0

Hehe Llorente chce 50 baniek za Ville :-) Marca.com

0

BZDURA!!! Ten news nie informuje o tym że Villa zostaje w Valencii! Jeszcze nie ma info na temat tego jakie są decyzje po spotkaniu!

0

Ciekawe... Pewnie nie będzie żadnego komunikatu :-( A jeśli już to ok 20.00

Dzisiaj miała być oficjalna informacja ws. Keirrisona w Barcelonie a tu cicho.

0

Villa powinien się sprawdzić w Barcelonie z kilku powodów. Przede wszystkim będzie miał dużo więcej okazji do zdobycia bramek, tak jak miał Eto'o. Pomocnicy Barcy grają bardzo dużo piłek prostopadłych, które znajdują drogę do napastnika na szpicy, a Villa takich okazji raczej nie marnuje. Częstotliwość piłek w polu karnym rywala (tam gdzie "czai" się Villa) jest znacznie wyższa niż w Valencii. Kolejnym powodem jest doskonałe zgranie i rozumienie się z partnerami z reprezentacji (Xavi, Iniesta, Sergio B) więc pewne zagrania mają już obcykane :-)

Będzie dobrze, tylko trzeba Go kupić :p

0

No to ten tydzień zapowiada się emocjonująco i oby doszło do transferów o których tak głośno się mówi. Keirrison, Villa i L. Filipe w tym tygodniu? - OBY TAK

Bardzo bym chciał aby ten chłopaczek grał w Barcelonie beż żadnego wypożyczania. Atak na szpicy stanowiliby: Villa, Bojan, Keirrison i Henry. Eto'o pewnie odejdzie, więc zmiennikami Villi na szpicy byliby młodzi, głodni gry piłkarze, oraz Henry :D

Powodzenia K9

0

Grosz do grosza i będzie "kokosza" (L.Filipe) :-)

A niech robią co chcą byle by Go ściągnęli, bo moim zdaniem to najlepsza opcja transferu lewego obrońcy jakie do tej pory były.

0

PARODIA

Nie rozumiem jak taki klub jak Barca może robić takie szopki?! Skoro chcą tego obrońcę to niech się starają załatwić transfer jak najszybciej i brać się za inne ważne rzeczy a nie "bawią" się z Filipe i Deportivo już ładnych parę tygodni. Mało tego...transfer cały czas stoi w miejscu. Wiadomo chcą osiągnąć najkorzystniejszą dla siebie ofertę, ale bez przesady. Deportivo chce 14 baniek, zaoferujcie 12 i na pewno by się zgodzili. A Barca daje 8, potem 9 i na następny dzień jeszcze inna kwota.

ŻAL

0

He he... wolne żarty. Bez przesady!!! Ten piłkarz jest za słaby na Barce a w dodatku zupełnie nie potrzebny. W napadzie wystarczą: Villa, Bojan, Keirrison, Eto (jeśli zostanie), no i przecież rotacja sprawia, że Messi, Henry też grywają na szpicy, wiec temu panu już DZIĘKUJEMY!

0

no i prezentował ją Valdes :-)

0

mat 25 - KUPISZ

Ja pewnie też kupię hi hi :d Transfer jest już praktycznie przesądzony... Brakuje jedynie oficjalnego komunikatu w tej sprawie, ponieważ strony (Barca i Valencia) muszą dopieścić szczegóły transferu.

Dobrze że "sportowi ojcowie" Villi radzą Mu transfer do Barcy :D

0

To jest o wiele bardziej korzystna oferta przede wszystkim dla nas. Guddy u nas niemalże bez przerwy grzałby ławkę a tam sobie chociaż pogra. Kolejną pozytywną stroną takiej oferty jest pozostawienie Caceresa w Barcelonie i Keirrisona (o ile Go kupimy).

Czas pokaże jak to wszystko się potoczy...oby z korzyścią dla Barcy!

0

Puki nie ma oficjalnej informacji o transferach nie możemy cieszyć się z pozyskania Villi czy innych piłkarzy. Real też na dniach miał mieć Ribery'ego a onet informuje że Królewscy właśnie z niego zrezygnowali (co nie koniecznie musi być prawdą). To wszystko są zagrywki o których my nie mamy zielonego pojęcia, dlatego zostawmy decyzje i transfery z nimi związane prawdziwym fachowcom.

0

Jest to perspektywiczny, młody i dobry obrońca. Na pewno Jego transfer do Barcy wzmocniłby skład, a być może stałby się On podstawowym zawodnikiem teamu Guardioli.

