Michas 21
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Większość z nas by tak wolała, ale nie Pep. On ma swoją koncepcję, więc musimy Mu zaufać. To w końcu On zdobył potrójną Koroną ustalając składy na mecze, więc wierzę, że w tym sezonie również będzie miał rację.
Pozdrawiam i cieszy mnie brak Henry'ego w składzie. Z całym szacunkiem ale widać że nie jest w formie i Iniesta powinien wnieść więcej na skrzydle niż Heniu.
0
Z oficjalnej strony Fc Barcelony :p
0
Valdes, Alves, Puyol, Pique, Abidal, Sergio B. Xavi, Keita, Iniesta, Messi, Ibra.
Proszę.
0
No i mamy skład. Yaya NIE zagra od początku i Iniesta na skrzydle. Reszta OK :p
0
O awans jestem spokojny, aczkolwiek w piłce nożnej nic nie jest pewne na 100%. Pep najprawdopodobniej wystawi najsilniejszą "11", więc będzie OK. Według mnie powinien powtórzyć się skład z meczu z Deportivo, z korektą Henry ---> PEDRO. Juz się nie mogę doczekać meczyku.
Pozdrawiam
0
Rzeczywiście piłkarze Barcy nie mają czasu na odpoczynek, ale jestem spokojny o zbliżające się mecze. W Kijowie może być dosyć ciężko (mecz wyjazdowy i zimno, które będzie dokuczać piłkarzom). O derbowy mecz z Espanyolem jestem spokojny, gdyż gramy u siebie a rywal jest bez formy co potwierdził ich dzisiejszy mecz. Jestem również pewny że Real straci punkty z Valencia, więc wszystko idzie w dobrym kierunku. VeB :)
0
Mamy bardzo dobrą zaliczkę przed rewanżem na Camp Nou. Najprawdopodobniej zagramy równie rezerwowym składem bez potrzeby "eksploatacji" graczy podstawowego składu - w odróżnieniu do RM. Wczoraj mimo tego iż graliśmy takim składem po raz pierwszy, gra wyglądała naprawdę dobrze a momentami akcje i sposób wyprowadzania piłek przypominał ten, który charakteryzuję podstawowy skład.
Myślę, że Pep w wyjazdowym meczu z Osasuną da odpocząć Keicie, ponieważ będzie nam potrzebny na mecz LM. Mimo fali krytyki na Bojana, chciałbym Go zobaczyć w Pampelunie od pierwszej minuty (na lewej flance).
0
Nie będzie to łatwy mecz dla Fc Barcelony. Zagramy iście rezerwowym składem, aczkolwiek liczę na nasze zwycięstwo. Mam nadzieję, że (oprócz Pinto w bramce) Pep postawi na mocną obronę. W obronie chciałbym zobaczyć Beniteza, Marqueza, Czyhryńskiego i Abidala. W pomocy J. dos Santos, Yaya Toure i mimo wszystko Keita. Atak to oczywiście Pedro, Bojan i Jeffren.
Cieszę się z porażki Realu tym bardziej, że nie grali Oni zbytnio rezerwowym składem. Raul, Benzema, Marcelo, Drenthe, Albiol, Granero to zawodnicy raczej pierwszego składu. Są Oni z pewnością zmęczeni a mecz z Getafe już za 3 dni :-)
Dzisiaj liczę na 2-0 dla Barcelony i byłbym niezmiernie szczęśliwy gdyby gola strzelił Bojan Krkić.
Pozdrawiam Cules
0
Bez wątpienia Keita zagrał mecz życia (3 gole i 1 asysta). Grał świetnie z przodu i skutecznie w destrukcji. Drugim bohaterem był Ibrahimović, który jest już pełnowartościowym wzmocnieniem Barcy (2 gole i asysta). Widać po Nim że ma wielką ochotę na zdobywanie goli i skuteczność lepszą niż Eto'o. Przypomnę, że strzelił jeszcze 2 gole tyle że nie uznane po tym jak znalazł się na spalonym. Mimo słabszej gry Messiego gol i asysta też nie są złym osiągnieciem :p
Na mecz z Cultularem Pep nie powoła 6 zawodników z pierwszej "11" co mnie bardzo cieszy. Są to: Messi, Puyol, Xavi, Ibrahimović, Pique i Iniesta.
