9

My płaczemy że Ferran kosztował nas 60 baniek a United ma Antonego za ponad stówę przecież to jest parodysta xDDDDDDD

1

@Popitek12 _xxxPussyDestroyer69xxx_

0

@Sysia11 Weź sie pierdolnij w czoło

2

@fcbarcafan19 Polecam Massimo Dutti, cenowo to jest między Zarą a np. Lacoste, a jakościowo dorównuje drogim markom

5

@Comentateiro Nie mam pojęcia jak inni, więc podam tylko argument anegdotyczny. Jeansy typu cropp/house - dziura w kroku po roku, półtora (dość pokaźną mam nogę). Jeansy typu diesel/levis - moją rekordową parę noszę od 8 lat. Z koszulkami mam to samo, albo blakną, albo elastyna przestaje trzymać i się "wyrabiają" z przylegających stają się porozciągane. Nigdy nie miałem podobnego problemu z t-shirtem za +100zł. Po prostu u mnie formuła się sprawdza, ale pewnie to jest kwestia znalezienia odpowiedniego sklepu albo farta. Tak samo jak na niektórych perfumy za 40zł ładnie i trwale pachną, nie ma reguły

1

@lucca87 Kwota łącznie, prawda? Bo mnie nigdy wyjazd nie kosztuje więcej niż 2000zł, a co roku jestem za granicą.

0

@supraomnes1 Madryt z RiGCZem

8

Zajebista :OOOO

4

@Comentateiro Tak, wychowywałem się bez ojca i niejednokrotnie czułem że brakuje mi sposobu myślenia/podejścia/umiejętności technicznych które posiadali koledzy wychowujący się w pełnych rodzinach.

1

@Kgorecki2500 zdecydowanie japońska i koreańska

0

@gumaz Druga klasa gimnazjum to jak dobrze liczę 15 lat

5

Nieźle tam w główce zaszumialo

8

Nie zestarzało się dobrze xD

0

@supraomnes1 No i po co przypominasz, aż mi sie bronksa zimnego zachciało doskonałego fajnego pysznego słodowego w taką niedzielę

18

@xavi890 Chłop co nas ciągnie za uszy od 10 kolejek ale dobra xD

5

Zaha za Raphę? Brzmi ciekawie

0

czips czips czips czips czips czips

1

No, to sie postawili

0

Nie nie nie nie nie nie nie nie nie

0

@agaFCB Nie rezygnowałbym z Ferrana z prostego powodu - on pogodzi się z rolą rezerwowego i nie ma z nim problemów dyscyplinarnych. Ansu i jego stary to otoczenie niepewne, mogą w każdym momencie zrobić kwas w mediach i szatni, sufit może i ma wysoko ale równie dobrze może być to drugi Riqui Puig fotografujący się z prezim i mówiący że nie wie dlaczego nie dostaje minut skoro jest najlepszy w klubie. Tracę zaufanie do Ansu nie na poziomie sportowym, ale pozasportowym, tu Ferran go przebija, bo może i nigdy nie będzie wybitny, ale jest pokorny.

1

@Emhyr Matmy bym nie zdał na pewno, bo zdałem ją Ledwo w momencie w którym uczyłem się jej całą 3 klasę liceum w domu z dziewczyną na własną rękę bo nie umiałem nic. Na próbnych dostawałem po 15%. A resztę myślę że wszystko bym zaliczył, jeśli mowa o podstawowych przedmiotach

0

@Rust_Cohle No ja już żłopię, słyszymy się w poniedziałek

0

@Arekvip Co Ty gadasz gościu, od tego gościa bardziej wartościowy w naszym składzie jest tylko Pedri i Frenkie

0

@creativeopinion Co to znaczy "być nierobem"? Jak ktoś chodzi do pracy za najniższą to jest nierobem? Bo dla mnie nierób to ten co nie pracuje wcale i ma dochód zerowy. Jeśli tak wygląda świat, to sory, nie chce być jego częścią i nie zamierzam.

0

@jedrek7000 Czyli człowiek nigdy nie był na księżycu?

1

@Sulimo Jedną albo wcale.

1

@kejdzi Też nie rozumiem zainteresowania tym piłkarzem. Ani to 8, ani skrzydłowy, ani 9,5 ani prawdziwa 9 ani 10. Kolejny piłkarz bez pozycji, chcą młodego z Lipska to niech pytają o Szoboszlaia

1

@kylian7 Tak, piłkarze, aktorzy, biznesmeni, celebryci, są świetnym przykładem tworzenia wypaczonych związków opartych na wyrachowaniu, cóż, wyrazy współczucia dla nich.

1

@kylian7 Jeżeli dla Ciebie logicznym jest, że kobieta patrzy na "pozycję materialną (status)" to w samym założeniu masz niskie szanse na stworzenie kiedykolwiek szczęśliwego szczerego związku opartego na miłości i zaufaniu bo w samym założeniu takiego nie szukasz, samospełniające się proroctwo. Będziesz przyciągał właśnie takie kobiety, bo z takiego punktu wyszedłeś. Pomijam aspekt moralny z odbijaniem komuś laski nawet jeśli ta się łasi i jest lekkich obyczajów (a z twojego opisu jest lekkich obyczajów i to bardzo) bo to dno moralne. Przysimpuj jej 1k, potem ktoś jej przysimpuje 3k i pójdziesz w odstawke i w najlepszym przypadku staniesz się redpillem :)

0

Oh no! Anyway...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?