Niech wreszcie Barca zaczyna się wzmacniać bo podobno mogą przeznaczyć na transfery 80 baniek, więc może starczy na Fabregasa Ville, Mate, Filipe, Mascherano bo Ribery jak przejdzie to najprawdopodobniej do Białych

Pozdrawiam.

0

Jasne że będziecie (czyt. będziemy) silniejsi, tylko do tych transferów musi dojść.

Moim zdaniem Barca powinna kupić: D. Ville, Mata (ponieważ Silva raczej nie do wyciągnięcia), Mascherano, Keiriisona, L. Filipe, i C. Fabregasa!

Kosztowałoby to trochę kasy, ale wzmocnienie byłoby naprawdę widoczne. Sezon będzie naprawdę długi i męczący więc ławka powinna być długa i wyrównana. Rotacje w składzie powodują, że drużyna przeciwna ustalając taktykę musi się sporo natrudzić, ponieważ nie wie jaką 11 wyjdzie Barca. Każdy zawodnik gra inaczej, dlatego jakby te transfery wypaliły jestem optymistą jeśli chodzi o sezon 09/10.

POZDRAWIAM

0

0

Twój koment jest żałosny i pewnie będzie BAN :p

0

Ostatnio pisałem, że do końca tygodnia Villa będzie oficjalnie piłkarzem Barcy. Tak sie jednak nie stało, ale jestem pewny na 100% że u nas zagra w tym sezonie. Gdyby nie miał zamiaru do nas przechodzić już dawno zakomunikowałby że zostaje w Valencii. Powiedział że moze przejsc tylko do Barcy, więc raczej klub i Villa osiągnęły już porozumienie. Zostaje tylko kwestia akceptacji i dogadania się na linii Barca - Valencia.

Co do oferty to jest to uczciwa i korzystna dla obu stron propozycja. Mata jest bardzo dobrym piłkarzem i raczej wzmocniłby nasz skład. Śledziłem mecze Valencii i Mata naprawde dobrze sobie radzi na boisku więc pozostaje przyjąć ofertę przez Valencie, sfinansować transfery, podpisać umowy i oficjalnie to ogłosić na co licze w najbliższych dniach.

POZDRAWIAM

0

Ten bedzie grał w podstawowej 11, który będzie lepiej się prezentował w danej chwili. Ostatnich kilka kolejek Eto'o nie błyszczał w lidze, więc w takiej sytuacji Pep stawiałby na Ville. Tak czy siak Guardiola na pewno ich pogodzi, o ile Samuel zostanie. Co do tego by Villa grał na stronie, nie jestem przekonany. Wolę Go oglądać wyłącznie na szpicy, a zagrywkę ze zmianą pozycji stosowałbym z Eto'o w składzie. No ale to tylko moje zdanie... czas pokaże jak to wszystko będzie wyglądało i czy Valencia się zgodzi. Oferta jest naprawdę dobra - aż za dobra.

0

Looky - większość zawsze będzie przekręcała nazwiska i nic na to nie poradzisz...niestety :p

Oferta jest naprawdę dobra i jestem pewny że transfer Villi dojdzie do skutku i zobaczymy Go w Barcelonie. Przy okazji ogra się Keirrison bo w Valencii raczej będą na Niego stawiać. Martwi mnie sytuacja z Eto'o bo nie ma żadnych informacji, a nie ukrywam, że chciałbym aby jeszcze z nami został.

0

Teraz ich Bogiem jest Karim he he

0

Żeby Valencia się zgodziła bo Villa jest nam potrzebny. No i męczy mnie już ta cała sytuacja z Villą... Eto'o też mógłby zostać. Zmieniali by się na szpicy a do tego (jak kupią lewego pomocnika) na szpicy od czasu do czasu może zagrać Henry no i oczywiście Bojan, który musi zacząć się ogrywać "na poważnie" bo za 2-3 lata to On ma być ostoją naszego ataku.

Ależ bym chciał żeby dzisiaj pisało "OFICJALNIE Villa w Barcelonie!"

PoZdRaWiAm

0

Dlaczego dla większości z Was oczywistym jest, że przyjście D.Villi do Barcy spowoduje odejście Eto'o? Przecież istnieje mozliwość, że bedziemy mieli obu napastników w kadrze na następny sezon. Przecież Villa bedzie musiał odpoczywać, a Bojan czy Keirisson nie dadzą takiej zmiany jak np. Eto'o. Tylko czy Eto'o i Villa bedą chcieli pełnić od czasu do czasu rolę rezerwowego?...raczej nie. Po Keirrisonie też nie wiadomo czego się spodziewać, bo to może się okazać zły transfer (odpukać!).

