0

@Emhyr Chelsea wchodzi do gry

4

@Deviler a ja bym zrobił tak samo jak Robercik moja sprawa to jest i tyle i nic nikomu do tego czy jestem winny czy nie . To jest moje życie i nie potrzebuje brukowców w moim życiu. Hahaha

1

Proponuję powtórzyć spotkanie bez Lewandowskiego hehe i dać im wciry

0

@macio_944 Messi z golem fajnie tylko szkoda ze Paryż że zwycięstwem

1

Ale cudownie . Dali dzisiaj serducho chłopaki. Takich chcę ich widzieć zawsze . Grać na całego walczyć do upadłego.

0

@P33ck w lidze ogórkowej haha

0

@kejdzi dla niektórych to jest trudne do zrozumienia haha

9

@Elvisek skąd ty jesteś? Przecież sędzia nie ma obowiązku pilnowania kartek danej drużyny i kto może zagrać a kto nie . Od tego są kierownicy zespołów

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

I po co tracić czas i pieniądze jak sprawa z góry przegrana .

0

@Kengo taki trochę dzik jak Suarez jak patrzyłem

3

Zdziwieji w madrycie że Viniego juniorka nikt jue szanuje hahaahah jak zachowuje się kretyn na boisku to go tak traktują. Jestem za takich trzeba tępić machac rękami to może sobie w zawodach pływania.

0

Komentarz usunięty

1

@B jak BARCA nie chcesz nie czytaj, proste. Są tutaj których to interesuje i bardzo fajnie bo im więcej wiadomości na stronie tym lepiej a my sami sobie będziemy wybierać co czytać

0

@Comentateiro widzę w tym sezonie że raczej biegają jak głupki

0

@JohnyMemonik szkoda ze znasz to tyko z opowieści

0

@JohnyMemonik No tak pamiętasz te czasy czy jesteś tutaj od tygodnia ??

0

@DonAndresFCB odpowiem ci tak bo nie jestem świeży że Baskowie to nie hiszpanie haha

0

@Firestone a dlaczego nie skoro Getafe jest dużo słabszym przeciwnikiem po co ryzykować nawet kontuzję

0

@Comentateiro nie chodzi o to by biegać 15 km na mcze tylko umiejętnie się ustawiać i grać w piłkę. To nie maraton żeby biegać jak głupi

0

@Azi znawców nie brakuje

0

@shahman czyli xavi top wie jak to ukladac żeby zdobywać punkty

0

Bilbao sami hiszpanie. Nie liczę iniakiego bo to i tak hiszpan praktycznie ale nie licząc go to jest jedyny obcokrajowiec

0

@Firestone do wszystkich tępaków skoro schodzi Balde tzn że w Pucharze zagra w pierwszym składzie. Nic się nie znacie na piłce.

2

Nie ważne jak ważne 3 pkt a jeżeli biali dzisiaj stracą jakiekolwiek punkty to już w ogóle będzie jak w niebie

1

@Firestone jest pojazd ale ja z daleka widzę że to komentarz dla polewki że znawców hahah

0

@Firestone to wyłącz haahahahah @Azi No tak można wynik podwyższyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?