POZDRAWIAM
0
Moim zdaniem dzisiaj na Camp Nou będzie golleada, ponieważ piłkarze będą chcieli udowodnić, że żadnego kryzysu nie ma. Wiadomo, że porównujemy dzisiejszą Barcę do wyników z zeszłego sezonu, ale start Barcy w tym sezonie jest lepszy więc o jakim kryzysie w ogóle mowa?! Jeden remis i porażka dzisiaj będą zmazane, ponieważ z pewnością zdobędziemy 3 pkt. Licze na atak Bojan - Ibra - Messi. Pedro w moim przekonaniu sprawdził się i wykorzystał szansę jaką dał Mu Pep. Teraz czas na Krkicia.
Mecz na Canale + i C+ HD od 20.55
0
Mam nadzieje, że Dani Alves nie będzie grał w Brazylii przez całe spotkanie. Najlepiej jakby w ogóle nie zagrał, ponieważ należy Mu się przerwa. Podobnie chciałbym w przypadku Xaviego. Mam nadzieję, że będzie siedział na ławce. Messi pewnie będzie "szalał" w Argentynie aby udowodnić swoją klasę. Barcelonę czeka ciężki wyjazdowy mecz z "Nietoperzami" i dwa dni później mecz z Rubinem, więc piłkarze muszą nabrać świeżości do tego czasu.
Mam pytanie odnośnie Ligi Typera. Następne mecze do typowania będą dopiero za 2 tygodnie? Czy może mecze reprezentacyjne też można będzie typować?
POZDRAWIAM
0
CYFRA + program 338 (Lider) - Program NIE kodowany!
Miłego oglądania życzę
0
Cordoba - a ja byłem pewny że zagra kontuzjowany Henry. Ale niespodzianka z tym Iniestą. ŻAL
0
@gucio - Ale mecz Interu już trwa 40min, dlatego Liga Typera przeszła Ci koło nosa. Regulamin jest prawidłowy.
0
A ja liczę na ładną i szybką grę Barcelony. Nareszcie zagrają na idealnej murawie, więc o finezyjną grę będzie o wiele łatwiej niż w ostatnich meczach. Oczywiście liczę na Messiego no i brameczkę Ibry, który jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Chciałbym zobaczyć Iniestę zamiast Keity a na lewym skrzydle Pedro, który nie był ostatnio taki słaby jak większość z Was pisała.
Orientuje się ktoś czy będzie w necie transmisja meczu z N-ki? Np na Sop Cascie, bądź TVU Playerze? POZDRAWIAM
0
Może mamy wąską ławkę rezerwowych, ale piłkarze z młodzieżówki Barcy są wartościowymi zawodnikami i w moim przekonaniu warto na Nich stawiać. Pep powinien dzisiaj wystawić skład bez Keity (w Jego miejsce Iniesta). Barca ten mecz wygra, ale ciekaw jestem występu Interu na wyjeździe, bo ostatnio mają widoczny spadek formy.
0
No dobrze - jest bez formy, ale przy wyniku 0-2 mógł grać bo jest wypoczęty w porównaniu do Keity czy Xaviego. Mimo wszystko Guardiola wie najlepiej jakie zmiany przeprowadzać, ale mam nadzieję, że z tymi słabszymi drużynami będą większe rotacje w składzie. Z Almerią na CN powinniśmy zagrać Bez Xaviego, Messiego, Alvesa i Ibry. Almeria jest słaba i tacy piłkarze jak Pedro, Jeffren, Dos Santos dali by spokojnie radę. Ci piłkarze muszą być wypoczęci na wyjazdowy mecz z Valencią. Mam nadzieję, że nasi piłkarze wytrzymają trudy sezonu, który jest niezwykle wymagający.
0
Mimo wszystko nie martwią mnie te kontuzje, ale przed każdym meczem mam obawy co do zdrowia naszych piłkarzy. Są to raczej drobne urazy nie wymagające dłuższej absencji w grze. Mamy bardzo wąski skład i jedynie w obronie Pep ma duże pole manewru. Zdecydowanie za dużo gra Xavi (gra wszystko w pełnym wymiarze czasowym). Pep mógłby dać odpoczynek naszemu Crackowi i licze że tak się stanie w następnym meczu ligowym. Nie rozumiem dlaczego wczoraj zszedł Toure, skoro miał 2 mecze pauzy wcześniej. Moim zdaniem Sergio B. powinien wejść za Keite, któremu również należy się przerwa w grze. Chyba że Pep obawiał się 2 żółtej a w konsekwencji czerwonej kartki dla Toure, gdyż gra była ostra. Dobrze grał Pedro i licze na częstsze występy naszego młodziana, oraz mógłby grać Jeffren. Orientuje się ktoś kiedy wraca Bojan Krkić?
