Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Chelsea wchodzi do gry
4
@Deviler a ja bym zrobił tak samo jak Robercik moja sprawa to jest i tyle i nic nikomu do tego czy jestem winny czy nie . To jest moje życie i nie potrzebuje brukowców w moim życiu. Hahaha
1
Proponuję powtórzyć spotkanie bez Lewandowskiego hehe i dać im wciry
0
@macio_944 Messi z golem fajnie tylko szkoda ze Paryż że zwycięstwem
1
Ale cudownie . Dali dzisiaj serducho chłopaki. Takich chcę ich widzieć zawsze . Grać na całego walczyć do upadłego.
0
@P33ck w lidze ogórkowej haha
0
@kejdzi dla niektórych to jest trudne do zrozumienia haha
9
@Elvisek skąd ty jesteś? Przecież sędzia nie ma obowiązku pilnowania kartek danej drużyny i kto może zagrać a kto nie . Od tego są kierownicy zespołów
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
I po co tracić czas i pieniądze jak sprawa z góry przegrana .
0
@Kengo taki trochę dzik jak Suarez jak patrzyłem
3
Zdziwieji w madrycie że Viniego juniorka nikt jue szanuje hahaahah jak zachowuje się kretyn na boisku to go tak traktują. Jestem za takich trzeba tępić machac rękami to może sobie w zawodach pływania.
0
Komentarz usunięty
1
@B jak BARCA nie chcesz nie czytaj, proste. Są tutaj których to interesuje i bardzo fajnie bo im więcej wiadomości na stronie tym lepiej a my sami sobie będziemy wybierać co czytać
0
@Comentateiro widzę w tym sezonie że raczej biegają jak głupki
0
@JohnyMemonik szkoda ze znasz to tyko z opowieści
0
@JohnyMemonik No tak pamiętasz te czasy czy jesteś tutaj od tygodnia ??
0
@DonAndresFCB odpowiem ci tak bo nie jestem świeży że Baskowie to nie hiszpanie haha
0
@Firestone a dlaczego nie skoro Getafe jest dużo słabszym przeciwnikiem po co ryzykować nawet kontuzję
0
@Comentateiro nie chodzi o to by biegać 15 km na mcze tylko umiejętnie się ustawiać i grać w piłkę. To nie maraton żeby biegać jak głupi
0
@Azi znawców nie brakuje
0
@shahman czyli xavi top wie jak to ukladac żeby zdobywać punkty
0
Bilbao sami hiszpanie. Nie liczę iniakiego bo to i tak hiszpan praktycznie ale nie licząc go to jest jedyny obcokrajowiec
0
@Firestone do wszystkich tępaków skoro schodzi Balde tzn że w Pucharze zagra w pierwszym składzie. Nic się nie znacie na piłce.
2
Nie ważne jak ważne 3 pkt a jeżeli biali dzisiaj stracą jakiekolwiek punkty to już w ogóle będzie jak w niebie
1
@Firestone jest pojazd ale ja z daleka widzę że to komentarz dla polewki że znawców hahah
0
@Firestone to wyłącz haahahahah @Azi No tak można wynik podwyższyć