1

@Cule007 ale i tak znajdzie się banda dzieci która powie będzie tyrać Messiego , a nie zauważy że dziś robi robotę za trzech..

3

Prawda jest taka że gdybyśmy mieli ogarniętego napadziora i Lengeleta poza składem to mogłoby to już wyglądać inaczej , ale nie ma co gdybać mamy 2 połowę PSG mogło strzelić 3 to czemu niby my nie możemy !!!!

0

@Litman wywalczył karnego więc jednak nie taki statysta

0

@JarekS nawet jakby nie odgwizdał karnego to uważam że powinien to sprawdzić żeby było „po równo” .

1

Haha co to jest z tym Varem , on działa kiedy chce czy o co chodzi

0

Ale zajebał xDD

0

Dembele - niby obunożny ale nie do końca ..

1

I nie kto inny jak Lągle

0

@blakkudium Dest fajnie póki co , wyglada na bardzo zmotywowanego.

0

Kurde , szybko leci ten czas już 20 minuta..

0

@Filipowski dalej w to nie wierzę że tak wysoko przegraliśmy ...

2

@drifboy25 i to od wielu , wielu lat ...

0

@Jcobvq to się żegnaj

0

@FrankliN7 Wielkie dzięki. W pełni się z Tobą zgadzam!

0

@LS szybka i przyjemna ankieta xD

4

Drodzy Kibice,
Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat: Kibicowskie zaangażowanie w piłce nożnej: motywy, bariery, agresja i przemoc. Potrzebuje Waszej pomocy , przy wypełnieniu ankiety, która nie trwa dłużej niż 5 minut.
Wrzucam pod spodem link.
Z góry dziękuje !
https://forms.gle/HxQu7o2q2VyGezec8

3

Psy szczekają wuja Brejtłejt jedzie dalej !!!

0

@wasko77 nie tylko Ciebie..

0

@Greenalley dokładnie , prosił o transfery których nie dostał lepi z tego co ma .. wiadomo że z gówna bicza nie ukręcisz ..

1

@4Fabregas4 #SETIENWRÓĆ

1

@against_modern_football a tymczasem Lenglet kontrakt bodajże do 2026r przy czym kosmiczne zarobki bo przecież po jednym „dobrym” sezonie trzeb było go obsypać złotem , gdzie mu będzie lepiej niż u nas ? Bo wątpię żeby chciał odejść i że jakaś drużyna zaoferuje mu podobne wynagrodzenie.. Porażka...

0

Najniższy wymiar kary .. kto się spodziewał innego wyniku musi być zdrowo popier****** .

0

Chciałbym 1:0 , bo jak mamy przegrać jedną więcej na wyjeździe to przegramy "tylko" 2:0 ..

2

Skład mamy jaki mamy , lepszy narazie nie będzie . Nawet nie mamy kim z ławki postraszyć..

2

@Ilona_VeB na konsoli LL i LM jak najbardziej w zasięgu XD

1

Wolałbym żeby po meczu Ci Panowie w zielonych koszulkach wrócili naszym autobusem, a nasi do kopania rowów..

1

@Czarny19 jeszcze PSG i wakacje ..

0

@BarcaSupporter ostatnimi czasy to ja się zastanawiam co oni na tych treningach robią i czy wgl trenują , bo wyglądają jakby pierwszy raz ze sobą grali.. tragedia

0

Ja pie*dole xDDDD

0

@ToJa79 dokładnie , to samo chciałem napisać .. oczy krwawią normalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?