0

I niech się szczyci i na tum skończy. Bo najlepsze lata był w Barcelonie i tam miał największe sukcesy

0

@bari_94 ochłoń ? Dziecko drogie pedri jest w takim wieku że iniesta to zastanawiał się dopiero czy grać w piłkę heh @szymonekk dobrze to napisał . Za 4 czy 5 lat będzie można cokolwiek porównywać

0

Gaspart to chyba byk geniusz przy Bartku.mówię chyba bo to byly czasy gdzie zaczynałem z barcelona i był kiepski dostęp do internetu . Zostawały gazety .

0

@Kessie teraz pedri tak się bawi

0

@bartas97 przecież nie mówi po polsku . Chcieli już jakiegoś balkanca co włada siedmioma językami ale nie polskim i były wątpliwości więc Renard odpada całkowicie hehe

0

@kiper09 nie puchar a kasa z niego odkąd ten puchar jest u arabusów to mam go gdzieś

0

@kynio302 eee szkoda myślałem że do euro dociągnie

0

@janman8888 co to znaczy normalnie ?

0

@xavi890 powiedz mi jedno twoim zdaniem ktoś się nadaje w tym zespole ??.

3

@KichuBlaugrana bo nie była ustawiona jak te wszystkie śmieszne walki w klatce

9

@xavi890 napisałbym coś ale dostanę bana bo jak czytam takie bzdury to scyzoryk się otwiera

0

@Barca1922 rozczarował madrytczyków bo bez punktów. Ja bym napisał rozczarowujący weekend Madrytu bo każda drużyna w cyc real ,rayo, getafe i atletico buhahaahahaaj

0

@Maysterme ale błysnąłeś

0

@Maysterme No okej . Mnie tylko dziwi jedno każdy trener chce mieć busiego . W reprezentacji dalej go chcą mimo że on skończył a tu takie muminki wiedzą lepiej że on się nie nadaje haahah. Masz papiery trenera UEFA ELITH ???

0

@mate92 bo pedri miał ich skończyć już a kombinuje

0

Fati do zmiany bo jest jak ciało obce i gramy dalej

0

@Maysterme a ty masz jakieś papiery że jesteś jeszcze na tej stronie jako kibic Barcy?

0

@aiven ostatnio był w Pucharze tragiczny więc jest szansa

0

O jaki obrażony. A co miał powiedzieć bzdety jaki to tudny przeciwnik i że są na równi z realem ??? To by dopiero mówili jaki on odklejony

0

@messimagiccc a czy ja napisałem że tak samo . Twierdzę tylko że jest też shit

1

@messimagiccc to że lepsze to nie znaczy że dobre

3

@nwchades co jest złego? taki sam syf i chemia jak ta z cukrem

7

@RomanHoffer @nwchades czy bez cukru czy z cukrem to tragedia. A jak nie pić? Poprostu nie kupować najprostsze rozwiązanie

6

Ale co ten Griz na łbie sobie zrobił to głowa mała

0

@Rewolucja123 i dostanie karę

0

@FCB24 dla Villa napewno bardziej się należał bo zatrzymał piłkę ale obrońca Villa to jeszcze pomógł temu pajacowi

0

@Mads powiem tak w styczniu zacząłem czytać książkę Szamotulskiego .... no zacząłem i jestem gdzieś przed setna stroną. Najgorsze jednak jest to że musiałbym zacząć od początku czytać

0

@PatrykBarca o tum samym pomyślałem a nawet gorzej że tam chłop

0

@Uukasz_93 paskudny ale skuteczny wygrana to wygrana

0

Za 17latka ponad 30 mln ten swiat schodzi na psy a okaże się że on za 3 lata będzie drewniany . Lepiej ściągać do szkółki chłopaczków i szkolić na każdej pozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?