2

@Comfortable_ Chłop dołączył w lutym tego roku i ma nick rodem z serwisu meczyki.pl więc trolla czuć na kilometr

2

@MesQueUnClub_87 O dzięki, dobrą nitkę z kilianem wrzuciłeś, do przerwy w meczu w sam raz, niezły z niego wykopek nie powiem że nie

2

@MesQueUnClub_87 Co za marka sporządza takie paluszki? Nieobeznany jestem, ja z takich przekąsek to tylko orzeszki ;D

0

Piękna bramka, żałuje że w Barcy nie mamy 0.5 piłkarza który podjąłby taką decyzję, nie mówię nawet o wykończeniu, tylko samym fakcie podjęcia decyzji.

23

Ale miałbym wkurw gdybym był Torre lub Alarconem na ławce, na boisku paździerz, wynik z dupy, w lidze duża przepaść mimo wszystko a oni nawet do rozgrzewki nie wstaną...

0

@FinishedLewus on nie strzelił raz tylko trzy razy, nie wiem, może nie oglądałeś meczu albo masz coś z psychą

0

@FinishedLewus nie wiem czy wiesz ale benzema dzisiaj strzelił 3 gole

0

Fajnie że real ma napastnika na ważne mecze a my na Elche

0

Fajnie fajnie, tutaj mieli NIE PRZEGRAĆ ONI NIE MIELI WYGRAĆ TYLKO NIE PRZEGRAĆ CZY TO JEST TRUDNE

0

Robert niech lekcje weźmie od niego

1

Typowa barca, dostali gola i stoją w miejscu bo im już się nie chce xDDDDDD

0

Ostre z nich bambiki, ligę niech jeszcze przegrają

0

fajna ta taktyka z dodatkowym pomocnikiem żeby zdominować grę

0

Fajne z nich bambiki, fajne

0

potrzebujemy gola do dogrywki ale za chiny ludowe w to nie wierzę

0

Koniec, po meczu

3

@draxidox "Wróg kaszojadów" "pies ogranicza komfort" ojoj hedonizm uderzył zbyt mocno? Już połechtane ego że jesteś taki edgy? Mmm edgy boy "z raz w tygodniu trafi się wkurzający kaszojad w sklepie" no widzisz, ja przez całe życie wkurzającego kaszojada w sklepie spotkałem raz góra trzy a Ty raz w tygodniu, ładnie tam problemy pierwszego świata wjechały. Oplutted, nie pozdrawiam, nie zachęcam do dyskusji edgy boy

1

@MrPGG Żenada, jeszcze ktoś im za to zapłacił...

0

@ArterkHD W zeszłym roku jeszcze się udawało chociaż po 500zł, teraz już nic bo mam komputer w raty wzięty.

0

@Destroyer_of_Worlds IMO Lech oprócz West Hamu i Fiorentiny z każdą drużyną by sobie poradził. A nawet nie wiem czy z Florencją nie dałby rady, tylko z West Hamem byłby problem

0

Dla mnie to zapowiada się na drugiego Havertza. U nas nie ma pozycji dla niego bo to nie jest ani 8 ani 9 ani 10. Wszędzie będzie spisywał się nieźle ale nigdzie wybitnie

0

@SkN ja jedyną narrację jaką prowadzę to taką, że w dwumeczu z Bayernem nie pomógł drużynie odnieść korzystnego wyniku. Żadnej innej. Nawet nie wiem co pisali ludzie na meczykach bo nie otworzyłem

0

@Donnie_Darko wygrał mundial i copa america i w obu turniejach był liderem drużyny którą poporowadził do sukcesu. Natomiast nie w tym dwumeczu z Bayernem, teraz pozostaje kwestia do czego się odnosimy. Na całokształt kariery mu to nie wpływa, ale w tych dwóch meczach to raczej drużynie nie pomógł

0

@SkN a wyprowadził psg na 2:1 i dal im awans czy nie?

0

@LioNey99 Spokojnie, niektórzy są normalni i widzą, że Leo już nie rozstrzyga spotkań w lidze mistrzów w taki sposob jak lata temu. Wielkie psg w składzie z Leo i mbappe nie strzeliło gola w dwumeczu z Bayernem który gra bez 9 (choupo moting to ogór pokroju braithwaite) i z połową bramkarza (bo to wciąż klasę niżej od neuera). Podpisanie go znowu byłoby takim samym mykiem jak United podpisało CR7

2

Milan w ogórkowym składzie wychodzi z grupy i przechodzi totków a u nas bida europejska, oby się w końcu mental zmienił :/

1

PSG klub memik, masz w składzie messiego, mbappe i resztę gwiazd i nie da rady strzelić w dwóch meczach jednego gola drużynie która gra bez 9 i z połową bramkarza xD

0

Nauczyć się bronić, to chyba powinien obrońca chociaż może się nie znam.

2

Rozstanie Neymara z Barceloną skrzywdziło obie strony. Chłopakowi przekreśliło karierę i szanse na trofea zarówno indywidualne jak i drużynowe. Dla Barcelony natomiast jego odejście stanowiło cezurę, początek długiego pikowania i okresu posuchy.

0

@Compadre Zwykłe porównanie. U siebie wyglądali mizernie a na wyjeździe mają wyglądać mistrzowsko?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?