0

kto dzisiaj komentuje mecz? Wolski, Orłowski?

0

Jedyne pocieszenie to fakt, że gramy u siebie - w domu to mimo wszystko nasza gra wygląda dużo lepiej. Na wyjeździe postawiłbym 3 w plecy przy takim naszym składzie i ustawieniem linii w środku pola i obrony ustawionej pod rywala (Atletico lubi to)

0

Busi jest dzisiaj wirtuozem gry w parterze, człap, człap jak bociek i chlap na glebę.... kontra, wrzutka i brama z dyni - nasza taktyka na dzisiaj :(

1

Busi jest dobry w parterze, człap, człap jak bociek i chlap na glebę.... kontra, wrzutka i brama z dyni - nasza taktyka na dzisiaj :(

2

jest jeszcze wysoki Alba no i Masche ;p

0

Oby Ivan grał dzisiaj duuużo lepiej niż ostatnio. Skład do przewidzenia, ale już myślałem, że zagramy 3-4-3... niestety Lucho ma swoją "wizję"

0

3 obrońców powinniśmy grać coraz częściej. Więcej mozliwości z przodu, natomiast mądre zadania dla poszczególnych piłkarzy w grze obronnej powinno zrekompensować brak jednego obrońcy.

0

nie wzorujmy się na drużynach będących w dołku :)

1

Xaviego nie ma - kontuzja

0

chyba chodziło Ci, że nie możemy być tak zależni od Messiego

0

A Ty pseudokibica - gratulacje

0

Bo Messi nie gra :) No i Neymar... Zwalniamy trenera :)

0

10 minut temu pisałem, że będziecie krytykować Lucho :) Skąd ja mogłem to wiedzieć?

0

zwolnić go! A nie sory.... przecież po zwycięstwie okaże się, że Lucho miał nosa i cudownie zestawił skład :)

0

Miło mi kolego, ale już mnie to trochę drażni, że niektórym wydaje się, że kibicować znaczy obrażać inny klub :/ A mało tego, ponieważ oni sami identycznie lamentują po porażkach Barcy i tak samo "sprzedają" piłkarzy i trenera. To jest ŻAŁOSNE niestety

2

Zaraz będziecie krytykować skład Lucho :) i to pokaże, że nie różnicie się zbytnio od kibiców realu

3

daj się nacieszyć dzieciom :) Tak długo czekali na porażkę Realu, że teraz kipią nienawiścią ;p

1

to coś pomiędzy tymi z Bilbao i z Madrytu

0

Jestem kibicem Barcy i też nie lubię Realu ale po co cytujecie Ich wypowiedzi z rm.pl, skoro Wasze komentarze po porażkach (co ja gadam - remisach i nawet wygranych w słabym stylu) są według mnie gorsze i bardziej żałosne :(

2

a Twoje komentarze po porażce Barcy jakie są?

2

U nas jest wyprzedaż nawet po wygranych meczach...

0

pan Andrzej :)

0

ale według mnie więcej jakości jest w meczach PL niż w PD. Wiadomo, że gorsze mecze się przytrafią ale to jest zdecydowana mniejszość. Jestem kibicem obu tych lig i nawet sposób transmitowania meczu (rozmieszczenie kamer i powtórki) w Anglii bardziej mi się podoba ;) VeB

0

w widowiskowości, emocjach i poziomie meczu - akcja za akcję i to w obie strony.

0

Kupmy każdego kto strzeli więcej niż jedną bramkę w jednym meczu :)

0

na pewno jest... ja jakoś nie znalazłem ale nie oszukujmy się.... nie wiem gdzie szukać ;p

0

gdzie mozna obejrzeć w internecie?

0

Przepraszam że zupełnie nie na temat: ma już ktoś linka do dzisiejszej walki Szpilki z Adamkiem? VeB

0

Walka zapewne będzie ciekawa i każdy z Nich ma coś do udowodnienia. POstawiłbym na Szpilkę :)

0

Był oszczędzany na Barcę. To akurat rozumiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?