4

Wiemy, widzimy.

0

100 baniek i elo

0

To jest większy fraud niż ferran

1

Właśnie że ten projekt jest skończony. Szoruje dupą po dnie aż kukle swędzą.

0

@scotti pisz po polsku bo nie rozumiem

0

Komentarz usunięty

0

@Lucyfffer koło dzyndzla mi latają inne mecze bo inne mecze nie kosztowały nas półfinału ligi mistrzów. jak dembele nie trafił z liverpoolem na 4:0 wypominaliście mu to 3 lata, dzisiaj go nie ma w klubie a i tak piecze was że nie trafił w tamtej sytuacji

24

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
>przepierdol wszystko
>dostań od realu w lidze 2 razy
>dostań od psg
>odpadnij z pucharu króla
cyk pora na csa kszawi kolejny sezon

0

@prodigy wy to wszystkich chcecie zostawić a potem zdziwieni jak te same czubki nie dojeżdżają w ważnych momentach

0

@Lucyfffer xD szybciutko fanbaza zapomniała dlaczego nie czekamy teraz na półfinał ligi mistrzów

2

no i git, za 80 baniek będzie robił babole w innym klubie

2

żadna strata, i tak do sprzedania po sezonie

0

To po co oni grają, skoro nie zamierzają wygrać w zasadzie?

0

To po co ten trener i pół składu? Do przerotowania

2

Nie ma to żadnego znaczenia

1

Mecze z Romą i Liverpoolem przegrywaliśmy bo cały zespół był gorszy. Po tym meczu nigdy nie dowiemy się, jakby ten mecz wyglądał 11 na 11, gdyby potoczył się normalnie. Ten mecz przegraliśmy decyzją jednego piłkarzyka, piłkarzyczynka. Bo inaczej nazwać tak bezmózgiej, tak idiotycznej, tak tępej decyzji nie zrozumiem.

4

Nie mam pojecia dlaczego urugwajczyk postanowił zniszczyć ten dwumecz. zastanawiam się od momentu czerwonej kartki i nie wiem, naprawde nie wiem

23

prowadzisz 1:0 po kwadransie, masz 4:2 w dwumeczu. co robisz? odcina ci prąd i dostajesz czerwonko :DDDDDDDDDDDDDDDD

2

dziękuje araujo za zniweczenie i zniszczenie wszystkiego co ta drużyna mogła zrobić w tym dwumeczu. to spotkanie wlasnie sie zakończyło

1

Tak. Piętnaście znaków.

0

@Matix90 Mi kasują co drugi komentarz a co trzeci mam czasowego bana xD

0

Muriqi dzisiaj znowu zabawa jak co mecz z nami

1

jaki wstyd przejsc dalej w takim stylu wyobrazcie se tych kibicow tam co zaplacili po 100 euro za bilet i osrani do ostatnich minut bo ich druzyna nie umie przejac kontroli nad meczem na wlasnym stadionie xDDDDDDDDDDDDDD

0

no i fajnie gola strzela piłkarz ktory juz dwa razy powinien wylecieć z boiska

5

znowu murzynowi nie dadzą czerwonej bo jest murzynem

2

Prognozy są takie że jego pierwszy sezon w seniorskiej piłce był jego ostatnim pełnym sezonem w karierze. Chyba że skuma, że jak nie przymasuje z 10kg to nic z tego nie będzie, ale jak do teraz nie skumał to już raczej tak zostanie

1

Dobra no wiadomo, sędzia poudawał że tam poszedł oglądać karnego, pooglądał 5 sekund bo i tak scenariusz miał napisany odpowiednio, ale ważne że zgubili dwa punkty. Mogli trzy, no ale nie wymagajmy zbyt wiele, valencia i tak dała z siebie wszystko że obcięli im dwa punkty.

2

Boję się klasyków przez następne lata

0

@Maynard666 My nie gramy w tym sezonie na własnym stadionie

2

Brawo dla Roberta ale reszta do zapniemia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?