Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobertNieLewandowski Startuje na urząd prezydenta, to już powinno wystarczyć żeby się zamknął i coś sobą reprezentował.
0
Laporta powinien trochę zluzować z tymi komentarzami na temat Realu. Wygląda ostatnio to trochę tak jakby miał jakiś kompleks. Mam to gdzieś czy mówi prawdę czy nie na temat białych, ale swoją osobą i funkcją reprezentuje nie tylko siebie, ale i klub i to co on powie to jakby powiedział cały klub. Real żyje sobie w tym swoim świecie kompleksu Negreiry, pokrzywdzonych przez France Football, Uefe, Fife sedziów i ogólnie cały piłkarski świat jest przeciwko nim, ale to jest ich problem. Takimi komentarzami Laporta sprawia, że ich problemy stają się naszymi problemami i zamiast świat się z nich śmiać to śmieje się z nich i z nas. Prezydent, nie ważne czy Państwa czy klubu, oprócz zarządzania powinien coś sobą jeszcze reprezentować.
2
Mam wrażenie, że Barca robi transfery bez angażowania skautów i obserwacji gry i sytuacji danego zawodnika, troche jakby grali w FIFE.
0
@Tomek54321 A czy on pisał, że Laporta to super prezydent? Poprostu wybór między nimi to jak wybór między dżumą a cholerą, a w takim przypadku chyba lepiej wybrać co się zna bo wie się czego spodziewać, a nie ryzykować że będzie jeszcze gorzej.
1
Ty chcesz być prezydentem Barcy czy Messiego?
0
@MaroBrd Ogólnie też przejrzałwm twój profil i po komentarzach widzę, że jesteś nie z tej strony i kibicujesz Realowi. Odrazu mówię, że nie mam nic do tego, mamy odmienne spojrzenia na różne sytuacje, kibicujemy różnym drużynom, dwóm największym rywalom i to normalne. Dopóki nie ma chamówy i jest kontruktywny dialog i bitwa na argumenty to przeciwko takim nie mam nic na tej stronie. Gorzej jak przychodzą kibice z waszej strony i obrażają nas i nasz klub, tego nie trawe, ale to też działa w dwie strony i kibice Barcy tak zwani też wchodzą na waszą i z wami szukają specjalnie zaczepek i spiny.
0
@MaroBrd Jeśli jestem oskarżony o pobicie kogoś przez media i jakiegoś piłkarza to zaprzecz temu. Mówie, że faktycznie była jakaś tam spina, padło mnóstwo różnych nie fajnych słów, ale nikogo nie uderzyłem. A w ogóle powiedziałeś, że wtedy nie widziałeś, żebym stanął w obronie Valverde. Skoro się już pofatygowałeś i przeleciałeś moje komentarze, to czy znalazłeś jakąś moją wypowiedź w której się w ogóle udzielałem na ten temat? Nie wykluczam, że tak było, ale nie pamiętam, a mimo wszystko wydaje mi się, że przy tej sprawie za bardzo się nie udzielałem, bo w tamtych czasach w ogóle mało się tu udzielałem. Jeśli faktycznie Baena naśmiewał się z nienarodzonego dziecka Valverde to faktycznie należało mu się dać w pysk i to dużo mocniej niż dostał. Bo rozumiem próbę wyprowadzenia rywala na boisku z równowagi, ale są jakieś granice. Na miejscu Valverde zrobiłbym to samo, albo może nawet i mocniej, co nie zmienia faktu, że pewne granice przekroczył. Rozumiem go, ale postąpił tak, a nie inaczej to musi podjąć konsekwencje. Baeny tutaj też nikt nie złapał, że mu tak powiedział, nie było dowodów( chociaż tutaj myślę, że akurat większość normalnych w wersje Valverde wierzy) co nie zmienia faktu, że wiara a dowód to dwie różne rzeczy. Valverde skoro dostał ileś tam meczów zawieszenia to pewnie były dowody wystarczające na to co zrobił. Wracając jeszcze do sytuacji z meczu z Lizboną. Załóżmy, że jest tak jak mówi Mbappe, że ten nazwał Viniego małpą. Nie wiemy w jakim to kontekście było. W dzisiejszych czasach jak powiesz do czarnego małpa, to odrazu jesteś chorym rasistą, ale jak powiesz do białego małpa to nic. Jestem przeciwko rasizmowi, ale nazywając kogoś małpą nie musisz mieć na myśli koloru jego skóry, tylko jego zachowanie, że robi z siebie małpę, że poprostu pajacuje. Ja nigdy nie obraziłem kogoś ze względu na kolor skóry, co nie zmienia faktu, że dosyć często używam tekstu w stylu małpa, właśnie przez wzglad na zachowanie danej osoby.
3
Z taką obroną jaką aktualnie mamy, to nawet Legia by ze 2 bramki strzeliła.
2
@MagdJanko Masz 100 % racji i cieszę się, że nie wszyscy jeszcze dali się ponieść tej rasistowskiej nagonce. :)
2
@MaroBrd Tylko, że Fede się tego nawet nie wypierał, nawet się do tego przyznał i przeprosił, więc o czym rozmawiamy?
