Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I niech się szczyci i na tum skończy. Bo najlepsze lata był w Barcelonie i tam miał największe sukcesy
0
@bari_94 ochłoń ? Dziecko drogie pedri jest w takim wieku że iniesta to zastanawiał się dopiero czy grać w piłkę heh @szymonekk dobrze to napisał . Za 4 czy 5 lat będzie można cokolwiek porównywać
0
Gaspart to chyba byk geniusz przy Bartku.mówię chyba bo to byly czasy gdzie zaczynałem z barcelona i był kiepski dostęp do internetu . Zostawały gazety .
0
@Kessie teraz pedri tak się bawi
0
@bartas97 przecież nie mówi po polsku . Chcieli już jakiegoś balkanca co włada siedmioma językami ale nie polskim i były wątpliwości więc Renard odpada całkowicie hehe
0
@kiper09 nie puchar a kasa z niego odkąd ten puchar jest u arabusów to mam go gdzieś
0
@kynio302 eee szkoda myślałem że do euro dociągnie
0
@janman8888 co to znaczy normalnie ?
0
@xavi890 powiedz mi jedno twoim zdaniem ktoś się nadaje w tym zespole ??.
3
@KichuBlaugrana bo nie była ustawiona jak te wszystkie śmieszne walki w klatce
9
@xavi890 napisałbym coś ale dostanę bana bo jak czytam takie bzdury to scyzoryk się otwiera
0
@Barca1922 rozczarował madrytczyków bo bez punktów. Ja bym napisał rozczarowujący weekend Madrytu bo każda drużyna w cyc real ,rayo, getafe i atletico buhahaahahaaj
0
@Maysterme ale błysnąłeś
0
@Maysterme No okej . Mnie tylko dziwi jedno każdy trener chce mieć busiego . W reprezentacji dalej go chcą mimo że on skończył a tu takie muminki wiedzą lepiej że on się nie nadaje haahah. Masz papiery trenera UEFA ELITH ???
0
@mate92 bo pedri miał ich skończyć już a kombinuje
0
Fati do zmiany bo jest jak ciało obce i gramy dalej
0
@Maysterme a ty masz jakieś papiery że jesteś jeszcze na tej stronie jako kibic Barcy?
0
@aiven ostatnio był w Pucharze tragiczny więc jest szansa
0
O jaki obrażony. A co miał powiedzieć bzdety jaki to tudny przeciwnik i że są na równi z realem ??? To by dopiero mówili jaki on odklejony
0
@messimagiccc a czy ja napisałem że tak samo . Twierdzę tylko że jest też shit
1
@messimagiccc to że lepsze to nie znaczy że dobre
3
@nwchades co jest złego? taki sam syf i chemia jak ta z cukrem
7
@RomanHoffer @nwchades czy bez cukru czy z cukrem to tragedia. A jak nie pić? Poprostu nie kupować najprostsze rozwiązanie
6
Ale co ten Griz na łbie sobie zrobił to głowa mała
0
@Rewolucja123 i dostanie karę
0
@FCB24 dla Villa napewno bardziej się należał bo zatrzymał piłkę ale obrońca Villa to jeszcze pomógł temu pajacowi
0
@Mads powiem tak w styczniu zacząłem czytać książkę Szamotulskiego .... no zacząłem i jestem gdzieś przed setna stroną. Najgorsze jednak jest to że musiałbym zacząć od początku czytać
0
@PatrykBarca o tum samym pomyślałem a nawet gorzej że tam chłop
0
@Uukasz_93 paskudny ale skuteczny wygrana to wygrana
0
Za 17latka ponad 30 mln ten swiat schodzi na psy a okaże się że on za 3 lata będzie drewniany . Lepiej ściągać do szkółki chłopaczków i szkolić na każdej pozycji