MrKozamm
Dołączył/a: lipiec 2012
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja natomiast widziałem że przez drugie 45min nic nie robiliśmy
0
Kolejny mecz, kolejna padaka. Wypadniemy poza top 4
15
Pamiętajcie, że gramy w lidze Negreiry
1
Nie, to nie ma sensu. Wypadniemy poza top 4.
3
Myk 10 miesięcy
0
xDDDDDDDD piłkarzyczynki
1
xavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxaviout
0
Komentarz usunięty
0
@pt9 No, Rudiger i trzech ogórów w obronie to faktycznie top
1
@MESSIah16 De bruyne do tego czasu będzie leczył dwudziestą ósmą kontuzje w tym sezonie
0
@LM10GOAT mój ulubiony tekst po zakończeniu spotkania to był "Ten szalony mecz nie mógł inaczej się skończyć" XDDDDDDDDDD
0
@PatrykBarca mordo ale minął rok już jak coś
0
@Ghostface W sumie ta
0
@jakub1906 prze akcja to jest pobiec 50 metrów pełnym sprintem i kopnąć do pustej? Zdrowy
1
@PatrykBarca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD od kogo
3
W sumie to zajebiście mają kibice realu, nie obchodzi cie co sie dzieje na boisku bo i tak wiesz że na końcu wygrasz
18
jak tylko dogrywka się zaczęła, to było wiadomo jak się skończy
7
0 osób jest tym zaskoczonych
0
@DonAndresFCB nie napisałem że nie strzelamy na przestrzeni całego meczu, tylko że nie strzelamy dwóch w dwadzieścia minut od stracenia
2
O mój boże, Griezmann właśnie kogoś przedryblował sztuczką techniczną XDDDDDDD Święta godzino trzymajcie mnie w dziesięciu
0
Tracą bramę w 6 minucie a potem strzelają dwie w 20 minut XD Nie do pomyślenia w Barcy
6
@Rust_Cohle XD 1000zł bym przyjął bo pieniądz ważny a ludzie sie srają o coś takiego jak futbol bo wygra jeden a nie drugi XD jeden chuj dawaj pitos
0
@against_modern_football Tylko wolne konopie! Od zawsze na zawsze wolne konopie!
0
@MesQueUnClub96 xD friendzone
0
baj baj szczawi
0
#Xaviout #xaviout #xaviout
0
Oriol Romeu nic nie znaczy w prawdziwym życiu
2
Fajnie bo możemy przestać udawać że Xavi sie do czegoś nadaje i możemy go wyrzucić po tym meczu, no to hucznie. WY PI ER DA LAJ
0
dlaczego ta drużyna nic nie znaczy
0
@cinero1996 Bardzo bym chciał wiedzieć.