4
Wszyscy gnoją tego z Benfiki bo Vincius poczuł się urażony i Kylianek powiedział, że zrobił nieładnie, ale nikt nie pomyśli, że Vini też mógł mu cos powiedzieć. Bo jak to? Przecież Vini? On nie prowokuje.. On jest zawsze grzeczny i kulturalny... Jak nie ma dowodów, na to co kto komu powiedział, to jak można wskazywać winnego?
1
@MagdJanko Sam Mbappe powiedział, że ten Prestianni podobno powiedzial na Viniego małpa. No i co z tego? Od kiedy kurcze małpa to określenie rasistowskie. Nie wiem albo ja żyję w innym świecie albo nie wiem. Dla mnie zawsze od dziecka nazywało się kogoś małpą nie przez kolor skóry tylko jak się zachowuje, coś jak pajac albo clown.
0
@Krzysiek872 Zauważ że przy wszystkich czarnoskorych osobach tak jest, mają specjalne traktowanie. Ja naprawde nie mam nic do czarnych, nie jestem rasistą, mógłbym mieć kumpla, przyjaciela czy żone czarnoskórą, bo uważam że też są piękne czarne kobiety, ale przez różnego rodzaje uprawiania polityki i nagonke, to z czarnoskórych w tym świecie zrobiło się święte krowy, którym zawsze trzeba przyznawać rację i którym trzeba za wszelką cenę wynagradzać to co w przeszłości im się stało. Tyle, że nie tylko oni byli prześladowani, żydzi też byli prześladowani (chociaż ich akurat nie lubię), podczas różnych wojen różni ludzie byli prześladpwyani i na tle religijnym i na tle tego z jakiego kraju są, więc nie róbmy z czarnych takich męczenników.
0
@Cule1797 Odpowiedz jest jedna i oczywista przecież. Negreira xD.
0
@kamillek88 Przed tym meczem jeszcze większość tych de...ili na ich stronie chciało powrotu Mourinho, teraz z tego co widzę już go nie chcą bo powiedział prawde o Viniciusie.
0
@Sebolinho Nie wiem czy jest jakaś liga na świecie, w której sędziowie mają tak duzy wpływ na końcowy układ tabeli. Jakby sędziów na boisku nie było obraz wiele by się nie zmienił.
1
@Mario999 A za co chcesz ten skład wymieniać? Więcej dzwigni nie znajdziemy. Niestety jesteśmy w dupie na długie lata, bo trochę to potrwa zanim się uprzątnie ten finansowy bajzel...
0
Zajebista taktyka, piłla na skrzydło do Fermina i wrzuta... Takiego footballu by Polska reprezentacja się nie powstydziła...
0
@mikke Spoko, chwilowo nie ma go nawet kto zwolnić xD
0
@Natanael Z takim składem to Guardiola też nic jie ugra.
0
@pax Niestety prawicowemu motłochowi tego nie przetłumaczysz bo w Republice mówią inaczej. Nie jestem zwolennikiem imigrantów, ale nie twierdze też, że imigracja to tylko przestępczość. A w ogóle to Polska nie ma problemów z imigrantami? A Ukraińcy to nie imigranci? Czy imigranci muszą być czarni żeby byli uznawania za imigrantów? Tak czy siak jesteśmy zalani napływem imigrantów jakieś 4 lata temu... Uważam, że mamy ich za dużo i nie dlatego, że mam coś przeciwko, ale nasz system poprostu nie wydala. Z kolejek w szpitalach po pare lat zrobiło się paredziesiąt lat, ja musze opłacać synowi prywatne przedszkole, bo w publicznym nie było miejsc...
0
@tbas Piszesz, że nie ma co marnować siły na puchar króla i w sumie rozumiem taki tok rozumania, ale w takim razie lepiej już odpaść w 1/8, żeby więcej wolnego mieć i mniej meczów do rozegrania a nie w półfinale gdzie potencjalnie potem już jest tylko finał.
0
@tbas Takie myślenie ma sens w 1/8, a nie w momencie kiedy co najwyżej finału nie zagrasz.
1
@DragonxNF Ja bym powiedział, że to komplement.
0
@Sulimo Smacznego. Spoko itak mają lepszy skład niż Legia xD W tym momencie to może nawet od nas też xD
0
@Messiah10 W klubie Panuje optymizm!!
0
@Ptasior Nie ta Barca, nie te czasy. Rzadko kiedy nie wierzę ale tym razem to ten moment.
1
Dopóki nie będziemy mogli przeprowadzać normalnie transferów, dopóty nie mamy co nawet marzyć o jakiejkolwiek lidze mistrzów, chyba że w hokeju na rolkach. W podstawowej 11 conajmniej 4/5 piłkarzy jest za słabych na ten poziom.
1
Japierdo.... De Jong już mnie wku.... tymi świecami w pole karne...
0
@ArcziArtt A czy ja mówie, że Balde zagrał dobrze? Ale Cancelo od powrotu wcale lepiej nie gra, jak twierdzisz inaczej to chyba meczów nie oglądałeś.