Metalowy14
Dołączył/a: kwiecień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACRAB95 Modrić i Ronaldo jeszcze zanim dotarli do Madrytu to byłi już wybitni, a to że w Madrycie wskoczyli na jeszcze wyższy poziom, nieosiągalny dla wielu to już inna kwestia, ale przed Madrytem już byli na wysokim poziomie. Rashford z kolei od 10 lat słysze o nim, że ma potencjał na super grajka, i tak naprawde przez te 10 lat poza może 2/3 sezonami to nic nie pokazywał.
4
@Soetie Mózgu nie masz od urodzenia czy go zgubiłeś po drodze? Może sam się sprzedaj stronie prześcieradeł? I napisał to przecież ten który twierdzi, że pisze regularnie bzdury z czego ty to pewnie jestes jakimś mesjaszem piłki nożnej...
7
Już wolę żeby zostało jak jest. Może milimetrowe spalone bywają upierdliwe, ale jeśli przekracza to jest czarno na białym, że przekroczył. Pozostałe 2 pomysły to podejrzewam znowu będzie kwestìa interpretacji czy już jest wystarczająco wysunięty by odgwizdać spalonego, a mamy już zdecydowanie za dużo przepisów zależnych od interpretacji.
0
@ACRAB95 Potencjał to można mieć w wieku 17- 23 lata, a nie w wieku 28 lat. W tym wieku to powinno się już być dawno ukształtowanym piłkarzem, a on nie jest.
0
@Rupert_Haubica Mówisz o tym samym Tebasie, który bardzo dba o to, żeby kluby się za bardzo nie zadłużały? xD
10
Po ludzku mi szkoda chłopa. Uważam, że ma papiery na świetnego trenera, tylko trafił do złego środowiska... W szatni rządzą piłkarze, a poza szatnią Perez...
0
@michalgajdek Czerwona de Jonga wzięła się z głupiej straty Yamala. De Jong też zawalił przy tym bo nie wiem po co tą noge tak wysoko podnosił, ale większą winę za to mimo wszystko w moim odczuciu ponosi Yamal. No i to co mnie irytuje w nim cały sezon tak i w tym meczu, ciągle wchodzi w dryblingi zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów i zazwyczaj kończy się to stratą piłki, rzadko kiedy w ogóle strzał z tego wychodzi, tak było i w tym meczu, ale oglądne ten filmik. ;)
0
@Soetie Możesz nie zgadzać się z moim zdaniem, szanuję to, ale czy ja cię obrażam?
0
6. Lamine co najwyżej nadaje się do podstawowej 11 drużyny rezerw, a nie pierwszego składu.
5
To jest właśnie ten Rashford, którego nie chciałem...
1
Jak Real strzeli to po meczu, a jak po meczu to będzie porażka imieniem Lamine
0
Debil... Poprostu debil... Jak zwykle przedłużył kontrakt i przestał myśleć...
7
Może mi jeszcze zamknie mordę, ale Lamine w tym sezonie nie jest nawet średni. Jest beznadziejny.
0
Niech wybierze co dla niego ważniejsze, Mundial czy pieniądze, jak pieniądze to niech siedzi u nas na ławce. Jak mamy opłacać większość jego pensji to jaki sens jest wypożyczenie?
0
@Variouspeak7 Dlatego Barca powinna postawić w tym okienku sprawę jasno, tylko transfer definitywny. Jak będzie mu zależało na Mundialu to pójdzie na to, choćby i do Lecha Poznań.
0
@Midast Moim zdaniem w poprzednim sezonie też grał egoistycznie, pierwszą połowę sezonu nie miał złej, ale jakieś wybitnej tez nie, w drugiej połowie sezonu już błyszczał, tylko dlaczego? Moje osobiste zdanie jest takie, że w drugiej połowie sezonu jak już przyszli poważni rywale jak Inter i inni i była możliwość odpadnięcia, to Yamal grał bardziej drużynowo, bo chciał przechodzić dalej, a dzięki temu był świetny. Kiedy już nie ma takiej presji na wynik to zaczyna mu się włączać tryb gwiazdora i staje się średniakiem.
1
Jeszcze niech dostaje minut na miarę pierwszego składu i będzie dobrze. Jeśli mogę coś zarzucić Flickowi to właśnie to, że za mało na niego stawia.
30
Ciekawe czy RM TV o tym wspomni.
0
@Variouspeak7 Po Mundialu będzie miał cel spełniony czyli jedynka na Mundialu w bramce i myślisz, że później będzie się gdzieś wybierać? Będzie mógł siedzieć nawet na trybunach i kase pobierać.
0
@David_Martin Dokładnie
0
@oyche O, jak najbardziej.
12
Podoba mi się dzisiaj Rony, widac u niego pewność siebie, i nie ucieka od brania na siebie odpowiedzialności. Musi dostawać więcej szans.
6
@Arnokk Niech gnije w tym atlethiku to końca swoich dni :)
8
Mając tako wynik na miejscu Flicka Yamala bym zostawił do końca na ławce, Roony powinien grać cały mecz, żeby trochę załapał pewności, Pedri w przerwie do szatni i ściągnąłbym też Kounde i Raphinie. Niech odpoczywają.
1
@SaintTemplar Flicka pewnie też się trzymają skoro też to widzi co? Może ty powinieneś być trenerem?
1
@Ziperro Co po wykończeniu Lewego, które nadal jest na super poziomie, jak nawet nie ma okazji, żeby z tego korzystać? Bo albo jest nie w tym miejscu co powinien, albo w ogóle stoi i macha rękami.
3
Ferran jest zbyt słaby na Barcę, to nie ulega wątpliwości, ale w tym momencie itak jest lepszy od Lewego, dlatego wybór go w podstawowej jedenastce jest dobrą decyzją. To pokazuje też naszą nie najlepszą sytuację kadrową. Brakuje kilku wzmocnień na kilku kluczowych pozycjach.
1
@Pablozeusz No nie wiem, fajnie by było bo mu dobrze życzę, ale bardzo dawno nie grał i może mu brakować rytmu. Obym się mylił, ale jak mu mecz nie wyjdzie to radziłbym, żeby wstrzymać się z komentarzami, że do sprzedaży i tak dalej, bo poprostu ma prawo zagrać słabszy mecz jak nie ma rytmu meczowego.
7
News godny poziomu 12 latków...
12
Jedyny logicznie myślący w tym klubie