Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za takie coś powinni go minimum na pół roku zdyskwalifikowac i to na wszystkie rozgrywki. A nawet cały sezon bym mu dał. Totalnie mu odwaliło.
1
Moim zdaniem to nawet za połowę jego aktualnej pensji jakby został to wciąż o dużo za dużo, dlatego niech sobie odchodzi.
3
@Aequlibre No a myślę, że w zawodzie sportowca wszystko zaczyna się od wiary w siebie, to podstawa. Bez tego nic się nie osiągnie. Pierwszo głowa, poźniej reszta.
0
@kleju83 Myślę, że przy takim stylu tak wysokiej obrony, nawet najszybsi obrońcy nie nadąrzą za niektórymi skrzydłowymi i napastnika np Lookman czy Mbappe. Bo trzeba brać pod uwagę, że obrońca, żeby zaczął biec to musi jeszcze się obrócić, a w tym momencie zawodnik drużyny przeciwnej jest już w pełnym biegu. Podsumowując, to przy takim stylu gry nie wiem czy jest obrońca, który da radę.
3
Ja bym oprócz tej trójki wywalił jeszcze Christensena bo jego itak ciągle nie ma i Balde, aczkolwiek nie wiem czy nas będzie stać chociaż na napastnika, nawet jeśli to obrońce będzie jeszcze bardzo trudno ściągnąć, a do tego lewego obrońce to już jest niewykonalne.
0
@Zaglloba Masz dużo racji w tym co piszesz, tylko to nie sędziowie są źli a system. Tak jak mówisz wszystko jest kwestią interpretacji, to jest chore, bo do każdej sytuacji są dopisane wyjątki typu nie damy drugiej żółtej dla Atletico i karnego dla Barcy bo zawodnik lapiący piłkę nie był świadomy, że jest w grze. Tak samo wczoraj jakby Vincić nie zapomniał, że Camavinga ma kartkę to pewnie drugiej by mu nie pokazał. I później robią się nieporozumienia. Powinni to bardziej ujednolicić, jest ręka to jest ręka, nieważne w jakich okolicznościach. Jest faul na żółtą to dajemy żółtą, a nie oszczędzamy bo ma już kartkę.
0
@DaniElCule Z 1 pucharem za La Ligę. Superpuchar jest prawie tak samo ważny jak Puchae Gampera.
1
@zwolaczek Bo przecież kibice, którzy kochają Barce i pamiętają jak Real zachodził Barcie za skóre w przeszłości (i nie mówię tu o wynikach sportowych) przez co nienawidzą tego klubu i nie chcą żeby Real gdziekolwiek osiągał lepsze wyniki niż Barca to już nie są prawdziwi kibice tak? A może to ty nie jesteś prawdziwym kibicem skoro cię nie interesuje największy rywal Barcy? Ja rozumiem możesz się skupiać tylko na Barcie i nic innego cie nie obchodzi, ale to nie obrażaj innych kibiców tylko dlatego, że ty tak masz...
3
@Zaglloba Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że VAR moze wchodzić do akcji tylko przy bezpośredniej czerwonej lub jej braku. Do żóltych nawet jak to jest druga żółta to Var już nie może wchodzić.
0
@Cules69 Przesunąć Raphinie na atak tylko po to by kupić lewoskrzydłowego za którego damy tyle co za nowego napastnika. Najgłupsza rzecz jaką czytałem.
4
To nie Musso uderzył Fermina tylko Fermin wpadł w Musso, bez przesady... Ta strona się zaczyna robić gorsze niż RM Tv i strona prześcieradeł.
1
Fajnie, że znowu powalczyli, że znowu byli blisko, ale co z tego? Znowu dopuszczamy do sytuacji, w której musimy odrabiać... Wszyscy sie podniecali szczególnie w zeszłym sezonie, że nikt nie robi tak remontad jak Barca, tylko czy ktos sobie zadał pytanie czemu? Bo inne topowe drużyny nie muszą tak często odrabiać... Ten dwumecz nam przegrala obrona i myślę, że to nie jest nawet aż tak wielka wina Cubarsiego, Erica czy Kounde, to jest wina Flicka i uparcia się na wystawiania tak wysoko lini obrony. Wszystko co złe w tym dwumeczu zaczynało się od zbyt wysokiej lini obrony...
