Mojzesz9
Dołączył/a: sierpień 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jaja im powiązali w szatni i dlatego tak wolno grają
2
@catalanian09 chłop nie lubi robić cardio xD
0
Celta 2:4 Barcelona
0
@liberoFCB dokładnie , często męczymy się z ostatnią drużyną w tabeli .. miejmy nadzieje że w tym sezonie będzie inaczej..
0
@Imonkey nie zesraj się
0
Szkoda mi Suareza , podejrzewam że przy dobrym trenerze mógł jeszcze pokazać wiele, nawet gdyby miał jakaś konkurencję to może też by to go napędzało.. Mam nadzieję że Diego wyciągnie z niego ile się da i będzie cieszył się grą. Oby wpie**olił nam jakąś bramkę z dedykacją dla „wiadomo kogo” !
69
Pierwszy mecz z Atletico i Suarez strzela nam bramkę na 100 procent
0
Powiem tak #TEMATDLAUWAGI
9
Minął miesiąc od historycznej porażki, a rewolucji to ja narazie nie widzę
28
Jeśli faktycznie ma kosztować 25-30mln to zdecydowanie Depay .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lukaszbarca15 dokładnie , mądrego to dobrze posłuchać
2
Tak z innej beczki ..oglądam Busquetsa to on jak ma piłkę przy szybszej akcji Hiszpanów to z automatu chce grać do tyłu XDDD
0
HAHAHA XDDD ja pierd*** . W przyszłym sezonie nie będzie kim grać bo wszyscy za darmo spierd**ą xD
0
@Sherem Bartek za takie coś do kryminału pójdzie..
0
@Pstryk na zawodników 30+ , tylko za więcej niż 50 mln XD
7
Jeśli Suarez odejdzie za darmo to chyba zacznę pić ... przecież to nie jest grajek którego można oddać za darmo !! Co z tego ze ma dużą pensje skoro może jeszcze dużo dać drużynie , trzeba było o tym myśleć zanim się podpisywało takie kontrakty .. Nie miał konkurencji w zeszłym sezonie i mógł grać w kratkę , ale jestem pewien że gdyby pojawiła się konkurencja to by jeszcze wiele pokazał
0
Odszedł prawie za darmo , jeszcze Vidal i Suárez za darmo i będzie wesoło .. Fakt zaoszczędzimy na pensjach ale co z tego jak cała Europa się z nas śmieje ? Dojdzie do tego ze żadnego zawodnika nie będziemy mogli sprzedać bo wszyscy będą mieli zdanie ze od nas się bierze za darmo ...
0
Hahha , jak to mówią „ za darmo to nawet w pier*** nie można dostać „ a tu Barca rozdaje piłkarzy , nie wierze no nie wierze
0
@maciej7852 dokładnie , mam tak samo jak czytam niektóre komentarze to krew mnie zalewa
0
@JJ77 marzenie...
2
FIFA mogłaby poszukać czegoś na Barcę np czy przestrzegają finansowego Fair Play , nawet jeśli przestrzegają to mogli być dać bana na 2 sezony w Lidze Mistrzów... Setny raz zadaje sobie to pytanie „Jak można przegrać 8:2 grając w ćwierćfinale ligi mistrzów? „
0
@slayer prezes nic nowego nie powie poza tym ze trzeba zmienić trenera XD. Przecież w Barcelonie to trener jest największym problemem i ciężko jest znaleźć takiego który ma DNA Barcy , które nie istnieje od odejścia Pepa i później Enrique
0
@Jurij dokładnie można przegrać , ale 8:2 to nawet nie wiem jak to nazwać ..
11
Nie wiem jak was ale mnie cieszą te bramki Coutinho XDDD , ten Szpakowski to zaraz się spuści nad tym Bayernem , tak grającej Barcy nawet Legia by wbiła 8 bramek
0
4 w pierwszej i 4 w drugiej żeby była równowaga.. a tak wgl to Ter Stegen chyba protezy na śmietniku znalazł
0
Mam tylko nadzieję że po tym sezonie w końcu coś yebnie w tym klubie , że coś się zmieni .. k*rwa no aż serce człowieka boli 7:2
0
Poziom komentatorów stoi na najwyższym poziomie ...
1
Jak już wyłączyłem ... dziękuje dobranoc
0
Liczę na występ Messiego żeby ten gorzki sezon osłodzić chociaż zdobyciem Pichichi przez Messiego , Beznemie brakuje 2 goli i będą grać na niego , także liczę dziś na naszych żeby pomogli Mesjaszowi !