0

Na Old Trafford zrobią z nas swoje księżniczki...

0

@LambiPL Ścigałki bo nie interesuje się motoryzacją i mam z tego 0 funu

2

@VegetaPolska Dlaczego Ty mając 22 lata szukasz dziewczyny w internecie? Co Ty, nie pracujesz? nie uczysz się? Nie studiujesz? Ja mam tyle lat co Ty i codziennie obcuje z kobietami, bo albo jestem na uczelni, albo w pracy, albo w miejscu typu bar/lokal. W Internecie to zacznij szukać jak do trzydziestki nie znajdziesz. A i przykro się czyta jak ktoś w moim wieku jest tak infantylny emocjonalnie, twoje wpisy wyglądają szczerze niepokojąco jak na Twój wiek. Ja ten etap na którym Ty jesteś teraz przechodziłem jak miałem 16 lat.

0

@korn234 A ile meczów bez Lewego barcelona zagrała żebyś wyciągał takie wnioski? 2?

2

@VegetaPolska Współczuje że gość starszy ode mnie jest tak skrzywiony emocjonalnie

2

@Sysia11 Utożsamiasz sie z krajem co leży na drugiej półkuli i widziałaś go pewnie na google mapsie, fajnie fajnie

0

Szkoda że Tonali zamiast Kessiego nie przyszedł z Milanu. W zasadzie to mój top faworyt do zastąpienia Busquetsa. Nie wiem dlaczeego tak rzadko się o nim pisze na rambli

1

@Zoker Serio są ludzie którzy nie?

3

Że mu nie wstyd tak się wypowiadać...

0

No to niech wychodzą

2

Klub mem. Powinni oddać kibicom za bilety, na miejscu kibiców zacząłbym wychodzić ze stadionu

0

@sendesara zgłoszony

6

Im szybciej odpadniemy tym lepiej, bez sensu się łudzić skoro to patałachy. Xavi do mundialu git potem out, 20 transferów tysiąc dźwigni a Chłop z grupy wyjść nie może - bezsens

1

@ElTomas Nie nie nie, poprawy nie ma żadnej, rok temu ze składem o 3/4 gorszym nie wyszliśmy z grupy. Dziś ze składem usprawnionym nadal nie wyszliśmy z grupy. status w lidze tego nie zmienia, Laporta zagrał w ruletkę i na ruletce przegrał

0

@DamianBarcaCule oczywiście że tak, w raz z końcowym gwizdkiem oficjalnie odpadliśmy

0

@Virusk3 też myśle żeby sie przerzucić na real, tam przynajmniej wynik sie zgadza

2

i po co my zrobiliśmy 20 transferów za 10 dźwigni, mieliśmy nie stać się drugim milanem a my zaraz do segunda polecimy za nasze wałki finansowe

2

Ostatni mecz w tym sezonie obejrzałem

5

My odpadliśmy z grupy już wczoraj

0

Właśnie znowu nie wyszliśmy z grupy w lidze mistrzów

6

Nasz niemiec jest w tym roku fantastyczny!!

1

Szkoda ze Chłop karierę i potencjał zmarnował bo postanowił pograć na najwyższym poziomie tylko w barcy a w PSG przepić młodość. Coś jak Ronaldinho w barcy a potem w Milanie. Chyba właśnie odejście tej dwójki było tak bolesne z faktu niewykorzystanego do końca limitu i potencjału.

1

@Tarins Ale komu kibicować skoro tam na boisku nikt nie gra? Kibicować to trzeba mieć komu

0

@Tarins Piłkarze nie grają to kibice nie kibicują, proste. Ja to sie dziwie że nie gwiżdżą bo ja bym gwizdał przez 90min na taką gre

0

@KlonaZepan +1. Potencjał na jedną z najlepszych karier ever, a chłop poszedł do PSG i przesiedział tam pół życia

0

@Medium Tyle że Zlatan się sprawdził w tysiącu klubów bez talentu Neymara xD

0

@Piana90000 +1 byczq, chłop mówi że on podziwia jak gościu podstawia se wiadro pod prysznicem XD palcem bym takiego wytknął, zachowanie rodem z XV wieku a on podziwia, jeszcze tej wody oprócz do toalety powinien użyć do zagotowania ziemniaków i herbaty no bo po co marnować. A no i prysznic na minuty pamiętaj jak w wojsku, speedrunujesz prysznic i uciekasz jak najszybciej żeby ci czasem zbyt przyjemnie nie było, a jak więcej niż 3 minuty to pręgierz bo planete zatruwasz, tak jakby miało cie obchodzić co sie z nią stanie jak już będziesz gryzł ziemie.

1

Barcelonka przykry czas trzeba kibicować dalej

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

No no z taką Barcą śmiech na sali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?