Mojzesz9
Dołączył/a: sierpień 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cule007 ale i tak znajdzie się banda dzieci która powie będzie tyrać Messiego , a nie zauważy że dziś robi robotę za trzech..
3
Prawda jest taka że gdybyśmy mieli ogarniętego napadziora i Lengeleta poza składem to mogłoby to już wyglądać inaczej , ale nie ma co gdybać mamy 2 połowę PSG mogło strzelić 3 to czemu niby my nie możemy !!!!
0
@Litman wywalczył karnego więc jednak nie taki statysta
0
@JarekS nawet jakby nie odgwizdał karnego to uważam że powinien to sprawdzić żeby było „po równo” .
1
Haha co to jest z tym Varem , on działa kiedy chce czy o co chodzi
0
Ale zajebał xDD
0
Dembele - niby obunożny ale nie do końca ..
1
I nie kto inny jak Lągle
0
@blakkudium Dest fajnie póki co , wyglada na bardzo zmotywowanego.
0
Kurde , szybko leci ten czas już 20 minuta..
0
@Filipowski dalej w to nie wierzę że tak wysoko przegraliśmy ...
2
@drifboy25 i to od wielu , wielu lat ...
0
@Jcobvq to się żegnaj
0
@FrankliN7 Wielkie dzięki. W pełni się z Tobą zgadzam!
0
@LS szybka i przyjemna ankieta xD
4
Drodzy Kibice,
Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat: Kibicowskie zaangażowanie w piłce nożnej: motywy, bariery, agresja i przemoc. Potrzebuje Waszej pomocy , przy wypełnieniu ankiety, która nie trwa dłużej niż 5 minut.
Wrzucam pod spodem link.
Z góry dziękuje !
https://forms.gle/HxQu7o2q2VyGezec8
3
Psy szczekają wuja Brejtłejt jedzie dalej !!!
0
@wasko77 nie tylko Ciebie..
0
@Greenalley dokładnie , prosił o transfery których nie dostał lepi z tego co ma .. wiadomo że z gówna bicza nie ukręcisz ..
1
@4Fabregas4 #SETIENWRÓĆ
1
@against_modern_football a tymczasem Lenglet kontrakt bodajże do 2026r przy czym kosmiczne zarobki bo przecież po jednym „dobrym” sezonie trzeb było go obsypać złotem , gdzie mu będzie lepiej niż u nas ? Bo wątpię żeby chciał odejść i że jakaś drużyna zaoferuje mu podobne wynagrodzenie.. Porażka...
0
Najniższy wymiar kary .. kto się spodziewał innego wyniku musi być zdrowo popier****** .
0
Chciałbym 1:0 , bo jak mamy przegrać jedną więcej na wyjeździe to przegramy "tylko" 2:0 ..
2
Skład mamy jaki mamy , lepszy narazie nie będzie . Nawet nie mamy kim z ławki postraszyć..
2
@Ilona_VeB na konsoli LL i LM jak najbardziej w zasięgu XD
1
Wolałbym żeby po meczu Ci Panowie w zielonych koszulkach wrócili naszym autobusem, a nasi do kopania rowów..
1
@Czarny19 jeszcze PSG i wakacje ..
0
@BarcaSupporter ostatnimi czasy to ja się zastanawiam co oni na tych treningach robią i czy wgl trenują , bo wyglądają jakby pierwszy raz ze sobą grali.. tragedia
0
Ja pie*dole xDDDD
0
@ToJa79 dokładnie , to samo chciałem napisać .. oczy krwawią normalnie