Michas 21
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kto dzisiaj komentuje mecz? Wolski, Orłowski?
0
Jedyne pocieszenie to fakt, że gramy u siebie - w domu to mimo wszystko nasza gra wygląda dużo lepiej. Na wyjeździe postawiłbym 3 w plecy przy takim naszym składzie i ustawieniem linii w środku pola i obrony ustawionej pod rywala (Atletico lubi to)
0
Busi jest dzisiaj wirtuozem gry w parterze, człap, człap jak bociek i chlap na glebę.... kontra, wrzutka i brama z dyni - nasza taktyka na dzisiaj :(
1
Busi jest dobry w parterze, człap, człap jak bociek i chlap na glebę.... kontra, wrzutka i brama z dyni - nasza taktyka na dzisiaj :(
2
jest jeszcze wysoki Alba no i Masche ;p
0
Oby Ivan grał dzisiaj duuużo lepiej niż ostatnio. Skład do przewidzenia, ale już myślałem, że zagramy 3-4-3... niestety Lucho ma swoją "wizję"
0
3 obrońców powinniśmy grać coraz częściej. Więcej mozliwości z przodu, natomiast mądre zadania dla poszczególnych piłkarzy w grze obronnej powinno zrekompensować brak jednego obrońcy.
0
nie wzorujmy się na drużynach będących w dołku :)
1
Xaviego nie ma - kontuzja
0
chyba chodziło Ci, że nie możemy być tak zależni od Messiego
0
A Ty pseudokibica - gratulacje
0
Bo Messi nie gra :) No i Neymar... Zwalniamy trenera :)
0
10 minut temu pisałem, że będziecie krytykować Lucho :) Skąd ja mogłem to wiedzieć?
0
zwolnić go! A nie sory.... przecież po zwycięstwie okaże się, że Lucho miał nosa i cudownie zestawił skład :)
0
Miło mi kolego, ale już mnie to trochę drażni, że niektórym wydaje się, że kibicować znaczy obrażać inny klub :/ A mało tego, ponieważ oni sami identycznie lamentują po porażkach Barcy i tak samo "sprzedają" piłkarzy i trenera. To jest ŻAŁOSNE niestety
2
Zaraz będziecie krytykować skład Lucho :) i to pokaże, że nie różnicie się zbytnio od kibiców realu
3
daj się nacieszyć dzieciom :) Tak długo czekali na porażkę Realu, że teraz kipią nienawiścią ;p
1
to coś pomiędzy tymi z Bilbao i z Madrytu
0
Jestem kibicem Barcy i też nie lubię Realu ale po co cytujecie Ich wypowiedzi z rm.pl, skoro Wasze komentarze po porażkach (co ja gadam - remisach i nawet wygranych w słabym stylu) są według mnie gorsze i bardziej żałosne :(
2
a Twoje komentarze po porażce Barcy jakie są?
2
U nas jest wyprzedaż nawet po wygranych meczach...
0
pan Andrzej :)
0
ale według mnie więcej jakości jest w meczach PL niż w PD. Wiadomo, że gorsze mecze się przytrafią ale to jest zdecydowana mniejszość. Jestem kibicem obu tych lig i nawet sposób transmitowania meczu (rozmieszczenie kamer i powtórki) w Anglii bardziej mi się podoba ;) VeB
0
w widowiskowości, emocjach i poziomie meczu - akcja za akcję i to w obie strony.
0
Kupmy każdego kto strzeli więcej niż jedną bramkę w jednym meczu :)
0
na pewno jest... ja jakoś nie znalazłem ale nie oszukujmy się.... nie wiem gdzie szukać ;p
0
gdzie mozna obejrzeć w internecie?
0
Przepraszam że zupełnie nie na temat: ma już ktoś linka do dzisiejszej walki Szpilki z Adamkiem? VeB
0
Walka zapewne będzie ciekawa i każdy z Nich ma coś do udowodnienia. POstawiłbym na Szpilkę :)
0
Był oszczędzany na Barcę. To akurat rozumiem.