MrKozamm
Dołączył/a: lipiec 2012
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CZAJUN_119 Możesz przez następne 5 lat opowiadać że barca zagrała dobry mecz ale to tabela weryfikuje
0
@Tomek54321 Mi tego nie tłumacz bo ja to rozumiem, ale to jest jakaś banda oszołomów
0
@CZAJUN_119 Nie wiem, spójrz na wynik i sie zastanów
1
Przegrany mecz a wszystkie komentarze pode mną wyciągają pozytywy, widze że kibice mają taki sam mental jak i drużyna, przegrać i poklepać sie po plecach że będzie lepiej
0
@ini_barca Pewnie, u siebie nie wygrali a tam ich pogromią xD
0
Najlepsze: nic
Najgorsze: wynik
0
Może do przyszłego klasyku nauczymy sie zamykać mecze i strzelać gole. Albo chociaż nie murować wyniku przy 1:1 na własnym stadionie. Jak ludzie mają nie mówić o mentalu realu skoro oni grają do końca, a nasze ogórasy dostają na 1:1 i murują bramkę bo już są posrani ze strachu
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD no wiadomo
1
Gramy jak Dośrodkovia a Guiu nie rusza się z ławki...
1
@MesQueUnClub96 Ujemny Bilans kaloryczny, trening cardio czyli każda aktywność fizyczna która utrzymuje puls stale powyżej 120
4
No, to jeszcze godzina podawania po obwodzie i strzelania w kosmos i może granada strzeli trzeciego
0
2:1 to maks co im wieszcze w tym meczu
1
No no ferran miodzio, rekin mode
2
Dojebany ten mistrz Włoch nie ma co, włoska piłka taktyczna, defensywna. no no, widać
0
Wiecie, że dowolny zespół na swiecie grając z barceloną nigdy by czegoś takiego nie zrobił?
4
"Rewelacja rozgrywek", no xDDDDDDDDDDDD jak każdy zespół osrała sie na miętowo przed białymi no bo oni tacy straszni że najlepiej dać sobie nastrzelać osiem
2
Ter Stegen dzisiaj nie pomaga
0
Oby zagrał 50 meczów w sezonie. Mocno liczę
3
Solidny ligowiec, tylko tyle i aż tyle.
0
Zarejestrowany, ale czy zdrowy?
2
Wiem, że bez porównania, ale pamiętam jak fajnie chodzili za Nawałki Lewy podwieszony z Milikiem na szpicy. Joao wygląda na piłkarza który lubi obecność prawdziwej 9 obok siebie a skoro Xavi upiera się na granie 4 pomocnikami, a przecież Rapha to prawy pomocnik a nie skrzydłowy, to nie widzę problemu z graniem Lewym na 9 i podwieszonym Felixem
5
@Sztosikowy Absolutnie nie będziemy xD poziom Tello czy innego Deulofeu
0
Brighton może pójść drogą Newcastle z zeszłego sezonu i zawojować skutecznie top 4, tym bardziej przy falstarcie Arsenalu i UTD mogą narobić sobie fajną zaliczkę
0
@tbas nie komuś tylko madryciakowi czyli to w sumie nie człowiek
0
@Medium Dla mnie moze byc nawet siedemdziesiąta o ile real nie wygrywa
0
@tbas Pewnie ze tak
32
doskonale vini zszedł oby nie wrócił w tym sezonie miło doskonale
8
No, czyli mamy swojego De Bruyne, jak będzie grał, to będzie top. Kwestia tego, że z 50 meczów w sezonie zagra 25.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomo1989 absolutnie nikogo