0

@MigcampistaCesc dokładnie Pjanic zupełnie inna charakterystyka gry , myśle ze w końcu kuman przejrzy na oczy a Busi nie odklei się od ławy .. no chyba ze na PK z 3 ligowcem

0

Jak na moje Messi do zmiany , powinien odpocząć ale pytanie czy kuman ma takie jaja żeby go zdjąć ?

0

@kozilll sędziowie w la liga od kilku lat są dramatyczni i ja nie wiem czy tego nikt poza kibicami nie widzi ..

6

Coś by tu napisał ale co tu napisać .. No chujowo jest

1

Ja nie rozumiem czemu każda piła u nas musi przejść od obrońców do bramkarza , zamiast ją wyjebac w kukurydze to grają nabijają podania..

0

Co ten Busi .. mógł strzelać

0

Oj ma szczęście ze prowadzimy ..

0

@PartidarioCatalan już 2 raz na siłę szukał Messiego..

2

Śmiechy, śmiechami ale nie powinien Morata 3 razy dojść do takich akcji , narzekamy na ten Var ale dziś nam ratuje dupę...

0

Pierwsza połowa dobra , martwi mnie trochę to z jaką łatwością przechodzą podania prostopadle i wrzutki z lewej strony przez naszą obronę.. Morata ma dziś ciąg i łatwo dochodzi do okazji strzeleckich , musimy go lepiej pilnować po przerwie bo Var może nam już nie pomóc.. a co do Antka to wydaje mi się że on psychicznie nie jest w stanie pociągnąć tego wózka..

0

@MichalRBB za szybko go pochwaliłeś XD fakt nie miał łatwej pozycji ale zdecydowanie mógł to lepiej skończyć...

4

Dembele widać ze w końcu trochę przypakował , może nie będzie się już tak łamał ... oby pokazał to na co wszyscy czekają !!

1

Pirlo ucierpiał w tym starciu - Szpaku w formie

0

@michalch9 nie od dziś wiadomo że sędziowanie w Hiszpanii to żart , nowy sezon starzy sędziowie..

4

@korn234 po solidnym meczu przydarzył mu się błąd i już jest tragedia tak ?

0

@michalch9 dokładnie to my nie mamy pomysłu na grę .. takie Getafe powinno być rozjechane 4-5 do jaja , jak za dawnych dobrych czasów ...

2

@Krzyszt8f_xd zdecydowanie wolałbym zobaczyć Brajtłajta niż tego Grizma który tak mi działa na nerwy bardziej nawet niż ten bambo..

1

@LionelM95 trzeba się napić żeby zapomnieć

0

@Arka1985 tylko ze Dembele momentami jak ma piłkę to mu odpier*ala i ma klapki na oczach nie widząc lepiej ustawionych kolegów , myśli ze sam przejdzie całe boisko i strzeli gola ...

1

@aiven dokładnie!

1

Nigdy nie zrozumiem transferu Griza , jeszcze Dembele to rozumiem chcieli zapchać dziurę po Neyu ale Antek ?..

0

@aiven pewnego dnia się obudzi i mu coś przeskoczy i będą nam go zazdrościć w całej Europie xD

3

Griezmann powinien zapier*alać za tą piłką..

0

@JUNIORcom za dużo naoglądał się Busiego na treningach...

1

@robaqxcore91 to samo chciałem napisać XDD

4

@batik17 Dobrze gadasz, może nowy zarząd wyciągnie wnioski...

2

Jak myślicie wyłoży ktoś 500 melonów za tego specjalistę od podań do tyłu Busquetsa?

0

@Batys A Brajtłajt ? XD

1

Oj odczujemy brak tego napastnika , już zaczynamy odczuwać a co dopiero jak przyjdzie Liga Mistrzów..

4

Kuman nie pij tyle , zmiany Ci się poyebały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?