Mogliby grać z Villą na szpicy bez przechodzenia na skrzydło, ponieważ to lis pola karnego i wie jak strzela sie bramki, natomiast Eto'o z Messim zmienialiby się i siali zamęt w szeregach obronnych rywali. Uzupełnieniem byliby Bojan i Keirrison. Do tego kupić Filipe na lewą obronę i jakiegoś skrzydłowego i pozostaje udowodnić swoją siłę na boisku.

POZDRAWIAM

0

Już pingwinka nie ma :p

0

Nie wiem jak odbierze to sam Villa. Jeżeli ma poczucie humoru to zrozumie, że kibice Barcy chcą Go zobaczyć w koszulce blaugrana, natomiast jeśli jest tym zmęczony to może zrobić na złość i zostać w Valencii.

Liczę że mimo wszystko zagra u nas i Barca dogada sięz Valencia w sprawie tego transferu. Mimo to chcę, aby jutro o 11.00 Eto'o powiedział "zostaje na Camp Nou". Wtedy będziemy mieli 2 napadziorów, którzy nawzajem by się mobilizowali, oraz Bojana lub Keirrisona (zależy czy ten drugi będzie łączony w transfer Villi czy też nie).

Wierzę że następny sezon znowu będzie należał do nas!!!

0

Wszystko na to wskazuje że Eto'o odejdzie do Anglii... Są tego plusy i minusy. Jeżeli Villa do nas przyjdzie (a wszystko na to wskazuje) to jest to bardzo dobre posunięcie ze strony Barcy. Jeszcze jakby Silve wyciągnęli to mamy skład kompletny, chociaż i tak uważam że mamy o niebo lepszy zespół niż inne drużyny w La Liga z realem na czele.

Powodzenia Eto'o i życzę Ci Króla strzelców w Anglii :-)

0

Pięknie się zapowiada chociaż raczej zagra w Valencii a u nas bedziemy witali Ville.

Teraz kolej na Filipe i kogoś na lewe skrzydło i nikogo więcej do szczęścia nam nie trzeba :-)

Jeszcze żeby Sammy został i gitarrrrrrra

0

Tak czy siak Barca dobrze to sobie "wykombinowała".

Jeżeli jest to transfer po to, żeby kupić D. Ville to brawo za pomysł i pełen profesjonalizm ze strony działaczy Barcy. Jeżeli jednak Keirrison został kupiony po to, aby wzmocnić nasz napad to też bardzo dobra koncepcja. Wtedy Eto'o musiałby zostać, a młode wilki (K9 i Bojan) zmieniali by go i wywierali presję, która działałaby motywująco :-)

BRAWO i Powodzenia

0

No i git. Jest to najprawdopodobniej zagrywka pod Ville.

Kupimy Keirrisona i zaoferujemy Go Valencji w zamian za Ville + jakieś 30 baniek. Mogliby Go wypożyczyć i za jakiś czas ściągnąć, bo to podobno dobry napadzior mimo młodego wieku.

Jeżeli nie dojdzie do skutku transfer z Villa to oby Eto'o został a zmienników się znajdzie.

Jestem spokojny o Barcelone. To najlepszy klub na świecie więc fachowcy tam pracujący wiedzą kogo i za ile kupić, aby zespół grał jak w minionym sezonie.

Pozdrawiam :-)

0

Pique to też "równy gość". Mogliby w końcu dać oficjalny komunikat co z Eto'o. Zostaje, czy odchodzi? Jak ma odejść to moim zdaniem Villa zastąpiłby Go i to z nawiązką. Jeżeli w Valencii strzelił tyle bramek to w Barcelonie, która ma najlepszą pomoc na świecie strzeli dużo więcej, bo i okazji ku temu będzie miał więcej, a jego skuteczność jest lepsza niż skuteczność Czarnej Perły.

Jeżeli Xavi i Pique poruszają wątek Villi to musi być coś na rzeczy i oby David wzmocnił nasz skład.

0

Każdy ma swoje zdanie na temat tego czy Mascherano jest potrzebny czy też nie...czas pokaże czy Go kupią czy nie.

Moim zdaniem nie ma takiej potrzeby, ponieważ (jak już wcześniej niektórzy wspomnieli) mamy kilka zawodników, którzy mogliby zastąpić na tej pozycji Toure i Keite. A jak wrócą z PNA cali i zdrowi to conajmniej 2 zawodników światowej klasy będzie niepotrzebnie grzało ławę.

Lepiej za kasę jaką mieliby wyłożyć na Mascherano, kupić Ribery'ego (o ile jest on jeszcze do wyciągnięcia) bądź dać nieco więcej za Ville lub w ostateczności za Ibre, ponieważ ich transfery z pewnością byłyby trafione.

Pozdrawiam i czekam na oficjalny komunikat w sprawie nowej umowy pana Toure :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?