4

To jest chore, że mamy MŚ w swoim kraju a prosimy się o linki, żeby obejrzeć mecz naszej reprezentacji! Do czego to doszło :((

0

dzięki :) Lepsze to niż nic - ważne, że wynik się zgadza :D

2

dołączam się do pytanka ;)

0

to gdzie jest trener...?...taktyka....?.... pomysł na grę.....? Trzeba to tak poukładać, żeby te podania otrzymywał bo moim zdaniem mamy dobry skład i pomocników stać na piłki na skrzydła i wrzutka, lub podania prostopadłe na "Lewego".

1

Jest bardzo dobry... nie wątpię w to ale w reprezentacji nie widzę w Nim tego co pokazuje w klubie.

0

Mam nadzieję... Serce mówi jedno a rozum drugie.

1

Fakt... pod wiatr to tylko skoczkom narciarskim idzie dobrze :) a tak na serio to ciekawy jestem naszej gry. Mieli dużo czasu na wspólne treningi, plan taktyczny, stałe fragmenty gry itp. No chyba że gwiazdy nie zmotywują się na taki mecz bo przecież to modne mówić w przerwie meczu, że nie ma odpowiedniej koncentracji itp.

1

oby chociaż wygrali 1:0 - to jest reprezentacja Polski więc 4-0 bardzo wątpliwe

1

Jak w kabarecie o J. Krzynówku... "CAŁY CZAS DO PRZODU" :D

2

bo miał nazwisko i nasi czuli do Niego respekt i w ciemno wierzyli w Jego taktykę i pomysł na grę. Polscy trenerzy niestety tego nie wykrzesają od naszych piłkarzy skoro Ci mają za trenerów np. Wengera, Guardiolę czy Klopa

1

GWIAZDORSTWO uderza do głowy! Każdy cwaniakuje co to nie on i są tego efekty.

1

typowe dla naszych kopaczy. Ciekawe co przed meczem z Niemcami będą wymyślać...? Sparingu w tygodniu nie grali, żeby nie być przemęczonymi w meczu z półamatorami :)

0

Jutro będą emocje jak nasze ORŁY p. Nawałki będą się męczyć do ostatniej minuty, żeby mieć jakąś zdobycz pkt ;p

3

raz to za mało ;P nc+ górą :D

0

dużo postronnych kibiców woli mecz bardziej wyrównany niż mecz Barcy u siebie z (moim zdaniem) mało wymagającym przeciwnikiem. Ja rozumiem tych kibiców ;) Gdybym miał do wyboru mecz np. Real Madryt - Ludogorec a Roma - CSKA też głosował bym na Romę (pomijając fakt, że jestem kibicem Barcy)

1

na APOEL ;) Ja oddałem 7 głosów z różnych IP i z telefonu i w pracy raz - w sumie 9 razy ;p

8

Brak słów - RESPEKT i bezcenna radość jaką sprawili temu chłopakowi. Łza się w oku kręci. Takie piękne a zarazem... smutne. Wspaniała akcja. Oby więcej takich!

0

Barca udowadniała już wiele razy, że bez Messiego też potrafi grać. Wtedy ciężar odpowiedzialności za akcje ofensywne rozkłada się bardziej proporcjonalnie na kilku piłkarzy. Nie ma "szukania" Messiego. Mimo wszystko wolę nie przekonywać się osobiście jak to wygląda obecnie.... Niech Messiego omijają kontuzje i niech będzie do dyspozycji Lucho w każdym meczu :)

0

może i tak, ale satysfakcja większa :D

1

siedzą w szkołach i mają informatykę :p

0

Jak się ma więcej przeglądarek to można głosować więcej razy + telefon, tablet itp. Oddałem w sumie 5 głosów

5

Taktyka na zasadzie... "róbta se co chceta" :D

0

Ma chłopak niebywały potencjał i talent. Myślę, że w Barcelonie też z czasem będzie widniał w statystykach (bramki, asysty).

0

Wie ktoś o której godz. rozegrany zostanie wewnętrzny sparing Barcy z Barcą B?

5

za swój nick powinieneś mieć zakaz stadionowy i zakaz oglądania meczy ;)

1

.... i PANIE również o to prosimy :)

0

jasne ;p Tak czy siak według mnie również Luis jest lepszym i przede wszystkim skuteczniejszym piłkarzem niż Aguero.

0

Przerwa na reprezentacje a u nas na treningu takie nazwiska :D

0

Już mam. Mogę Ci pożyczyć ;)

0

słownik ortograficzny mile widziany ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?