MrKozamm
Dołączył/a: lipiec 2012
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys i rashforda za kane
4
Sterling to ma papiery na Southgate'a, jego drybling polega na wbieganiu na trzech piłkarzy i notowanie dwusetnej straty, kropka w kropkę dembele
1
2 bramki w 20 minut to nie jest wyczyn, jak się chce to można 2 bramki i w 5 minut strzelić, do boju reprezentacja, do boju Polska!!!!
0
Dobra panowie czas przełożyć piwko do zamrażary na ostatnie pół godziny żeby odpowiednia temperaturka była
1
@PatrykBarca Na skrzydłach mogliby grać Oyarzabal, ferran torres, szybciutki adama traore, czy kreatywny dani olmo to enrique wymyślił sobie że zrobi z Moreno skrzydłowego i dorzuci kapcia w postaci sarabii xD
0
@Tridente2015 Rozmawiać i tak miałem zamiar, tutaj się chciałem tylko dowiedzieć czy lepiej grać dobrego czy złego policjanta ;P
0
@tristan87 No właśnie bardzo bym chciał, ale mój charakter mi w tym przeszkadza gdyż z natury jestem dość mściwy
0
@Tomek54321 Układa i to bardzo dobrze! Dlatego mnie to tak bardzo zdziwiło, bo gdyby było między nami różnie to zupełnie inaczej bym to przyjął
0
@Tomek54321 Oj w to szczerze wątpie, ale może jestem ślepy
0
@Kamyk37 Też jestem bliżej tego żeby to olać niż dymić, ale kłębi mi się w głowie myśl, że przyzwyczai się do takiego stanu rzeczy i przejdziemy do relacji na zasadzie ode mnie drogie prezenty a ja będe dostawał skarpety na święta
0
Droga La Ramblo, rzadko się tu udzielam, ale dzisiaj potrzebuje porady sercowej jako że jest to od dawna forum od wszystkiego. Jestem z dziewczyną 4 lata, ostatnio mieliśmy czwartą rocznicę, zwykle dawaliśmy sobie prezenty na rocznicę, ale w tym roku dziwnym trafem nic mi się nie dostało, ja oczywiście dałem prezent. Żadnych wyjaśnień, nic, ja sie nic nie odzywałem na ten temat bo nie wypada sie upominać ale ona też jakby nic się nie stało wzięła swój upominek mi nie dała mojego i przeszliśmy do trybu codziennego. Dziwna sprawa jest w tym że to pierwszy taki rok gdzie nic nie dostałem i nie wiem co z tym fantem zrobić. Uznać tę sprawe za nieistotną pierdołę i olać, czy obrazić się i dymić? Co wy byście panowie zrobili?
0
Da się jeszcze Olsenowi na szybko wcisnąć nasze obywatelstwo?
0
@Deeespacito Szczęsny to by piłke wzrokiem odprowadził a potem pruł sie do obrony xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rabakus Ja bym na twoim miejscu grał 4.5+ bo Hiszpania nas zrobi jak za Smudy
3
@kubix05 Jesteś głupi i chory panie kolego
3
Można po jednym meczu jechać do chaty? Po co mamy grać w zasadzie dwa następne
1
@AlvaroHanso Też mi sie ten mecz z Barcą kojarzy, zero gry 1 na 1 bo każdy sie boi, strzału z dystansu też każdy sie boi, najfajniej jest poklepać na 1,5m ze sobą i wejść z piłką do bramki, a jak nie idzie to głowa w dół xD
0
Jak powiedziałem tutaj po meczu z Islandią że Szczęsny od czasów Arsenalu się nie rozwinął to mnie prawie zjedli, ciekawe co jeszcze musi zrobić żeby ktoś zrozumiał że to miernota, ba ciekawe co jeszcze musi zrobić żeby Juventus zrozumiał że z tym panem to my po lige mistrzów nie sięgniemy xD
0
Lewy jak zwykle udowadnia że umie tylko wtedy jak ktoś mu dogra na centymetry
1
@EleanoR Od kaprysu zawodnika
0
@Vebrol Heung Min Son
0
@soczeq Spójrz na drogę Fabiana i Szczęsnego, oboje w podobnym czasie odeszli z Arsenalu, Fabian czy w Swansea czy w West hamie zawsze zbierał oklaski i był ulubieńcem fanów a Wojtek? Meh, 50/50 W romie za nim nie tęsknią, w arsenalu też nie, a w Juve tymbardziej by za nim nie tęsknili gdyby przyszedł Donnarumma
0
@soczeq Nic, Szczęsny po prostu od czasów Arsenalu się nie rozwinął i jest przeciętnym bramkarzem z napompowanym balonem
1
Odkąd Juve kupiło szczęsnego powtarzałem, póki taki klub jak juventus będzie miał takiego bramkarza nic nie osiągnie, i dzisiaj moje słowa stają się faktem i kolejne sezony będą tylko potwierdzeniem. Dopóki ktoś nie zrozumie że ten pseduobramkarzyna to poziom 15 zespołu serie A tak długo Juventus nie doda ani jednego trofeum do gabloty. Liga mistrzów jest ich odległym marzeniem, a na dziś to nawet włoska im ucieka, fartem się na czwarty slot złapali
2
Typowa reprezentacja, zawsze sie człowiek łudzi że wygramy 5:0 a dostajemy czape od siódmego składu pseudorepry
1
@SaulGoodman W takim razie myśle że będzie zajebiście
1
@SaulGoodman Jak będziesz kupował gainer to zwróć uwagę na proporcję białko/węglowodany, bo w różnych gainerach ta proporcja różnie wygląda, jeśli suplementujesz białko oddzielnie to znajdź taki gainer który będzie miał więcej węgli niż białka na przykład w stosunku 70% węglowodanów 30% białka
2
@Laza Ruiz to w tym sezonie na tle Zielinskiego wyglądał jak amator, gdzie on do Barcy
4
@WildKidzML Jak można nazwać słabym w grze na małej przestrzeni zawodnika który gra wszystko na jeden kontakt?