0

Liga Francuska jak Katalonia będzie Niepodległa :p

0

Nie mozna wiecznie wygrywać po 5:0 z 3 bramkami Messiego. To jest sport i aktualnie mamy gorszy czas. Przyjdzie lepsza i skuteczniejsza gra to wtedy będziecie pisać, że idziemy na majstra i wygramy LM. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność

0

kibice - wierni

0

A ja mogę się założyć, że po zwycięstwie wszyscy jak jeden mąż będziecie się zachwycać taktyką, podniecać skutecznością i grą obronną drużyny.

0

z Realem Iniesta grał. Nie szukajcie dziury w całym.

1

Nie no. Przecież to są KIBICE kochający klub. Kibice, którzy są wierni po porażce i wspierający drużynę w trudnych chwilach. My NIGDY nie krytykujemy i nie sprzedajemy piłkarzy i nie wymieniamy trenera po każdej porażce. To przecież kibice Realu są dziećmi. My jesteśmy ok

0

a co to da? Nie wiesz kogo wymienić aby go sprzedać? :p

3

Jak dzisiaj Bayern przegrywał to też pisaliście, że gra Guardioli jest nudna, skończona i przewidywalna. Mimo to wygrali. Barca ma lekki dołek ale to minie i najlepszy atak świata zaskoczy. Nie biadolcie jak potłuczeni

0

Po co Alexis? Na ławkę? Przecież Neymar, Suarez, Messi to atak marzeń. Fabsa już mieliśmy i zmarnowaliśmy chłopa na innej pozycji. Teraz może być podobnie z Suarezem

0

Mieliśmy Cesca i co z tego skoro grał nie na swojej pozycji?

2

po meczu ;-)

0

to było ciekawe komentowanie :) Pamiętam pretensje tych, którzy nie wiedzieli o tej akcji i oglądali mecz z komentarzem przeciw Barcelonie :D

0

z kontekstu wypowiedzi taki wniosek się nasuwa, ale możliwe, że jest to zasłona dla Carlo i Luis zagra od początku. Już nie mogę się doczekać magicznej trójcy :)

7

W porównaniu z Neymarem to już nie jest chudzina ;p Ale fakt jest taki, że Suarez jest zbity masą (taka budowa ciała) i raczej nadwagi nie ma. Wygląda jak zwykle

0

Na pewno nie będzie łatwo - Real jest w niezłym gazie. To będzie trudne spotkanie ale mimo wszystko liczę na 3 punkty

0

Suarez niezgrany z drużyną jest o wiele groźniejszy niż Pedrito więc Lucho nad tym wyborem nie powinien się dłużej zastanawiać niż.... sekundę :p

1

Zawisza - GKS "z braku laku...."
:)

4

u nas już gra najlepsza 7 na świecie ;p

1

Za to Fabsowi daleko do Ivana jeśli chodzi o destrukcję (Rakitić kapitalnie rozbija ataki rywala).

0

Eksperci od ligi francuskiej i hiszpańskiej - dobry duet ;)

0

Ivan to KAWAŁ piłkarza. Ma w sobie skromność Iniesty a na boisku prezentuje się naprawdę dobrze. Wzorowa gra defensywna i skuteczność w ataku. Super transfer.

1

Możliwe, że Dani zostanie :)

0

Mam pytanko: Rafinha jest już w pełni zdrowy i gotowy na jutrzejszy mecz?

0

Dokładnie tak. Piłkarze doskonale wiedzą, że ostatnio "przeszli" obok meczu i teraz powinni udowodnić, że to był wypadek przy pracy. Liczę na pełną motywację i sportową złość (krótko mówiąc na pełną dominację w meczu i srogie lanie).
Jutro dzień z ligą hiszpańską. ;) Na deser Atletico - Sevilla

0

To ja nie pomogę... Jestem cienki w te klocki i nie znam takich stron. Ale pewnie ktoś podrzuci link :)

0

Jak można stwierdzić po 20 minutach meczu, że ukochany klub przegra lub zremisuje? Cokolwiek by się nie działo, trzeba kibicować i wierzyć! W finale MŚ w siatkówce po pierwszym secie też wiedzieliście, że POLSKA przegra finał???

6

Deulofeu grał egoistycznie i nie angażował się w grę obronną - popieram Jego wypożyczenie i cieszę się, że w Sevilli gra i strzela. Niech chłopak łapie doświadczenia aby wrócić LEPSZYM piłkarzem.

1

... przygadał kocioł garnkowi ;p

0

Najlepsze jest to, że CI SAMI "kibice" krytykują po słabym meczu (zwalniają trenera i połowę składu) a po dobrym liczą trofea i wręczają ordery trenerowi - To jest specyfika naszego narodu. Tak jest w każdej dziedzinie życia w PL.

0

Teraz leci na Canal+Sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?