0

@kondrel19 tylko że Lenglet ma kontrakt do 2026 więc nie wiem czy będzie chciał odejść i zarabiać mniej niż u nas , nie wiem gdzie jeszcze mają taki rozrzutny zarząd jak był u nas.. Jeden sezon miał dobry , było spuszczanie się nad nim i bajeczny kontrakt jak zresztą połowa składu..

0

Roma nas wy**chała , Live zgwałciło , Bayern zrobił dziecko no i jeśli trafimy na Bayern to będzie drugie dziecko ..

0

@czar007 no nie wiem czy tam nikt by nas nie zgwałcił..

0

Z niecierpliwością odliczam dni do okna transferowego , niech tu się w końcu coś zadzieje... a nie czekaj .. już miała być rewolucja w letnim okienku..

1

Nasi mogliby się uczyć od piłkarzy Atleti zaangażowania i walki o każdą piłkę ..

0

Obrona i tak woła o pomstę.. a tu jeszcze takie coś.. Zdrowia !

2

Dał pod ladę jak Grosicki z Finlandią

0

Kompletnie nie umiemy grać w przewadze... jak w zimie nie uda się ściągnąć jakiegoś ŚO to będzie ciężko .. :/

0

Ciekawe jak teraz zaprezentujemy się grając w przewadze, ostatnio nie umieliśmy tego wykorzystać , oby jeszcze coś strzelić

1

@yla a było spuszczanie się nad Lengletem , jeden sezon dobry niczym Umtiti i przedłużanie kontraktu na 5 lat !! Brawo

1

@Matix90 ale jego kibice i tak powiedzą ze gra dobrze ale brakuje mu skuteczności ..ja uważałem tak samo , gościu wgl nigdy nie powinien znaleźć się w tym klubie ..

2

Brawo , mogliśmy zamknąć mecz w pierwszej połowie .. dzięki Antoni pozdrawiam twoich fanów !! Ustawienie panów w obronie zostawię bez komentarza

1

@Vold94 śmiesznie by było gdyby wszedł i coś strzelił XDD , ciekawe jakby wyglądał atak w następnym meczu

1

Z Messim czy bez to wciąż ten sam Antułan...

1

Antułan współczuje żonie jak tam samo celujesz w nocy xDD

10

@noface dokładnie Dembuś trochę wiatru robi , a Antek jest tylko po to żeby się liczba zawodników na boisku zgadzała

7

Śmiać mi się chce z tych co piszą że wyniki przyjdą .. kiedy przyjadą ? Kiedy maja przyjść jak nie przeciwko „rezerwom” Dinama ? Znowu będzie pisanie ze drużyna dobrze zorganizowana w obronie , a nam brakowało szczęście .. Haha my nie mamy pomysłu na grę , zero zaskoczenia nic kompletnie klepanie od prawej od lewej i próby wejścia z piłką do bramki..

0

@LaSagradaFamilia dokładnie teraz będą klepać na utrzymanej , przecież jest „bezpieczna” przewaga , ale Dinamo jak się postara i dociśnie to wepchnie jeszcze jedną..

3

Messi celownik jak Milik swojego czasu

0

@Placebiusz Dobrze że Mats dziś głodny gry i ratuje nam dupę , gdyby nie on to nie wiadomo jakby to teraz wyglądało .. bo obrona nie istnieje , cały sezon Mats nie będzie w takiej formie i nie będzie ratował obrońców..

0

@Veysel Neto wcale źle nie bronił , szkoda tego babola ostatniego

0

Niech ktoś jeszcze powie że kontrolujemy ten mecz XD

0

Ja pitole xD co tu się dzieje , jak nie jebnie jakiś piorun to będzie ciężko o te punkty

1

@Matix90 znowu będą się podniecać jak po meczu z Alaves , ze okazje były tylko wykończenia brak xD

0

@MarianekFCB no w sumie racja XD

0

@wojtek_debiec4 Busi swój cień kryje

1

Po co się bardziej pocić , przecież 1:0 wystarczy

0

@jamal00 a to osłabione Dynamo przecież xD

0

Ten strzał podsumował obecną formę Messiego ..

1

@ViScAAA i kto tu przyjdzie do tego syfu ? Ktoś pokroju Setiena ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?