Michas 21
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby to była prawda. Bojan zasługuje na to by dostawać więcej okazji do gry (nie tylko jako zmiennik). Sezon bedzie naprawde bardzo długi i nawet jak Sammy zostanie i kupią Davida bądź Forlana to BOZIAN nam się przyda. Uważam że już od tego sezonu może się ogrywać tak, aby za 2 lata być numero uno na szpicy Barcy!
Pozdrawiam Cules
0
Zobaczymy jak to wszystko się skończy. My tak naprawdę nie potrzebujemy rewelacyjnych transferów, ale chciałbym zobaczyć któregoś z tych piłkarzy w Barcelonie: Villa lub Ibrahimović na atak, Mascherano, Ribery lub Mata na pomoc, Asenjo (bramka) no i obrońców (Risse, Evra). Do tego żeby Bojan i Eto'o zostali.
Męczy mnie już to okienko transferowe, a to jeszcze 2 miesiące potrwa.
POZDRAWIAM.
0
Nie to nie. Valdes na pewno zostanie a do tego jakiegoś utalentowanego młokosa kupić i git.
Ciekawi mnie czy Real kupi Ville (niby wszystko na to wskazuje, że właśnie o Realu myśli David) oraz czy kupi Ribery'ego (Zidane zapewnia że wszystko idzie po myśli Realu t tej sprawie). Co jak co ale wzmocnienia których dokonują nie są złe. Ronaldo, Kaka, Ribery i Villa. Na tym kasa powinna się im skończyć, no chyba że wezmą kolejny kredyt he he.
Coś czuję że my kupimy Mascherano. . .
0
Następny będzie MESSI.
Real kupuje gwiazdy, które w poprzednich klubach wiodły prym, a po przeprowadzce na SB wypalały się. Przykładem może być chociażby Beckham. Barcelona w przeciwieństwie do Realu kupuje zawodników, którzy z biegiem czasu poprawiają swoją grę na lepsze i doskonalą swoje umiejętności. Mamy świetną filozofię szkolenia i prowadzenia zawodników, czego Real (moim zdaniem) nie osiągnie nawet za 20 lat.
Jestem pewny że obecne transfery Realu (Kaka, CR7 i kośtam jeszcze) nie sprawdzą się.
0
Słusznie że się nie boi bo moim zdaniem nie ma czego się bać. Real będzie potrzebował czasu na stworzenie drużyny, bo sam Kaka i CR nie wygrają im trofeów. A jak nie będzie im szło to Krysia pewnie focha strzeli i tyle będzie z tych 96 baniek. Jestem pewny na 100% że w tym tygodniu Barca kogoś kupi. Najbardziej bym chciał Ribery'ego i napastnika (Villa lub Ibrahimović). Sezon zapowiada się interesująco i oby Pep dalej trzymał krótko swoich piłkarzy, a Ci żeby grali z takim zaangażowaniem jak zeszły sezon. Wtedy o tyniki jestem spokojny.
Pozdrawiam
0
Według mnie Caceres powinien grać na lewej stronie! Powinien być zmiennikiem Abidala, choć po wczorajszym Jego meczu muszęstwierdzić, że taka gra napawa wielkim optymizmem i nie miałbym nic przeciwko temu aby grał w podstawowej "11". Mimo wszystko transfer jednego lewego i jednego prawego (na zmianę dla Alvesa) obrońcy jak najbardziej! Sezon będzie niezwykle długi a Barca będzie grała na wielu frontach, ięc ławka powinna być długa i wyrównana!
Wp pisze coś o wymianie Eto'o - Forlan, lub Bojan + kasa - Forlan. Szczerze to żadna z tych opcji mnie nie satysfakcjonuje.
Pozdrawiam.
0
Mam nadzieję, że już w tym sezonie Pep będzie o wiele częściej wystawiał Bojana w pierwszej "11". Ten chłopak potrzebuje gry! Jest naprawdę dobry i zasługuje na dużo więcej szans do gry! Barca chce kupić napadziora (Ibrahimović, Villa, Forlan) zapewne nie po to aby siedział na ławce, więc pewnie Bojan Krkić znowu będzie tylko oglądał mecze z ławki. . . A SZKODA.
