0

Matrix20 jestem pewny że Ci pójdzie bo ładnie śmiga. Tylko zlikwiduj spacje w linku (n a zrób żeby było na) POWODZENIA

0

0

Jestem strasznie zaskoczony pierwszą "11". Myslałem że zagramy w słabszym składzie a tymczasem na boisko wybiegną same "Asy" i jest to najlepszy skład (z wyjątkiem Henry'ego) jaki mamy. Liczyłem na Caceresa i Hleba a tu prosze... Bardzo możliwe że dzisiaj znowu ok 5...6...do ZERA :p Pozdrawiam

0

Z całym szacunkiem do Fabregasa - NIE potrzebujemy Cie! Mamy skład, który może wygrać z kazdym i wszystko co jest do wygrania. W meczu z Basel stawiam na 3-0 dla Barcy i licze na bramkę Bojana. Pozdro dla wszystkich Cules :p

0

Co jak co ale chciałbym jutro zobaczyć Bojana, Sylvinho i Hleba w pierwszej "11". Mes que un Club :D

0

Trzeba przyznać że Barca ma napięty grafik i dużo meczów w krótkim przedziale czasu. Uważam jednak że wszystkie mecze w najbliższym czasie przyjdzie nam grać z średniakami. Czy to w Lidze, czy LM no i Pucharze. Prawdziwy mecz czeka nas dopiero pod koniec listopada z Sevillą, więc uważam że Pep dalej będzie stosował system rotacji w składzie dając szansę odpoczynku naszym Crackom (Messi, Eto'o, Xavi, Iniesta) Visca el Barca!!!!!

0

Mecz z pewnością nie był porywającym widowiskiem, ale jak na taki skład (z pewnością nie był on optymalny) zagraliśmy przyzwoicie, a w 2 połowie to nawet całkiem dobrze. Liczy się to że wzbogacamy się o kolejne 3pkt i że jesteśmy w czołówce tabeli. Bardzo dobrze że Messi dzisiaj nie zagrał. Po pierwsze należy Mu się odpoczynek, a po drugie zespół udowodnił że potrafi wygrać bez filarów druzyny. Martwi uraz Keity no i Marqueza, ale to najprawdopodobniej lekkie stłuczenie. Iniesta udowodnił po raz kolejny, że forma utrzymuje się na najwyższym poziomie. BRAWO BARCA !!!!!!!

0

Mecz z pewnością nie był porywającym widowiskiem, ale jak na taki skład (z pewnością nie był on optymalny) zagraliśmy przyzwoicie, a w 2 połowie to nawet całkiem dobrze. Liczy się to że wzbogacamy się o kolejne 3pkt i że jesteśmy w czołówce tabeli. Bardzo dobrze że Messi dzisiaj nie zagrał. Po pierwsze należy Mu się odpoczynek, a po drugie zespół udowodnił że potrafi wygrać bez filarów druzyny. Martwi uraz Keity no i Marqueza, ale to najprawdopodobniej lekkie stłuczenie. Iniesta udowodnił po raz kolejny, że forma utrzymuje się na najwyższym poziomie. BRAWO BARCA !!!!!!!

0

Guardiola po raz kolejny pokazał ze to On ma "władze" nad tym kto i gdzie gra, ale uważam że za dużym kosztem próbuje udowodnić swoją pozycję w klubie. Ustawienie piłkarzy na boisku przerosło wszelkie oczekiwania. W ogóle nikt nie rozumie po co Pep tak kombinuje...ja tez tego nie rozumiem. Piłkarze powinni się zgrywać i "panować" na swoich pozycjach (na tych na których naprawde czują się dobrze i przede wszystkim pewnie) Dzisiejszy skład OK ale ustawienie....bez komentarza. Pewnie zobaczymy Gudjohnsena (nie wiem po co), Bojana no i może Messiego. Trzymajmy wszyscy kciuki.... Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!!!

