4

Ja natomiast widziałem że przez drugie 45min nic nie robiliśmy

0

Kolejny mecz, kolejna padaka. Wypadniemy poza top 4

15

Pamiętajcie, że gramy w lidze Negreiry

1

Nie, to nie ma sensu. Wypadniemy poza top 4.

3

Myk 10 miesięcy

0

xDDDDDDDD piłkarzyczynki

1

xavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxavioutxaviout

0

Komentarz usunięty

0

@pt9 No, Rudiger i trzech ogórów w obronie to faktycznie top

1

@MESSIah16 De bruyne do tego czasu będzie leczył dwudziestą ósmą kontuzje w tym sezonie

0

@LM10GOAT mój ulubiony tekst po zakończeniu spotkania to był "Ten szalony mecz nie mógł inaczej się skończyć" XDDDDDDDDDD

0

@PatrykBarca mordo ale minął rok już jak coś

0

@Ghostface W sumie ta

0

@jakub1906 prze akcja to jest pobiec 50 metrów pełnym sprintem i kopnąć do pustej? Zdrowy

1

@PatrykBarca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD od kogo

3

W sumie to zajebiście mają kibice realu, nie obchodzi cie co sie dzieje na boisku bo i tak wiesz że na końcu wygrasz

18

jak tylko dogrywka się zaczęła, to było wiadomo jak się skończy

7

0 osób jest tym zaskoczonych

0

@DonAndresFCB nie napisałem że nie strzelamy na przestrzeni całego meczu, tylko że nie strzelamy dwóch w dwadzieścia minut od stracenia

2

O mój boże, Griezmann właśnie kogoś przedryblował sztuczką techniczną XDDDDDDD Święta godzino trzymajcie mnie w dziesięciu

0

Tracą bramę w 6 minucie a potem strzelają dwie w 20 minut XD Nie do pomyślenia w Barcy

6

@Rust_Cohle XD 1000zł bym przyjął bo pieniądz ważny a ludzie sie srają o coś takiego jak futbol bo wygra jeden a nie drugi XD jeden chuj dawaj pitos

0

@against_modern_football Tylko wolne konopie! Od zawsze na zawsze wolne konopie!

0

@MesQueUnClub96 xD friendzone

0

baj baj szczawi

0

#Xaviout #xaviout #xaviout

0

Oriol Romeu nic nie znaczy w prawdziwym życiu

2

Fajnie bo możemy przestać udawać że Xavi sie do czegoś nadaje i możemy go wyrzucić po tym meczu, no to hucznie. WY PI ER DA LAJ

0

dlaczego ta drużyna nic nie znaczy

0

@cinero1996 Bardzo bym chciał wiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?