Uważam że najlepiej dla Barcy byłoby kupić przede wszystkim Ribery'ego i Fabregasa. Oprócz nich 2 obrońców (zmiennika dla Alvesa i Abidala) i na tym koniec.
W ataku zostałby Eto'o a zmienialiby Go Bojan i Henry. Ribery na lewej stronie również mógłby być zmieniany przez Henry'ego i Krkicia, więc duża możliwość rotacji. Do tego Fabregas mógłby być zmiennikiem Iniesty, Xaviego.
Takie jest moje zdanie i nie wszyscy muszą sięz tym zgadzać :-)
Pozdrawiam prawdziwych kibiców Barcy!
0
Cholercia... Mam nadzieję że Eto'o zostanie z nami! Chciałbym już oficjalny komunikat Barcelony w tej sprawie. Męczy mnie już codziennie inna informacja na Jego temat. Jego pewnie też to męczy. Trudno będzie komukolwiek Go zastąpić (mimo tylu marnowanych sytuacji do strzelenia bramki).
0
Proszę bardzo:
Dida bez szans :-)
0
Za taką kasę jestem jak najbardziej na TAK. Jest to bardzo doświadczony piłkarz i na pewno sobie poradzi w Barcelonie.
Lonias - Jego "kopyto" w tym sezonie strzeliło 2 bramki w Serie A.
Bierzmy Go a nie powinniśmy tego żałować!
Pozdrawiam
0
Jeszcze parę tygodni byłem na stanowcze NIE, ale teraz... No cóż. Uważam że jest to dobre rozwiązanie, ale nie kosztem Eto'o. PRZEMEK jeżeli Zlatan "Chce przejść do Barcy aby zdobywać trofea (...) chce grać dla Barcy aby zgarnąć złotą piłkę" to jaki Ty widzisz w tym problem? Przecież jeżeli by przyszedł i grał na takim poziomie że zostanie nagrodzony indywidualną nagrodą, to chyba dobrze co nie? Przecież będzie to robił również dla Barcy. Zlatan ma dobrą skuteczność, i technikę, ale gorszy charakter. Eto'o też nie był posłuszny ale jakoś Pep Go naprostował, więc dlaczego nie miałby zrobić tego samego z Ibrahimowiciem? Zlatan, Fabregas, Lahm to moje propozycje na transfery!
Pozdrawiam
0
Moim skromnym zdaniem nie ma się co "jarać" tym całym Perezem! Real nie potrafi nikogo sam wychować i szlifować talentów, więc za dużą kase kupuje "gwiazdeczki", ale nie zawsze im to wychodzi. Nie mamy się co obawiać o poczynania Realu. Guardiola i Laporta muszą zająć się Barcą a Real niech sobie robi co chce. My mamy o wiele łatwiejszą sytuację. Mamy skład, który możemy, ale NIE MUSIMY polepszać, bo jest prawie idealny. Real musi zmieniać praktycznie wszystko. Pewniak to tylko Casillas, Lass, Raul i Higuain a reszta? Nikt więcej nie może być niczego pewny. Nam wystarczy ktoś na lewą flankę (chciałbym Ribery'ego), na środek pola Cesc Fabregas i na lewą obronę (może być Evra). Wtedy Realowi Krystyna, Villa, Silva, Ibrahimovic, i inne Zidany nie pomogą!
Pozdrawiam!
0
Nie róbcie "drzewek" ze składem! Macie podaną stronę wiec tam typujcie swoje składy!
Mam nadzieje ze Rio Ferdinand nie zagra. Będzie nam łatwiej dostać się na pole karne VdS. Ufff ależ będą emocje. Czuje że mecz będzie wyglądał "cios za cios". Już persen na nerwy kupiłem :-)
0
Carlosss - V. Sanchez ma kontuzje i miał operację więc nie wiem dlaczego piszesz żeby zagrał. Będzie w pełni sił za ok 5 tygodni.
Myślę że skład prezentowany powyżej jest jak na dzień dzisiejszy jest optymalny. Dlaczego tak myślę? Podam kilka powodów dla których Pep powinien wystawić dokładnie taką "11":
1. Środek obrony (Toure i Piqur) dwie wieże dobrze grające głową, silni fizycznie, trudni do przepchania. Atak MU może czuć przed nimi respekt i oby tak było!
