Mojzesz9
Dołączył/a: sierpień 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MigcampistaCesc dokładnie Pjanic zupełnie inna charakterystyka gry , myśle ze w końcu kuman przejrzy na oczy a Busi nie odklei się od ławy .. no chyba ze na PK z 3 ligowcem
0
Jak na moje Messi do zmiany , powinien odpocząć ale pytanie czy kuman ma takie jaja żeby go zdjąć ?
0
@kozilll sędziowie w la liga od kilku lat są dramatyczni i ja nie wiem czy tego nikt poza kibicami nie widzi ..
6
Coś by tu napisał ale co tu napisać .. No chujowo jest
1
Ja nie rozumiem czemu każda piła u nas musi przejść od obrońców do bramkarza , zamiast ją wyjebac w kukurydze to grają nabijają podania..
0
Co ten Busi .. mógł strzelać
0
Oj ma szczęście ze prowadzimy ..
0
@PartidarioCatalan już 2 raz na siłę szukał Messiego..
2
Śmiechy, śmiechami ale nie powinien Morata 3 razy dojść do takich akcji , narzekamy na ten Var ale dziś nam ratuje dupę...
0
Pierwsza połowa dobra , martwi mnie trochę to z jaką łatwością przechodzą podania prostopadle i wrzutki z lewej strony przez naszą obronę.. Morata ma dziś ciąg i łatwo dochodzi do okazji strzeleckich , musimy go lepiej pilnować po przerwie bo Var może nam już nie pomóc.. a co do Antka to wydaje mi się że on psychicznie nie jest w stanie pociągnąć tego wózka..
0
@MichalRBB za szybko go pochwaliłeś XD fakt nie miał łatwej pozycji ale zdecydowanie mógł to lepiej skończyć...
4
Dembele widać ze w końcu trochę przypakował , może nie będzie się już tak łamał ... oby pokazał to na co wszyscy czekają !!
1
Pirlo ucierpiał w tym starciu - Szpaku w formie
0
@michalch9 nie od dziś wiadomo że sędziowanie w Hiszpanii to żart , nowy sezon starzy sędziowie..
4
@korn234 po solidnym meczu przydarzył mu się błąd i już jest tragedia tak ?
0
@michalch9 dokładnie to my nie mamy pomysłu na grę .. takie Getafe powinno być rozjechane 4-5 do jaja , jak za dawnych dobrych czasów ...
2
@Krzyszt8f_xd zdecydowanie wolałbym zobaczyć Brajtłajta niż tego Grizma który tak mi działa na nerwy bardziej nawet niż ten bambo..
1
@LionelM95 trzeba się napić żeby zapomnieć
0
@Arka1985 tylko ze Dembele momentami jak ma piłkę to mu odpier*ala i ma klapki na oczach nie widząc lepiej ustawionych kolegów , myśli ze sam przejdzie całe boisko i strzeli gola ...
1
@aiven dokładnie!
1
Nigdy nie zrozumiem transferu Griza , jeszcze Dembele to rozumiem chcieli zapchać dziurę po Neyu ale Antek ?..
0
@aiven pewnego dnia się obudzi i mu coś przeskoczy i będą nam go zazdrościć w całej Europie xD
3
Griezmann powinien zapier*alać za tą piłką..
0
@JUNIORcom za dużo naoglądał się Busiego na treningach...
1
@robaqxcore91 to samo chciałem napisać XDD
4
@batik17 Dobrze gadasz, może nowy zarząd wyciągnie wnioski...
2
Jak myślicie wyłoży ktoś 500 melonów za tego specjalistę od podań do tyłu Busquetsa?
0
@Batys A Brajtłajt ? XD
1
Oj odczujemy brak tego napastnika , już zaczynamy odczuwać a co dopiero jak przyjdzie Liga Mistrzów..
4
Kuman nie pij tyle , zmiany Ci się poyebały