Mojzesz9
Dołączył/a: sierpień 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kondrel19 tylko że Lenglet ma kontrakt do 2026 więc nie wiem czy będzie chciał odejść i zarabiać mniej niż u nas , nie wiem gdzie jeszcze mają taki rozrzutny zarząd jak był u nas.. Jeden sezon miał dobry , było spuszczanie się nad nim i bajeczny kontrakt jak zresztą połowa składu..
0
Roma nas wy**chała , Live zgwałciło , Bayern zrobił dziecko no i jeśli trafimy na Bayern to będzie drugie dziecko ..
0
@czar007 no nie wiem czy tam nikt by nas nie zgwałcił..
0
Z niecierpliwością odliczam dni do okna transferowego , niech tu się w końcu coś zadzieje... a nie czekaj .. już miała być rewolucja w letnim okienku..
1
Nasi mogliby się uczyć od piłkarzy Atleti zaangażowania i walki o każdą piłkę ..
0
Obrona i tak woła o pomstę.. a tu jeszcze takie coś.. Zdrowia !
2
Dał pod ladę jak Grosicki z Finlandią
0
Kompletnie nie umiemy grać w przewadze... jak w zimie nie uda się ściągnąć jakiegoś ŚO to będzie ciężko .. :/
0
Ciekawe jak teraz zaprezentujemy się grając w przewadze, ostatnio nie umieliśmy tego wykorzystać , oby jeszcze coś strzelić
1
@yla a było spuszczanie się nad Lengletem , jeden sezon dobry niczym Umtiti i przedłużanie kontraktu na 5 lat !! Brawo
1
@Matix90 ale jego kibice i tak powiedzą ze gra dobrze ale brakuje mu skuteczności ..ja uważałem tak samo , gościu wgl nigdy nie powinien znaleźć się w tym klubie ..
2
Brawo , mogliśmy zamknąć mecz w pierwszej połowie .. dzięki Antoni pozdrawiam twoich fanów !! Ustawienie panów w obronie zostawię bez komentarza
1
@Vold94 śmiesznie by było gdyby wszedł i coś strzelił XDD , ciekawe jakby wyglądał atak w następnym meczu
1
Z Messim czy bez to wciąż ten sam Antułan...
1
Antułan współczuje żonie jak tam samo celujesz w nocy xDD
10
@noface dokładnie Dembuś trochę wiatru robi , a Antek jest tylko po to żeby się liczba zawodników na boisku zgadzała
7
Śmiać mi się chce z tych co piszą że wyniki przyjdą .. kiedy przyjadą ? Kiedy maja przyjść jak nie przeciwko „rezerwom” Dinama ? Znowu będzie pisanie ze drużyna dobrze zorganizowana w obronie , a nam brakowało szczęście .. Haha my nie mamy pomysłu na grę , zero zaskoczenia nic kompletnie klepanie od prawej od lewej i próby wejścia z piłką do bramki..
0
@LaSagradaFamilia dokładnie teraz będą klepać na utrzymanej , przecież jest „bezpieczna” przewaga , ale Dinamo jak się postara i dociśnie to wepchnie jeszcze jedną..
3
Messi celownik jak Milik swojego czasu
0
@Placebiusz Dobrze że Mats dziś głodny gry i ratuje nam dupę , gdyby nie on to nie wiadomo jakby to teraz wyglądało .. bo obrona nie istnieje , cały sezon Mats nie będzie w takiej formie i nie będzie ratował obrońców..
0
@Veysel Neto wcale źle nie bronił , szkoda tego babola ostatniego
0
Niech ktoś jeszcze powie że kontrolujemy ten mecz XD
0
Ja pitole xD co tu się dzieje , jak nie jebnie jakiś piorun to będzie ciężko o te punkty
1
@Matix90 znowu będą się podniecać jak po meczu z Alaves , ze okazje były tylko wykończenia brak xD
0
@MarianekFCB no w sumie racja XD
0
@wojtek_debiec4 Busi swój cień kryje
1
Po co się bardziej pocić , przecież 1:0 wystarczy
0
@jamal00 a to osłabione Dynamo przecież xD
0
Ten strzał podsumował obecną formę Messiego ..
1
@ViScAAA i kto tu przyjdzie do tego syfu ? Ktoś pokroju Setiena ?