0

Jutro gra sparing z Barcą B a kolejny mecz to już pewnie GD. Na takim "głodzie" pewnie będzie gryzł trawę aby jak najlepiej wypaść - CZEKAM NA NIEGO :D

0

Teraz się zacznie... nagonka i krytyka młodego piłkarza Barcy i propozycję kogo to Barca mogła kupić w Jego miejsce :D

0

.... możliwe że jeszcze mecze Milika ;p - czyli jest szansa na mecz Barca - Ajax

6

wszystkie z Lewym, Szczęsnym i Piszczkiem & Kubą

0

jest to rodzaj przepukliny z którą Cesc jakiś czas grał - też gdzieś o tym czytałem

0

Khedira 1,5 miecha ma z głowy a czytałem rano że różowi będą chcieli na nim oprzeć swoją grę w środku pola...

0

pełna profeska ze strony trenera - cieszy taka postawa! Akurat kamery pokazały w czasie meczu moment w którym Neymar rozgrzewał...długopis :D

1

Marc-André ter Stegen - pierwsze litery tworzą "MATS" - sam piłkarz tak na siebie mówi...

0

Rywalizacja bramkarzy o pierwszą "11" zacznie się na dobre.... w końcu

0

Ciekawe czy Douglas da sobie radę z "młodymi wilczkami", czy też będą go wkręcać w ziemię :p

0

to się nazywa charyzma ;)

1

Jak L. Suarez dostawi w ten sposób nogę (w niedalekiej przyszłości) to 100% kibiców z tej strony będzie piało z zachwytu ;p

0

gdyby nie ten Jego słupek piłkarz z Villareal strzeliłby nam gola jak nic - chyba, że Alba strzeliłby swojaka - oglądałem z 5 razy dokładnie tą sytuację i Mathieu zagrał tak jak powinien ale fakt, że miał szczęście ;p

0

no i dobrze. Juz myslałem że będą mieli Falcao - na szczęście nie :D

0

i znowu lament 99% kibiców z tej strony że Xavi gra i na DP nie ma Masche...

0

ok. moja odpowiedź tyczyła się Casillasa w Barcy ;)

0

oby lepiej nie ;p

0

Xavi to zna specyfikę gry Barcy jak nikt inny, natomiast Rakitić jest z nami bardzo krótko a mimo to uważam, że będzie z Niego pociecha. Już przecież ma asystę a czuję, że będzie miał ich bardzo dużo i w dodatku parę bramek z dystansu strzeli - jestem tego pewny :)

0

beka - cisnę z tego przy każdym zbliżeniu jakiegoś piłkarza.

1

daje teki efekt że tracą 2 bramkę ze słabiutką drużyną - super.

2

Pozytywne strony meczu:
- zmiany LE i odwaga jaką sie wykazał stawiając na Sandro przy takim wyniku i fakt że wszedł na boisko szybciej niż Xavi (za trenerki Taty - nie do pomyślenia!)
- pressing wszystkich zawodników i szybki odbiór piłki
- konsekwencja w ataku i różne warianty gry ofensywnej mimo tak ustawionego autobusu i determinacja drużyny do zdobycia gola
- zwycięstwo na trudnym terenie z drużyną która była w niezłym gazie
- czyste konto bramkarza i szczęście które mu sprzyjało ;)
- dobra gra Mathieu, Alby, Busiego i Pique
- Messi czerpie radość z gry i jego forma ewidentnie rośnie
- atmosfera w drużynie (radość po strzelonym golu - widać że chłopakom zależy)

O negatywnych stronach się nie wypowiadam, ponieważ większość z Was to robi.

1

Lepiej żeby nie miał kontuzji - jest przecież ADRIANO

0

nie grają w dziadka

0

nie dzisiaj tylko jutro ;p i to że Bartra nie zagra to nie jest takie oczywiste - nie krytykujcie na zapas

3

Jak pytałem parę dni temu o kontuzję kolana to dostałem ironiczne komentarze, że nie ma tematu, ponieważ nie ma Iniesty w zakładce "kontuzjowani" itp. Kolega _prawdziwy pisał ironiczny opis budowy kolana i że Iniesta posiada 2 kolana itp. Dlaczego teraz nie jest Wam tak do śmiechu?

0

Ronaldo też jutro nie zagra ;p

0

to są tylko spekulacje... Być może nic takiego nie będzie miało miejsca i zobaczymy jutro Iniestę w 1 składzie. Przekonamy się czy i w taki sposób dzisiaj trenuje (indywidualnie czy z drużyną) i już będziemy wiedzieli co i jak. Ja mimo wszystko dałbym jutro szansę Rafinii (gdyby uraz Iniesty okazał się prawdą). W zeszłym sezonie grał świetnie i napędzał akcje Celty.

0

dla Niego już jest udany :)

0

Niech idzie zaraz spać - jutro rano trening ;p

0

Francuski zespół już był w tej grupie - PSG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?