1

Jaja im powiązali w szatni i dlatego tak wolno grają

2

@catalanian09 chłop nie lubi robić cardio xD

0

Celta 2:4 Barcelona

0

@liberoFCB dokładnie , często męczymy się z ostatnią drużyną w tabeli .. miejmy nadzieje że w tym sezonie będzie inaczej..

0

@Imonkey nie zesraj się

0

Szkoda mi Suareza , podejrzewam że przy dobrym trenerze mógł jeszcze pokazać wiele, nawet gdyby miał jakaś konkurencję to może też by to go napędzało.. Mam nadzieję że Diego wyciągnie z niego ile się da i będzie cieszył się grą. Oby wpie**olił nam jakąś bramkę z dedykacją dla „wiadomo kogo” !

69

Pierwszy mecz z Atletico i Suarez strzela nam bramkę na 100 procent

0

Powiem tak #TEMATDLAUWAGI

9

Minął miesiąc od historycznej porażki, a rewolucji to ja narazie nie widzę

28

Jeśli faktycznie ma kosztować 25-30mln to zdecydowanie Depay .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lukaszbarca15 dokładnie , mądrego to dobrze posłuchać

2

Tak z innej beczki ..oglądam Busquetsa to on jak ma piłkę przy szybszej akcji Hiszpanów to z automatu chce grać do tyłu XDDD

0

HAHAHA XDDD ja pierd*** . W przyszłym sezonie nie będzie kim grać bo wszyscy za darmo spierd**ą xD

0

@Sherem Bartek za takie coś do kryminału pójdzie..

0

@Pstryk na zawodników 30+ , tylko za więcej niż 50 mln XD

7

Jeśli Suarez odejdzie za darmo to chyba zacznę pić ... przecież to nie jest grajek którego można oddać za darmo !! Co z tego ze ma dużą pensje skoro może jeszcze dużo dać drużynie , trzeba było o tym myśleć zanim się podpisywało takie kontrakty .. Nie miał konkurencji w zeszłym sezonie i mógł grać w kratkę , ale jestem pewien że gdyby pojawiła się konkurencja to by jeszcze wiele pokazał

0

Odszedł prawie za darmo , jeszcze Vidal i Suárez za darmo i będzie wesoło .. Fakt zaoszczędzimy na pensjach ale co z tego jak cała Europa się z nas śmieje ? Dojdzie do tego ze żadnego zawodnika nie będziemy mogli sprzedać bo wszyscy będą mieli zdanie ze od nas się bierze za darmo ...

0

Hahha , jak to mówią „ za darmo to nawet w pier*** nie można dostać „ a tu Barca rozdaje piłkarzy , nie wierze no nie wierze

0

@maciej7852 dokładnie , mam tak samo jak czytam niektóre komentarze to krew mnie zalewa

0

@JJ77 marzenie...

2

FIFA mogłaby poszukać czegoś na Barcę np czy przestrzegają finansowego Fair Play , nawet jeśli przestrzegają to mogli być dać bana na 2 sezony w Lidze Mistrzów... Setny raz zadaje sobie to pytanie „Jak można przegrać 8:2 grając w ćwierćfinale ligi mistrzów? „

0

@slayer prezes nic nowego nie powie poza tym ze trzeba zmienić trenera XD. Przecież w Barcelonie to trener jest największym problemem i ciężko jest znaleźć takiego który ma DNA Barcy , które nie istnieje od odejścia Pepa i później Enrique

0

@Jurij dokładnie można przegrać , ale 8:2 to nawet nie wiem jak to nazwać ..

11

Nie wiem jak was ale mnie cieszą te bramki Coutinho XDDD , ten Szpakowski to zaraz się spuści nad tym Bayernem , tak grającej Barcy nawet Legia by wbiła 8 bramek

0

4 w pierwszej i 4 w drugiej żeby była równowaga.. a tak wgl to Ter Stegen chyba protezy na śmietniku znalazł

0

Mam tylko nadzieję że po tym sezonie w końcu coś yebnie w tym klubie , że coś się zmieni .. k*rwa no aż serce człowieka boli 7:2

0

Poziom komentatorów stoi na najwyższym poziomie ...

1

Jak już wyłączyłem ... dziękuje dobranoc

0

Liczę na występ Messiego żeby ten gorzki sezon osłodzić chociaż zdobyciem Pichichi przez Messiego , Beznemie brakuje 2 goli i będą grać na niego , także liczę dziś na naszych żeby pomogli Mesjaszowi !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?