Pozdrawiam
0
Xavi jest geniuszem! Jego asysty, zastawianie się z piłką, przejrzystość pola - nie ma drugiego takiego pomocnika jak On - Iniesta jest najbliżej.
Ciekawi mnie skład Barcelony na mecz z Malagą. Uważam, że Pique powinien odpocząć, ponieważ 29.09 gramy kolejny mecz w LM.
Proponuję skład:
Valdes, Alves, Puyol, Czyhryński, Maxwell, Xavi, Toure, Keita, Messi, Henry, Iniesta.
Na LM powinien wrócić już Ibrahimović no i Bojan lada dzień będzie gotowy do gry.
POZDRAWIAM Cules
0
Oglądałem mecze Benfiki specjalnie po to, aby zoczyć naszego nowego napastnika w akcji. Wnioski? Keirrison po tym sezonie powinien być zawodnikiem grającym w naszej drużynie. Jest szybki, świetnie się pokazuje do gry na jeden kontakt, mimo, że koledzy z zespołu raczej mało Mu podają. W Barcelonie byłby świetnym uzupełnieniem w naszej linii ataku. Jest to młody zawodnik ale Jego gra jest naprawdę dobra mimo faktu, że nie strzelił jeszcze bramki w oficjalnym meczu Benfiki L. P.S. Mam nadzieje że w zimie Pep dopilnuje transferu Luisa Suareza.
0
Niby nic takiego a cieszy fakt, że już teraz (po 4 kolejkach) Ibra zapisał się do historii! Jestem przekonany, że Zlatan da nam, kibicom Barcelony, wiele powodów do radości. W następnym meczu pewnie nie zagra, ale w LM najprawdopodobniej zobaczymy Szweda na boisku :-) Oczywiście osoby, dla których Zlatan to pomyłka transferowa, będą bez przerwy Go krytykować i nie rozumiem takiego podejścia. Z czystej ciekawości proszę zajrzeć na stronę Interu Mediolan. Pomimo tego, że Inter gra słabo i ledwo wygrywa mecze, oraz muruje się w meczu z Barcą, kibice chwalą swój zespół. Szukają POZYTYWNYCH aspektów gry swojego zespołu. Nauczcie się tego bo co jak co, ale MY mamy dużo więcej powodów do radości!
0
Keirrison ostatnio zagrał ale gola nie strzelił. Szczerze to z wymienionych zawodników najchętniej czytałbym info o tym właśnie piłkarzu. Uważam że Henrique i Caceres nie zagrają już dla Barcelony.
Co do dzisiejszego meczu to zastanawiam się jakie rotacje zastosuje Pep. Pewniakami od pierwszej minuty (w moim przekonaniu) są Puyol, Yaya Toure, Abidal. Możliwe że również Iniesta wystąpi w pierwszej "11" kosztem Keity. Za cztery godzinki wszystko będzie jasne.
Proponuję następujący skład:
Valdes, Alves, Puyol, Czyhryński, Abidal, Xavi, Toure, Iniesta, Messi, Ibrahimović, Henry.
0
Wygramy dzisiaj ten mecz i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Ciekawi mnie za to skład jakim wyjdziemy do tego meczu. Raczej pewne jest to, że Pep zastosuje rotacje, a co za tym idzie nie zagramy najsilniejszą "11". Myślę że od pierwszych minut zagrają Dmitro i Sergio B. Chciałbym również zobaczyć Iniestę i Marqueza (niekoniecznie od pierwszego gwizdka).
Moja propozycja składu na dzisiejszy mecz:
Valdes, Alves, Czyhryński, Puyol, Maxwell, Toure, Xavi, Iniesta, Henry, Ibracadabra, Messi.
W ten sposób odpoczęliby: Pique, Abidal, Keita.
Pozdrawiam
0
Spoko Dominik nie sprzeczajmy się o takie bzdury. Jestem z tego samego rocznika co Ty więc domyślam się że nie chodzisz do szkoły. No chyba że studiujesz tak jak ja.
A co do Eto'o to dzięki Niemu Inter zgarnął dzisiaj 3 pkt. Gdyby nie Jego gol Inter raczej zremisowałby u siebie z beniaminkiem. W środę spodziewam się takiego meczu jak w zeszłym sezonie z Bayernem Monachium. Dużo pisania i analiz a Barca po kilku minutach ustawiała sobie mecz.