0

Szczerze to po tym składzie jaki wyszedł do meczu spodziewałem sie DUŻO lepszej gry a tym czasem Barca nic nie gra. Sutyacji strzeleckich praktycznie nie ma a i "klepka" Im nie wychodzi bo Szachtar ładnie stosuje pressing. Trzeba coś zmienic...ale co skoro to prawie najsilniejszy skład? W dodatku Szachtar cały czas ciśnie i nie wróży to dobrego wyniku a szkoda bo miałem nadzieje (jak większosc z nas) że mecz bedzie ładny a jedyny problem który każdemu sie nasuwał na mysl to to ILE wygramy: 3-0, 3-1, a może 4-1 a tym czasem nawet o 1pkt bedzie ciężko. Mimo wszystko wierzmy do końca...moze scenariusz podobny do tego z Espanyolem..? Kto wie...zobaczymy :-)

0

Jestem kibicem Barcy od 8 lat i bardzo się ciesze z wczorajszej wygranej pomijając już kontrowersje na temat bramki dla Espanyolu, karnego dla Barcy i czerwonej kartki. Chciałbym aby Pep był bardziej konsekwentny w swoich wyborach w ustalaniu pierwszej "11". Nie rozumiem decyzji z S.Eto'o (dlaczego nie grał od pierwszej minuty?). Przebojem do składu wdarł się Busquets, ale czy naprawdę jest aż tak dobry aby grać w tak ważnym meczu i to od samego początku?...Wątpię! Yaya Toure jest zdecydowanie lepszy i bardziej doświadczony, więc to On powinien zacząc od początku. Roszady w składzie są potrzebne ale nasz trener powinien (moim zdaniem) wybierać bardziej optymalny skład. Visca el Barca!!!

0

Szczerze to mam wrażenie ze sędzia czekał z utesknieniem na ta bramke na 2-1 i to był dla niego sygnał aby zakończyc :-) Messi ma stalowe nerwy i jest gościem w moim wieku a ja siedzialem w pokoju i mialem nogi jak z waty jak podbiegał do strzału a On tak pewnie strzelił >>>RESPEKT

0

Ja pierdziele jak Espaniol utrzyma to 1-0 to nie mamy co się łudzić że Barca zgarnie jakieś trofeum w tym sezonie. Mimo wszystko wierze do końca!

0

Ja pierdziele jak Espaniol utrzyma to 1-0 to nie mamy co się łudzić że Barca zgarnie jakieś trofeum w tym sezonie. Mimo wszystko wierze do końca!

0

Takie gwiazdy a NIKT z wolnego nie potrafi uderzyć w światło bramki....a co dopiero strzelić gola.. Eto'o zaraz strzeli :P:P:P

0

Guardiola dzisiaj dał d*** na całej linii. Zaczynając od tyłu to Marquez zamiast Pique, ten cały S. Busquets w pierwszej "11" to jakies totalne nieporozumienie... Gdzie Toure albo chociaż Keita? A co do ataku to pan Henry powinien jeszcze sobie posiedziec na ławeczce bo jak wiemy w formie nie jest (w przeciwieństwie do Eto'o) więc Guardiola przegrał ten mecz juz w momencie swoich genialnych eksperymentów ze składem. To dziwne bo wiadomo ze mecz z Espaniolem traktuje się inaczej niz np.z Betisem czy np. Getafe. Aż się boje kogo Pep wystawi na mecz z Realem. A swoją drogą to V.V. znowu koszmarny błąd :-( Oby w przewadze strzelili chociaz 2 gole bo 3pkt sie przydadza!!!

0

No to zaczynamy...... Skład dobry i powinno byc naprawdę ładnie!!! Gramy w zółtych strojach.... 4-0 dla BARCY

0

No to zaczynamy...... Skład dobry i powinno byc naprawdę ładnie!!! Gramy w zółtych strojach.... 4-0 dla BARCY

0

Giovani 2 i Ronaldo 2 gole.... Citko i Kucharski się zgadza

0

Giovani 2 i Ronaldo 2 gole.... Citko i Kucharski się zgadza

0

Mam nadzieję że bedziemy zadowoleni ze stylu gry Barcy, oraz liczę na występ Eto'o w tym meczu, gdyż bardzo bym chciał aby został w Barcelonie bo to wartościowy i dobry napadzior. Co do meczu w USA mam mieszane uczucia ale to tylko moje zdanie i chce znać Wasze opinie. Rozumiem, że klub chce się promować, reklamować i takie turne jest dobrą okazją do pokazania się, ale czy nie lepiej zagrać zamiast tego 2-4 sparingi z drużynami z państw bliższych Hiszpanii? Podróż, męczące przesiadki, aklimatyzacja, zmiana czasu, po co to wszystko? Wierze w barcelonę i oby ten sezon przyniósł jakieś sukcesy (licze na zwycięstwo w Lidze i oby w CL się udało) VISCA EL BARCA :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?