0

@Imonkey 'W Polsce podatki są bardzo niskie' xD

0

@VenoM Aaa za rok, to mój błąd, strzeliłem głupotę masz rację w 100%

0

@VenoM Ceni sie Pan, ja to i za 10k funtów bym sie zgodził :D

1

Ivan nawet jak nie gra dla Barcelony, to pomoże Barcelonie :D

0

@Shroud Może brama ich rozbuja, bo mieli moment kryzysowy przez parę minut

0

@Rewolucja123 no, raz na sto lat to i chyba do nas moze sie szczęście uśmiechnąć chyba?

0

Sevilla mecz na zasadzie 'a dzisiaj popełnimy wszystkie błędy których nigdy nie popełnilibyśmy w meczach przeciwko Barcy'

0

@krystian2230 Dokładnie, jestem tego samego zdania

0

@msmsms Pies ogrodnika, ja sie z 18 wstrzymałem, niech wszyscy osiemnastolatkowie się wstrzymają :D. Wolne żarty

1

2

@lambard jakie on ma walory poza byciem szybkim?

0

Co Alba wbiegł w pole karne

1

@PatrychoO on jak robi fejkszota to mu piłka odskakuje na 20 metrów

0

@FCB24 Semedo to by sie nie zlapal nawet jakbysmy top 20 zrobili

0

Dwóch najlepszych zawodników dzisiejszego meczu z zasłużonymi bramkami

0

@Uukasz_93 Mnie interesuje poziom, wolę oglądać stream z meczu profesjonalistów niż siedzieć na stadionie ligi ogórkowej i jeszcze za to zapłacić wylane mam w to czy to są swoje kluby czy nie. Chcesz to kibicuj, tylko nie wiem czy tam w ogóle jest komu kibicować

0

@Szicek10 Po co w ogóle oglądać ekstraklase, oglądanie tego szitu to jakaś dziecinada, a jaranie sie ekstraklasą to w ogóle dziecinada do kwadratu, jakiś random z internetu jara się że ktoś prosto kopnął piłke a wy to łapiecie. Jak to bait to spoko, ale jak ziomek pisze na serio no to tylko współczucia. Ostatni mecz w ekstraklasie widziałem chyba w 2007 roku i w ogóle nie traktuje tej pseudo ligi jako piłki nożnej. Jakiś randomowy 12 latek wam podkręca że klub z tektury wygrywa puchar sołtysa, jara sie jakby mu matka obwarzanek na odpuście kupiła a wy go bierzecie na poważnie i jeszcze wchodzicie z nim w dyskusje na poziomie ekstraklapy, czil panowie, trochę powagi

0

czy ktoś tu może pierdolnąć z 30 metra czy o co chodzi

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

Jak oni sie kopią to jest dobrze, jak nasi kopią to jest żółta

1

@FIJI Atletico może nie strzelić dziś bramki, ale na pewno jej nie straci, 1:0 albo 0:0

7

Sprawdzają się słowa Koemana, w ostatnich meczach potrafiliśmy mieć 20 sytuacji bramkowych, tylko brakowało skuteczności, dzisiaj pojawiła się skuteczność

6

Komentarz usunięty

2

@MontelQ Nie rozumiem problemu, normalna dziewczyna, zachowanie całkowicie racjonalne i przemyślane

2

Wy też pamietacie jak barcelona co tydzien po 5:0 wygrywala? XDDD


2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Sędzia za Juve to mnie schizuje niemiłosiernie XDD

1

Trzymać piłke na 20 metrze przez 40 minut to myślę że nawet mój stary umie, ale nie wiem czy wynika z tego jakaś presja na przeciwniku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?