0
Ale Jemu nie trzeba dawać czasu, tak samo jak i Eto'o. Oboje grają (już teraz) zaledwie po kilku meczach całkiem nieźle. Strzelają, gole, asystują, więc na co dawać Im czas? Mamy czekać aż Ibrahimović strzeli 3 gole w meczu? Wtedy będziecie pisać że nareszcie się wkomponował do drużyny? - NIE! Wtedy niektórzy będą pisać, że Ibra mógł strzelić 4 gole w meczu. Zawsze Wam będzie mało. Nauczcie się pokory i cieszcie się tym co mamy obecnie. Mamy świetną drużynę (mimo wąskiej ławki) i jesteśmy faworytami na każdym froncie rozgrywek.
0
Miało być MEDIOLANU i nie bądź taki precyzyjny bo każdy wie co miałem na myśli. A Twoje pisanie że Ibra jest cieniem samego siebie sprzed lat to po prostu żenada. Ogarnij się chłopcze bo jutro na 8.00 do szkoły trzeba iść.
0
Znowu komentarz wielbiący Eto'o i krytykujący Ibre. Kiedy to się skończy??? Ludzie Eto'o gra dla Milanu a Ibra dla Barcy i nie gdybajcie, że ten jest lepszy bo to, a tamten bo... tamto. Obydwaj są "profesorami" w swoim fachu i pisanie "niech Ibra się kryje" jest nie na miejscu. W tamtym sezonie Ibrahimović strzelał takie gole, że Eto'o na pewno by tego nie strzelił i odwrotnie. To jest Ich zawód i grają najlepiej jak tylko potrafią. A asysta Ibry w meczu z Getafe to nie stadiony świata?
Pisanie że Eto'o jest lepszy bo strzelał bramki w finałach LM to kpina. Ibra nie strzelał, bo po prostu Inter nie był na tyle silny aby w ogóle grać w finale LM.
PS: Po tym co dzisiaj pokazał Inter, a raczej czego nie pokazał, jestem spokojniejszy o środowy wynik meczu. Gra ni w ząb Im się nie kleiła, aczkolwiek mecz z Barcą zawsze jest ważniejszy niż mecz z beniaminkiem no i LM sprawia, że motywacja inna :p
Pozdrawiam
0
Większość z Was pisze komentarze za które powinniście się wstydzić. To jest piłka nożna a w tej dyscyplinie sportowej liczy się wynik (strzelone gole) a styl może być różny. Można grać pięknie, finezyjnie i czarować co chwilę zwodami strzałami a wygrać 1:0 a można grać mądrze, spokojnie i wygrać np. 3:0 bez połowy zawodników pierwszego składu. Styl liczy się w np. skokach przez konia a nie w piłce nożnej! Real w tamtym sezonie wygrywał mecz za meczem i chciał nas dogonić w lidze. Co z tego że my graliśmy dużo ładniejszą, szybszą i skuteczniejszą piłkę od Nich? Mogli z nami wygrać walkę o Lige a wtedy może Wasze zachowanie byłoby inne. Więcej pokory panowie i panie.
Gra Barcelony Was rozpieściła i nawet zwycięstwo 3:0 co niektórym nie pasuje - ŻAL.
Pozdrawiam kibiców i mam nadzieje że piłkarze wrócą z meczów w Reprezentacji cali i zdrowi.
0
Nie rozumiem dlaczego "niektórzy" czepiają się Ibrahimovicia i już rozliczają Go za grę jakby to była co najmniej połowa sezonu. Ibra miał poważne braki kondycyjne związane z kontuzją ręki i dłuższą przerwą w pre-sezonie. Grał raptem 3 mecze w niepełnym wymiarze czasowym, gdzie z Bilbao zaprezentował się b.dobrze a Szachtarem słabo. Słabo dlatego, że jeszcze nie rozumie się z partnerami tak jak tego wszyscy oczekujemy, a jeszcze nie wykurowana ręka nie pozwala Mu na grę z pełnym zaangażowaniem. Jestem pewny, że Ibrahimović godnie zastąpi Samuela. Myślę, że już jutro Zlatan strzeli gola(e) ponieważ jest napastnikiem, który potrafi grać na pewno nie gorzej niż Kameruńczyk, któremu życzę jak najlepiej!
Pozdrawiam
0
Mam nadzieję że nie będę miał problemów z "Typerem" tak jak w zeszłym sezonie. Zacząłem typować od 6-7 kolejki i bodajże na poziomie 20 kolejki moje konto się wyzerowało :-( Byłem wtedy na 31 miejscu co ze stratą 6-7 kolejek było dosyć dobrym wynikiem. W tym sezonie chcę wygrać w życzę innym kibicom typującym wyniki szczęścia.
Pozdrawiam