1

Koeman to kręcił grając piłkarzami na poziomie 3 ligi XD

1

Nie poszliśmy jeszcze drogą Milanu i Man Utd tzn. nie zajebaliśmy jeszcze głową o beton kończąc sezon na miejscu typu 6-10, może to coś ruszy w tym dziwnym klubie bo już nie wiem co trzeba zrobić. Skończyły mi sie opcje w głowie

0

Girona to barcelona odtwarzana tempem x5

0

Do niczego się nie nadają. Do niczego

0

@YeastMoss podetrzyj sie

1

Ja nie wiem jaki oni muszą mecz zagrać żeby im sie zachciało, mnie to już śmieszy

36

Nie może grać, bo w kobiecej drużynie mogą grać kobiety a nie mężczyźni, myślałem że to proste.

0

@YeastMoss tldr

0

@Piana90000 współczuje że doświadczałeś przemocy w szkole i w domu

2

@FanBarcy22 opierdol dyrektora od góry do dołu jak psa, nie ma prawa wziąć do ręki żadnej rzeczy prywatnej jaka należy do twojego dziecka. Komuś się totalitarne zapędy włączyły. Najlepiej to poproś go o wglad do statutu szkoły, tam będzie punkt odnośnie zabieraniu rzeczy przez nauczyciela i niech głośno go przy Tobie przeczyta ten pachołek

0

Nico Williams w Athleticu do 2027

7

Były momenty że Antoine Griezmann spisywał się w Barcelonie bardzo dobrze, ale trzeba być stałym

1

Ferran + Felix od następnych meczów. Ferran może i będzie tak samo trefny, ale jest młodszy, pare lepszych meczów może zwiastować zwyżkę formy lub sensowną sprzedaż. Pchanie Lewego w każdym meczu nic mu nie doda a może zabrać

1

ciekawe kiedy Barcelona zacznie wyglądać poważnie

3

Bye Xavi po sezonie. 4 Miejsce w lidze, w europie pewnie max 1/8. Wuefista wiele nie zdziała, a kadrę ma taką, że nie jeden trener marzy na co dzień o takiej.

0

@MesQueUnClub96 Opisałeś każdą drużynę la liga. Athletic? Zmotywowany na Barcę, przed białymi rozkłada nogi. Valencia? Na mestalla dla barcy nie do ogrania, ale real tam prowadzi 3:0 do przerwy. Celta Vigo? Na swoim boichu gra jak prime manchester city a Aspas przechodzi siódmą młodość, ale real tam też wygrywa 3:0 do przerwy. Mi to sie czasem wydaje, że w hiszpanii oprócz sędziów to jeszcze piłkarze innych drużyn kibicują realowi równie mocno.

0

@TR3YWAY Na dziś, z dużym prawdopodobieństwem tak.

0

Oglądam sobie Tottenham vs Aston Villa i sobie myśle ale by siadł taki Lucas Digne do rotacji. Szkoda że u nas mu nie poszło w roli zmiennika ale miał wtedy prime Albę do konkurencji

17

@ElPonczato dobrze że na tej fcbarca jest opcja ignore bo by sie człowiek mógł wieszać na line od czytania takich wysrywów

0

No, myślę że jak xavi będzie się tak pokazywał pięknie do stycznia to na rundę wiosenną dostaniemy jakiegoś strażaka

0

Przepłacone ociężałe piłkarzyczki

0

Fajni czeladnicy biegają po tym boisku, tacy nie nadający się do niczego

0

Przepraszam jaką nagrodę? XD

24

@Warty XDDDDDDDDDDDDDD No ta klepmy sie po plecach jak przez ostatnie 10 lat i potem wygląda to tak jak wygląda. Pierwszy gość co wychodzi poza środowisko i mówi jakie brudy mamy na strychu i jak zjebaną mentalność mają co niektórzy piłkarze i działacze klubu a ty do gościa "po co o tym mówić to niedobra jest"

8

Jeszcze tylko wpierdul od Sociedad i bedzie bitka o 4 miejsce, zaraz wyjdzie na to, że mistrza rok temu wygraliśmy bo nie musieliśmy grać na wiosnę w Europie.

0

@denks1984 Zdecydowanie, przynajmniej wtedy widać że nie żyjesz iluzją w której "byłeś lepszy"

0

@Gurolzkaszub romantyzowanie futbolu w 2k23 xD

0

@luka1995 Od dechy do dechy

3

Nie, zasługuje na wygraną ten kto mecz wygrywa.

0

@Cobra303 A wiesz co będzie na koniec sezonu? Bo ja nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?