert co kiedyś, a inni się jakby zatrzymali w czasie i nie potrafią dojrzeć, że Lewy już jest na ten moment poprostu za słaby na ten poziom.