2. Keita w środku pola. Jest obecnie lepszy niż Sergio B. Wiadomo że laikiem nie jest a i bramkę potrafi strzelić, co już udowodnił nie raz. Nawet gdyby się pomylił, bądź nie zdążył za kimś, to zaraz za plecami ma Yaya Toure, więc ten skoryguje w razie czego błąd.
3. Puyol i Sylvek po bokach. Nie mamy innej możliwości. Puyol może grać praktycznie na każdej stronie wiec powinien dać rade a Sylvek wiadomo-lewa strona w przypadku absencji Abidala powinna należeć do Niego. Jest w formie i dobrze wywiązuje sie z zadań, wiec powinien dać rade CR7. W razie gdyby Sylvek go nie zatrzymał to na Pique z pewnością jego akcje powinny się konczyć.
4. Pomoc i atak: Optymalny choć z pewnością nie do końca, bo nie wiadomo na ile gotowi są Iniesta i Henry. Mam nadzieje ze zagrają i wytrzymają całe spotkanie. Co do Eto'o to życzę Mu bramki bo należy Mu się za te marnowane "setki". Ma dużo do udowodnienia.
Niech wygra lepszy, czyli Fc Barcelona!
0
ŻYCZĘ CI TEGO BOJAN! Bardzo lubię tego młodego piłkarza i nie chce aby Barca Go wypożyczała w przyszłym sezonie. Myślę że gdyby wiecej grał z pewnością miałby więcej bramek co udowodnił w CdR.
Co do finału to raczej w pierwszej "11" nie zagra, ale marzy mi się 2-0 dla Barcy i w ok. 70min wejście Bojana na plac gry. Gdyby strzelił gola to pewnie by się popłakał, bo w finale CdR miła w oczach łzy.
Barca to RODZINA a dowodem sobotnia czerwona kartka dla naszego juniorka. Wszyscy Go przytulali i pocieszali z Pep'em i Xavim na czele. Brawo BARCA. RESPEKT
0
Skład powinien być taki (moim zdaniem):
Valdes, Puyol, Caceres(Toure), Pique, Sylvinho, Xavi, Yaya Toure(Keita), Iniesta, Messi, Henry(Bojan) i Eto'o
Myslę że to optymalne rozwiązanie, w nawiasie są niewiadome, choć wolę skład bez Toure w obronie. Oby Henry i Iniesta wrócili w pełni sił i w optymalnej formie. 3-1 dla BARCY!
0
Okienko transferowe zapowiada się dosyć ciekawie. Zwłaszcza dla kibiców Realu, bo z tego co codziennie piszą gazety i różne strony internetowe to Real będzie miał w składzie same "gwiazdy" a i to pewnie nic nie wygra w następnym sezonie bo Barca obecnie rządzi i dzieli w świecie piłki. Real poluje na: Ville, Valencie, Ribery'ego, Kake, C.Ronaldo, Aguerro, Ibrahimovica, Drogbe, Silve, Alonso, i Mourinho.
To śmieszne bo moim zdaniem kupią może 3 z tych piłkarzy i reszte jakiś średniaków więc jak zwykle z dużej chmury mały deszcz!
Barcelonie wystarczy lewy obrońca za Sylvka (np.Evra, Cole lub Lahm) i ktoś za Guddiego (np. Fabregas, Ribery) i kolejny sezon znowu będzie należał do Barcy!
Pozdrawiam
0
Pytam się. PO CO? Mamy lepszych wychowanków i wolę na nich stawiać!
Odnośnie TRANSFERÓW najlepiej jakby Barça kupiła Evre na lewą obronę. Wtedy Sylvinho out i zostaje Evra z Abidalem. Do tego sprzedać Gudy'ego i kupić jakiegoś młodego "walczaka" na jego miejsce (np.Fabregasa), albo z młodych wychowanków dobrać jakiegoś do pierwszej drużyny. No chyba że Barça wyda kase na Ribery"ego, co też byłoby dobrym rozwiązaniem. Więcej transferów nam nie trzeba!
Nie ma co gdybać, że z np. Ibrahimovicem, Benzemą, i kilkoma "gwiazdkami" już nikt nam nie podskoczy, bo już w tym sezonie nie ma na nas mocnych Skład mamy KOMPLETNY i wystarczy ktoś za Sylvka i Guddy'ego!
