0

@CZAJUN_119 Możesz przez następne 5 lat opowiadać że barca zagrała dobry mecz ale to tabela weryfikuje

0

@Tomek54321 Mi tego nie tłumacz bo ja to rozumiem, ale to jest jakaś banda oszołomów

0

@CZAJUN_119 Nie wiem, spójrz na wynik i sie zastanów

1

Przegrany mecz a wszystkie komentarze pode mną wyciągają pozytywy, widze że kibice mają taki sam mental jak i drużyna, przegrać i poklepać sie po plecach że będzie lepiej

0

@ini_barca Pewnie, u siebie nie wygrali a tam ich pogromią xD

0

Najlepsze: nic
Najgorsze: wynik

0

Może do przyszłego klasyku nauczymy sie zamykać mecze i strzelać gole. Albo chociaż nie murować wyniku przy 1:1 na własnym stadionie. Jak ludzie mają nie mówić o mentalu realu skoro oni grają do końca, a nasze ogórasy dostają na 1:1 i murują bramkę bo już są posrani ze strachu

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD no wiadomo

1

Gramy jak Dośrodkovia a Guiu nie rusza się z ławki...

1

@MesQueUnClub96 Ujemny Bilans kaloryczny, trening cardio czyli każda aktywność fizyczna która utrzymuje puls stale powyżej 120

4

No, to jeszcze godzina podawania po obwodzie i strzelania w kosmos i może granada strzeli trzeciego

0

2:1 to maks co im wieszcze w tym meczu

1

No no ferran miodzio, rekin mode

2

Dojebany ten mistrz Włoch nie ma co, włoska piłka taktyczna, defensywna. no no, widać

0

Wiecie, że dowolny zespół na swiecie grając z barceloną nigdy by czegoś takiego nie zrobił?

4

"Rewelacja rozgrywek", no xDDDDDDDDDDDD jak każdy zespół osrała sie na miętowo przed białymi no bo oni tacy straszni że najlepiej dać sobie nastrzelać osiem

2

Ter Stegen dzisiaj nie pomaga

0

Oby zagrał 50 meczów w sezonie. Mocno liczę

3

Solidny ligowiec, tylko tyle i aż tyle.

0

Zarejestrowany, ale czy zdrowy?

2

Wiem, że bez porównania, ale pamiętam jak fajnie chodzili za Nawałki Lewy podwieszony z Milikiem na szpicy. Joao wygląda na piłkarza który lubi obecność prawdziwej 9 obok siebie a skoro Xavi upiera się na granie 4 pomocnikami, a przecież Rapha to prawy pomocnik a nie skrzydłowy, to nie widzę problemu z graniem Lewym na 9 i podwieszonym Felixem

5

@Sztosikowy Absolutnie nie będziemy xD poziom Tello czy innego Deulofeu

0

Brighton może pójść drogą Newcastle z zeszłego sezonu i zawojować skutecznie top 4, tym bardziej przy falstarcie Arsenalu i UTD mogą narobić sobie fajną zaliczkę

0

@tbas nie komuś tylko madryciakowi czyli to w sumie nie człowiek

0

@Medium Dla mnie moze byc nawet siedemdziesiąta o ile real nie wygrywa

0

@tbas Pewnie ze tak

32

doskonale vini zszedł oby nie wrócił w tym sezonie miło doskonale

8

No, czyli mamy swojego De Bruyne, jak będzie grał, to będzie top. Kwestia tego, że z 50 meczów w sezonie zagra 25.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomo1989 absolutnie nikogo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?