0
Brawo! Jedziemy dalej!
0
Dobra przyjmuję zakłady. W której minucie kartka dla Gaviego? XD
5
Ja jestem totalnie rozdarty. Z jednej stroby ciągle sobie wmawiam, że nie ma szans, już odpadliśmy, a z drugiej w środku mnie podpowiada taki głos, że te chłopaki są w stanie to zrobić, że jeszcze jest szansa. Pewnie to trochę taki system obronny żebym nie cierpiał i nie był zawiedziony jak się nie uda. Przypomina mi się odrazu dwumecz z PSG, gdzie po pierwszym meczu też miałem tak samo jak napisałem powyżej, a w rewanżu po pamiętnym meczu wygraliśmy 6-1 i awansowaliśmy. Po bramce Sergiego Roberto płakałem ze szczęścia i byłem taki dumny z tej drużyny jak nigdy wcześniej. Żaden puchar Ligi Mistrzów nie dał mi tyle szczęścia i dumy co wtedy ten dwumecz. Liczę, że tym razem też jest to możliwe mimo innych czasów, innych zawodników. Dawać chłopaki po marzenia wasze i nasze!
0
@dzefrej234 Gavi bez żółtej to jakby prostytutka była dziewicą.
0
@Midast A ja bym postawił na Fermina zamiast Olmo bo to nie boi się uderzać z dystansu, a jutro przy zamurowanym Atletico może to być zbawienne.
0
@MagdJanko Po wtorku to może być już dla nas koniec sezonu, bo liga praktycznie pyknięta, a w Lidze Mistrzów zaraz prawdopodobnie odpadniemy. Moim zdaniem po takim prezencie or Realu trzeba bylo zrobić to samo i dać odpocząć chociaż kluczowym zawodnikom.
0
Wybór między dżumą a cholerą.
2
Moim zdaniem Barca powinna skorzystać z prezentu i wystawić totalnie rezerwowy skład na Espanyol. To jedyna nadzieja na rewanż z Atletico
4
Jedno jest pewne, od teraz co roku jak dojdziemy do ćwierćfinału to stawiam na sts, że będzie czerwona dla nas.
2
Też mnie wkurzył, ale bez przesady. Jakbysmy mieli każdego wywalać za błędy to nie mielibyśmy kim grać.
1
@Remi70 Oby to go czegoś nauczyło, wkurza mnie tylko, że to zawsze przydarza się w cwierćfinale Ligi Mistrzów...
0
@Mak200 Wiesz jaka jest różnica miedzy sytuacją Barcelony a Realem? Real mimo słabej formy wie jak grać z najlepszymi drużynami, jak nie zdominują rywala to się cofną i wyczekają, jak nie mogą mieć posiadania to zagrają z kontry, a Barca nie ważne naprzeciwko komu gra, zawsze próbuje grać tak samo, w tym przypadku takie granie przez Barcę Atletico pasowało bo idealnie wpasowało się w to co Atletico ma najlepsze czyli szczelna obrona i dluga piłka za obrone i wyjście sam na sam. W tym meczu wystarczyło się trochę cofnąć, żeby Atletico wybić najmocniejsze atuty to nie po co.. Jakbyśmy grali naprzeciwko PSG to pewnie też próbowalibyśmy grać tak samo, mimo że nie mamy takiego samego potencjału jak oni. Z najlepszymi drużynami trzeba się dostosować, Real to umie, a my zawsze jesteśmy naiwni.
0
Po co nam obrońcy skoro itak stoją na połowie boiska. Cholernie szanuję cie Panie Flick, ale trochę mnie ostatnio irytujesz.
1
@Remi70 To się nazywa cwaniactwo. Cubarso był ostatnim obrońcą, nie miał prawa go nawet dotknąć.
0
@Mak200 Zobaczymy za tydzien, jak nie będe mieć racji to odszczekam to
0
@ap0f1s On mógłby mieć i 15 napastników a itak by nie podał.
0
Stało się to co przed tym dwumeczem przeczuwałem, ale bałem się o tym pomyśleć, już tradycyjnie Atletico w lidze mistrzów nas kopie po dupie a my nic.
1
@Czarny19 Też o tym pomyślałem. I tak od 11 lat...