Co do Bojana nigdzie bym Go nie wypożyczał, a o sprzedaży już całkiem nie ma mowy. Wszyscy piszą, żeby poszedł do innego klubu, ograł się i wrócił. Moim zdaniem może ograć się u nas. Poprostu więcej szans od Pepa i Krkić da sobie rade. Potwierdził swoją wartość w CdR, a obecnie uważam że byłby skuteczniejszy niż Eto'o na szpicy.
0
Moim zdaniem najlepiej jakby Barca kupiła Evre na lewą obronę. Wtedy Sylvinho out i zostaje Evra z Abidalem. Do tego sprzedać Gudy'ego i kupić jakiegoś młodego "walczaka" na jego miejsce (np.Fabregasa), albo z młodych wychowanków dobrać jakiegoś do pierwszej drużyny. No chyba że Barca wyda kase na Ribery"ego, co też byłoby dobrym rozwiązaniem. Więcej transferów nam nie trzeba!!!
Nie ma co gdybać, że z np. Ibrahimovicem, Benzemą, i kilkoma "gwiazdkami" już nikt nam nie podskoczy, bo już w tym sezonie nie ma na nas mocnych!!!! Skład mamy KOMPLETNY i wystarczy ktoś za Sylvka i Guddy'ego!
Co do Bojana nigdzie bym Go nie wypożyczał, a o sprzedaży już całkiem nie ma mowy. Wszyscy piszą, żeby poszedł do innego klubu, ograł się i wrócił. Moim zdaniem może ograć się u nas. Poprostu więcej szans od Pepa i Krkić da sobie rade. Potwierdził swoją wartość w CdR, a obecnie uważam że byłby skuteczniejszy niż Eto'o na szpicy.
Pozdrawiam
0
Zgadzam się z Messim, ale nasza obrona ma mniej do zaoferowania niż obrona Czerwonych Diabłów. Musimy więc tak zagrać w destrukcji, aby nasi obrońcy nie mieli za dużo pracy, a akcje MU kończyły się na 30 metrze od bramki Valdesa. Jestem pewny na 99.9% że Henry i Iniesta zagrają ale czy obaj będą w formie z przed urazów? OBY TAK...!
Mój skład na finał:
V. Valdes,
Puyol, Caceres, Pique, Sylvinho,
Xavi, Yaya Toure, Iniesta,
Messi, Eto'o, Henry
0
Wszystko ładnie, pięknie, ślicznie i cieszę się że Barca ma tak uniwersalnego i dobrego na każdej pozycji zawodnika, ale na finał LM wolę zobaczyć Toure w środku pola. Yaya jest doskonały w odcinaniu piłkarzy od piłek i podań, dlatego w meczu z MU musi zająć miejsce w środku pola.
Poza tematem: Moim zdaniem Ibrahimowic nie jest nam potrzebny, a na pewno nie za Eto'o i nie za takie pieniądze. Ludzie....mamy skład KOMPLETNY i uważam że tylko Guddy i Sylvinho są na sprzedaż. Zamiast nich kupić 1 lewego obrońce i może Ribery'ego. Mamy Bojana, którego ja osobiście nie dawałbym nigdzie na wypożyczenie. Przecież może ogrywać się u nas!!! W finale CdR pokazał, że warto na niego stawiać. Pedro też dałbym już na stałe do pierwszej drużyny bo radzi sobie mimo tak młodego wieku. Wróci Milito po kontuzji wiec o obronę tez jestem spokojny.
Takie jest moje zdanie ale proszę o Wasze opinie na ten temat.
POZDRAWIAM
0
Uważam że 4-3-3 to ustawienie, które nas charakteryzuje i Pep nie zmieni w żaden sposób taktyki. Jedynie skład będzie nieco inny (bardziej rezerwowy). Osobiście wystawiłbym następującą 11:
Pinto, Dani Alves, Pique, Caceres, Sylvinho, Toure, Xavi, Hleb, Pedro, Guddy i Bojan Krkić
Puchar jest na 60% nasz, ale w żadnym finale faworyta nie ma.
0
hehe jeszcze Guddy... :-)
0
Dlatego tym bardziej Barca powinna zagrać troszke słabszym składem aby dać odpocząć podstawowej "11" a przynajmniej jej części.
