Michas 21
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutro gra sparing z Barcą B a kolejny mecz to już pewnie GD. Na takim "głodzie" pewnie będzie gryzł trawę aby jak najlepiej wypaść - CZEKAM NA NIEGO :D
0
Teraz się zacznie... nagonka i krytyka młodego piłkarza Barcy i propozycję kogo to Barca mogła kupić w Jego miejsce :D
0
.... możliwe że jeszcze mecze Milika ;p - czyli jest szansa na mecz Barca - Ajax
6
wszystkie z Lewym, Szczęsnym i Piszczkiem & Kubą
0
jest to rodzaj przepukliny z którą Cesc jakiś czas grał - też gdzieś o tym czytałem
0
Khedira 1,5 miecha ma z głowy a czytałem rano że różowi będą chcieli na nim oprzeć swoją grę w środku pola...
0
pełna profeska ze strony trenera - cieszy taka postawa! Akurat kamery pokazały w czasie meczu moment w którym Neymar rozgrzewał...długopis :D
1
Marc-André ter Stegen - pierwsze litery tworzą "MATS" - sam piłkarz tak na siebie mówi...
0
Rywalizacja bramkarzy o pierwszą "11" zacznie się na dobre.... w końcu
0
Ciekawe czy Douglas da sobie radę z "młodymi wilczkami", czy też będą go wkręcać w ziemię :p
0
to się nazywa charyzma ;)
1
Jak L. Suarez dostawi w ten sposób nogę (w niedalekiej przyszłości) to 100% kibiców z tej strony będzie piało z zachwytu ;p
0
gdyby nie ten Jego słupek piłkarz z Villareal strzeliłby nam gola jak nic - chyba, że Alba strzeliłby swojaka - oglądałem z 5 razy dokładnie tą sytuację i Mathieu zagrał tak jak powinien ale fakt, że miał szczęście ;p
0
no i dobrze. Juz myslałem że będą mieli Falcao - na szczęście nie :D
0
i znowu lament 99% kibiców z tej strony że Xavi gra i na DP nie ma Masche...
0
ok. moja odpowiedź tyczyła się Casillasa w Barcy ;)
0
oby lepiej nie ;p
0
Xavi to zna specyfikę gry Barcy jak nikt inny, natomiast Rakitić jest z nami bardzo krótko a mimo to uważam, że będzie z Niego pociecha. Już przecież ma asystę a czuję, że będzie miał ich bardzo dużo i w dodatku parę bramek z dystansu strzeli - jestem tego pewny :)
0
beka - cisnę z tego przy każdym zbliżeniu jakiegoś piłkarza.
1
daje teki efekt że tracą 2 bramkę ze słabiutką drużyną - super.
2
Pozytywne strony meczu:
- zmiany LE i odwaga jaką sie wykazał stawiając na Sandro przy takim wyniku i fakt że wszedł na boisko szybciej niż Xavi (za trenerki Taty - nie do pomyślenia!)
- pressing wszystkich zawodników i szybki odbiór piłki
- konsekwencja w ataku i różne warianty gry ofensywnej mimo tak ustawionego autobusu i determinacja drużyny do zdobycia gola
- zwycięstwo na trudnym terenie z drużyną która była w niezłym gazie
- czyste konto bramkarza i szczęście które mu sprzyjało ;)
- dobra gra Mathieu, Alby, Busiego i Pique
- Messi czerpie radość z gry i jego forma ewidentnie rośnie
- atmosfera w drużynie (radość po strzelonym golu - widać że chłopakom zależy)
O negatywnych stronach się nie wypowiadam, ponieważ większość z Was to robi.
1
Lepiej żeby nie miał kontuzji - jest przecież ADRIANO
0
nie grają w dziadka
0
nie dzisiaj tylko jutro ;p i to że Bartra nie zagra to nie jest takie oczywiste - nie krytykujcie na zapas
3
Jak pytałem parę dni temu o kontuzję kolana to dostałem ironiczne komentarze, że nie ma tematu, ponieważ nie ma Iniesty w zakładce "kontuzjowani" itp. Kolega _prawdziwy pisał ironiczny opis budowy kolana i że Iniesta posiada 2 kolana itp. Dlaczego teraz nie jest Wam tak do śmiechu?
0
Ronaldo też jutro nie zagra ;p
0
to są tylko spekulacje... Być może nic takiego nie będzie miało miejsca i zobaczymy jutro Iniestę w 1 składzie. Przekonamy się czy i w taki sposób dzisiaj trenuje (indywidualnie czy z drużyną) i już będziemy wiedzieli co i jak. Ja mimo wszystko dałbym jutro szansę Rafinii (gdyby uraz Iniesty okazał się prawdą). W zeszłym sezonie grał świetnie i napędzał akcje Celty.
0
dla Niego już jest udany :)
0
Niech idzie zaraz spać - jutro rano trening ;p
0
Francuski zespół już był w tej grupie - PSG