Mój skład na Villareal:
Valdes, Dani Alves, Puyol, Caceres, Sylvinho, Messi, Keita, Sergio B, Hleb, Bojan Krkic.
Gdy Real przegra w sobote to my nie musimy wygrać tego meczu, a Mistrzostwo będziemy mieli na 99%. Należy dać odpocząć podstawowym piłkarzom bo finał CdR już w środe.
0
He he odpuszcza sobie.... Messi na pewno wkłada w każdy mecz dużo więcej niż Ci się wydaje... To jest piłkarz w typie walczaka, więc raczej sobie nie odpuszcza. "Gorsze" mecze to albo słabsza dyspozycja dnia, albo dobra taktyka drużyny przeciwnej aby Go skutecznie zatrzymać. Messi to człowiek i ma prawo sięzmęczyć. Nie będzie w każdym meczu (co 4 dni) biegał przez 90 minut i robił rajdy z piłką jeden za drugim. Messi życzę Ci zdobycia tej potrójnej korony i jeszcze kilku bramek...! Pokaż w finale CR7 kto jest najlepszym piłkarzem na Świecie...!
0
Zastanawia mnie skład Barcy na mecz z Żółtą Łodzią Podwodną. Moim zdaniem należy dać odpocząć kilku zawodnikom...np.Pique (może zagrać Caceres z Puyolem w środku), Xavi (może grać Sergio B.), a w miejsce kontuzjowanego Henry'ego dałbym Hleba, który z Messim zmieniałby się stronami. W ataku postawiłbym na Bojana, żeby zobaczyć co obecnie sobą reprezentuje, bo w środę to na 90% On zagra w finale CdR. Nawet w takim składzie jesteśmy w stanie wygrać u siebie z Villarealem :-)
0
Gratulacje dla trenera, sztabu trenerskiego i oczywiście dla naszych IDOLI...!!! Gramy w finale a większość z Was szuka "dziury w całym" dopatrując się fauli, zagrań ręką, karnych itp. Taki jest sport i wie raz sędzia i Jego decyzje potrafią mieć wpływ na losy i wynik meczu. Gdyby sędzia był przekupiony i tak bardzo byłby za Barceloną to Abidal nie dostałby czerwonej kartki, a Alves żółtej (sędzia nie chciałby aby "jego" drużyna grała w osłabieniu w wielkim finale) a wiadomo ile dla nas znaczy Dani. Prosze skończcie z tymi gdybaniami, i zacznijcie świętować FINAŁ!!!!!! Pozdrawiam
0
A co miał powiedzieć?? Niech Hiddink troszke sie nagłówkuje, czy na lewej stronie bedzie Iniesta czy Heniu aby odpowiednio ustawić obronę. Mam jednak nadzieje ze jest to zasłona dymna i Henry zagra, a Iniesta razem z Xavim bedą rozgrywać prostopadłe piłeczki do napadziorów. Jutro wieczór Eto'o i Messiego! Wierzę w to i już żyje tym meczem....
Visca el Barca
0
Alves zagra! Komentatorzy z N-ki nie są na bieżąco. Kartki żółte na finał są ANULOWANE. Tylko bezpośrednia czerwona kartka przed meczem finałowym wyklucza zawodnika z meczu w Rzymie...
Tyle w temacie.
0
Ibrahimovic - chcieć to Ty sobie możesz. Mam nadzieję że nie dojdzie do tego transferu!. Moje oczekiwania są następujące:
Bramkarze: Valdes, Pinto + jakiś młody (najlepiej wychowanek) aby uczył się kunsztu od VV i sztabu trenerów Barcy. Jorquera Out, właściwie i tak nie broni!
Obrona: Abidal, Caceres, Puyol, Marquez, Dani Alves, Pique, Milito, Sanchez + Lahm na lewą a Sylvinho Out (wiek zawodnika)
Pomoc: Xavi, Iniesta, Yaya Toure, Keita, Sergio B, Hleb, + Ribery. Guddy Out
Atak: Eto'o, Messi, Henry (mają w trójke najwięcej bramek w historii, więc po co ich rozdzielać???!!!) Krkic, Pedro + D.Villa (gracz na stałe rotacje z tercetem)
Takie jest moje zdanie... Proszę o opinie :-) POZDRAWIAM